x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

LevelOne SFP-6141 - SFP+ transceiver module - 10 GigE 10Gb Fibre Channel

Järjestä perusteella
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Käytetty({{$parent.getRefurbishedItemsCount()}}) Käytetty - Näytä käytetyt tuotteet
a NÄYTÄ {{$parent.getRefurbishedItemsCount()}} HINTAA NÄYTÄ HINTA NÄYTÄ {{$parent.getRefurbishedItemsCount()}} HINTAA NÄYTÄ HINTA a PIILOTA HINNAT PIILOTA HINTA PIILOTA HINNAT PIILOTA HINTA a NÄYTÄ HINTA NÄYTÄ HINTA
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut LevelOne SFP-6141 - SFP+ transceiver module - 10 GigE 10Gb Fibre Channel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Tekniset tiedot LevelOne SFP-6141 - SFP+ transceiver module - 10 GigE 10Gb Fibre Channel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LevelOne SFP-6141 - SFP+ transceiver module - 10 GigE 10Gb Fibre Channel
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124508006.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147093623.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124508005.jpg
LevelOne LevelOne SFP-6141 - SFP+ transceiver module - 10 GigE 10Gb Fibre Channel SFP-6141 - SFP+ transceiver module - 10 GigE 10Gb Fibre Channel SFP-6141 - SFP+ transceiver module - 10 GigE 10Gb Fibre Channel SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli, 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, Kuitukanava (Fibre Channel), LC single-mode, jopa 40 km, 1550 nm (1)
  • 04015867182482
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Hiirimaton tyyppi: Perinteinen hiirimatto
  • 485.14 485.14 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.789852340135232 (190)
      SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli, 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, Kuitukanava (Fibre Channel), LC single-mode, jopa 40 km, 1550 nm485.14, 2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Tesoro Aegis X2 Gaming Mouse Pad - Medium Size
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150446186.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109958953.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109958955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109958952.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103182022.jpg
      Tesoro Tesoro Aegis X2 Gaming Mouse Pad - Medium Size Aegis X2 Gaming Mouse Pad - Medium Size Aegis X2 Gaming Mouse Pad - Medium Size (1)
      Tesoro Aegis X2 Gaming Mouse Pad - Medium Size
      • 00732330415598
      • 05054230625972
      • 00609132867187
      • TS-X2
      1
    • Allsop Hiirimatto Redmond Silver/Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152488804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117636840.jpg
      Allsop Allsop Hiirimatto Redmond Silver/Grey Hiirimatto Redmond Silver/Grey Hiirimatto Redmond Silver/Grey (1)
      Allsop Hiirimatto Redmond Silver/Grey
      • 05099606069271
      • 06927
      1
    • Kensington Foam Mouse Pad (Black)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150523988.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108641681.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126645661.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115723822.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126645662.jpg
      Kensington Kensington Foam Mouse Pad (Black) Foam Mouse Pad (Black) Foam Mouse Pad (Black) (1)
      Kensington Foam Mouse Pad (Black)
      • 10636638006281
      • 05051964357698
      • 00636638006284
      • 62384
      3
    • HP OMEN Mouse Pad with SteelSeries
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151846955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151846956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124550441.jpg
      HP HP OMEN Mouse Pad with SteelSeries OMEN Mouse Pad with SteelSeries OMEN Mouse Pad with SteelSeries Hiirialusta malleihin HP 15, 20 Envy 13, 27, 750 ENVY Curved 34 Pavilion 15 Pavilion Power 580 Spectre x360 (1)
      HP OMEN Mouse Pad with SteelSeries
      • 04573285653194
      • 00190780087398
      • X7Z94AA
      1
    • info@vertaa.fi