x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    X2 Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • X2 KIMERA hiiri USB Optinen 2400 DPI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75508357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75508361.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75508364.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75508362.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75508358.jpg
      X2 X2 KIMERA hiiri USB Optinen 2400 DPI KIMERA hiiri USB Optinen 2400 DPI KIMERA hiiri USB Optinen 2400 DPI This gaming mouse is designed to be used for any gaming session from RTS%2C FPS to MMORPG games%2C by using its programmable buttons to your own preferences. Kimera M4007 is ergonomically designed and forged with a reassuringly solid design to give you the right comfort for long gaming sessions by reducing muscle strain and tension in your hand%2C wrist and arm. The Kimera M4007 gaming mouse is built with the high-performance A5050 photoelectric chip for precise positioning from 800 to 2400 D... (1)
      X2 KIMERA hiiri USB Optinen 2400 DPI
      • 06943051283005
      • X2-M4007-USB
      1
      most_sold
      33.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Xtrfy DEFAULT
        • xtrfy
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Contour Design (contour_design)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Bc (bc)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Eletra (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • eStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • Hydra (hydra)
      • HyperX (hyperx)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • White Shark (white_shark)
      • Wow-Pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Hiiren tyyli (hiiren_tyyli):
      • Ergonominen pystyhiiri (ergonominen_pystyhiiri)
      • Pelihiiri (pelihiiri)
      • Perinteinen (perinteinen)
      • Rullahiirilevy (rullahiirilevy)
      • Touchpad (touchpad)
      • Trackball (trackball)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Liikkeen resoluutio (DPI) (liikkeen_resoluutio):
      • < 5 dpi (liikkeen_resoluutio_5)
      • 5 dpi - 450 dpi (liikkeen_resoluutio_5_450)
      • 450 dpi - 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_450_1600)
      • ≥ 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_1600)
    • Näppäimien määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • < 3 (na_ppa_inma_a_ra__3)
      • 3 - 5 (na_ppa_inma_a_ra__3_5)
      • 5 - 6 (na_ppa_inma_a_ra__5_6)
      • ≥ 6 (na_ppa_inma_a_ra__6)
    • Ohjelmoitavat hiiripainikkeet (ohjelmoitavat_hiiripainikkeet):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Liikkeentunnistimen teknologia (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi