x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Roccat Sense Icon XXL Hiirimatto - Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Roccat Sense Icon XXL Hiirimatto - Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Roccat Sense Icon XXL Hiirimatto - Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Roccat Sense Icon XXL Hiirimatto - Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236782262.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237859103.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226142366.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237859101.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236782278.jpg?ts=1
Roccat Roccat Sense Icon XXL Hiirimatto - Musta Sense Icon XXL Hiirimatto - Musta Sense Icon XXL Hiirimatto - Musta 900mm x 420mm x 3mmDurable resin-treated, water-resistant, micro-weave cloth surface tuned for gamingLow-profile hardwearing stitching stays out of the way and keeps your pad in shapeNon-slip rubber backingkeeps it locked in place. No movement. No distractions (1)
  • 00731855533763
  • ROC-13-376
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Tekstiili, Kumi
  • Ergonomia
    • Rannetuki: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Paksuus: 3 mm
    • Suojaustoiminnot: Vedenkestävä
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 90 cm
    • Syvyys: 42 cm
  • 38.69 40.80 EUR 4
    4
    • MaxGaming.fi MaxGaming.fi
      Jos etsit hiirimattoa, joka on kestävä, helppo pitää puhtaana ja tarjoaa tasaisen ja tasaisen liukumisen, Roccatin Sense Icon -hiirimatto...38.69, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      900mm x 420mm x 3mmDurable resin-treated, water-resistant, micro-weave cloth surface tuned for gamingLow-profile hardwearing stitching st...38.69, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      38.98, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      40.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Corsair MM350 PRO Extended XL Hiirimatto Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218067288.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237600222.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237600220.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164898577.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257887799.jpg?ts=1
      Corsair Corsair MM350 PRO Extended XL Hiirimatto Musta MM350 PRO Extended XL Hiirimatto Musta MM350 PRO Extended XL Hiirimatto Musta Koko 93 x 30 cm Liukumaton kumipohja Rispaantumattomat reunat (2)
      Corsair MM350 PRO Extended XL Hiirimatto Musta
      • 00840006629511
      • CH-9413770-WW
      4
    • Sharkoon Skiller SGP1 XXL -pelihiirimatto, 900x400 mm, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228597102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109010802.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223849145.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105346765.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248669082.jpg?ts=1
      Sharkoon Sharkoon Skiller SGP1 XXL -pelihiirimatto, 900x400 mm, Musta Skiller SGP1 XXL -pelihiirimatto, 900x400 mm, Musta Skiller SGP1 XXL -pelihiirimatto, 900x400 mm, Musta (1)
      Sharkoon Skiller SGP1 XXL -pelihiirimatto, 900x400 mm, Musta
      • 04044951019267
      • 4044951019267
      1
    • Kensington Crystal Gel Mouse Pad/Wave red+black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106887978.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124226436.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124226441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223719363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124226427.jpg?ts=1
      Kensington Kensington Crystal Gel Mouse Pad/Wave red+black Crystal Gel Mouse Pad/Wave red+black Crystal Gel Mouse Pad/Wave red+black Kensington Duo Gel -hiirimatto tarjoaa ranteellesi hyvän tuen ja mukavuuden, kun käytät tietokonetta pitkään. Hiirimatto täyttää MIL-STD-810H-standardin, jonka ansiosta se kestää hyvin syväpuhdistusta ja desinfiointiliuottimia. (1)
      Kensington Crystal Gel Mouse Pad/Wave red+black
      • 00636638006246
      • 05051395208811
      • 05054533688957
      • 62402
      3
    • Sharkoon 1337 V2, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218820146.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218847878.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218847875.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218847881.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218847877.jpg?ts=1
      Sharkoon Sharkoon 1337 V2, musta 1337 V2, musta 1337 V2, musta (1)
      Sharkoon 1337 V2, musta
      • 04044951029976
      • 4044951029976
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 40.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 40.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 39.08
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 39.07
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.07
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.07
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.07
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.07
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 35.04
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 35.04
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 35.04
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 37.20
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 37.20
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 38.20
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 38.20
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 38.98
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 38.98
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 38.98
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 38.69
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 38.69
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 38.69
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 38.98
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 38.69
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 38.69
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 38.69
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 38.69
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 38.69
    • info@vertaa.fi