x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Turtle Beach Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Turtle Beach Grip 300
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141217626.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053253.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053251.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053250.jpg
      Turtle Beach Turtle Beach Grip 300 Grip 300 Grip 300 Turtle Beach Grip 300 pelihiiressä on tarkka Avago optinen sensori, säädettävä päivitysnopeus ja pehmeä, liukumaton pinta. (7)
      Turtle Beach Grip 300
      • 00731855048304
      • TBEARGRIP300
      4
      most_sold
      32.89 EUR
    • Turtle Beach Grip 500
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141217627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053238.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053239.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116819246.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053240.jpg
      Turtle Beach Turtle Beach Grip 500 Grip 500 Grip 500 Turtle Beach Grip 500 pelihiiressä on 7 ohjelmoitavaa painiketta, täsmällinen Avago lasersesori, säädettävä dpi ja 5 kustomoitavaa profiilia. (2)
      Turtle Beach Grip 500
      • 00731855048403
      • TBEARGRIP500
      4
      48.9 EUR
    • Turtle Beach Grip Arena MMO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141217644.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053393.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053389.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053385.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053388.jpg
      Turtle Beach Turtle Beach Grip Arena MMO Grip Arena MMO Grip Arena MMO (3)
      Turtle Beach Grip Arena MMO
      • 00731855048458
      • TBEARARENA
      • TBS-4845-01
      3
      63.9 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Xtrfy DEFAULT
        • xtrfy
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Contour Design (contour_design)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Bc (bc)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Eletra (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • eStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • Hydra (hydra)
      • HyperX (hyperx)
      • Iris (iris)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • LUXA2 (luxa2)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • White Shark (white_shark)
      • Wow-Pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Hiiren tyyli (hiiren_tyyli):
      • Ergonominen pystyhiiri (ergonominen_pystyhiiri)
      • Pelihiiri (pelihiiri)
      • Perinteinen (perinteinen)
      • Rullahiirilevy (rullahiirilevy)
      • Touchpad (touchpad)
      • Trackball (trackball)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Liikkeen resoluutio (DPI) (liikkeen_resoluutio):
      • < 5 dpi (liikkeen_resoluutio_5)
      • 5 dpi - 400 dpi (liikkeen_resoluutio_5_400)
      • 400 dpi - 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_400_1600)
      • ≥ 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_1600)
    • Näppäimien määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • < 3 (na_ppa_inma_a_ra__3)
      • 3 - 5 (na_ppa_inma_a_ra__3_5)
      • 5 - 6 (na_ppa_inma_a_ra__5_6)
      • ≥ 6 (na_ppa_inma_a_ra__6)
    • Ohjelmoitavat hiiripainikkeet (ohjelmoitavat_hiiripainikkeet):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Liikkeentunnistimen teknologia (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi