x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Olivia Garden harja

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Olivia Garden Harja Ceramic+ion Nano Thermic Olivia Garden
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154779325.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167877659.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165813917.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91668795.jpg
      Olivia Garden Olivia Garden Harja Ceramic+ion Nano Thermic Olivia Garden Harja Ceramic+ion Nano Thermic Olivia Garden Harja Ceramic+ion Nano Thermic Olivia Garden (2)
      Olivia Garden Harja Ceramic+ion Nano Thermic Olivia Garden
      • 00644391860418
      • 05414343010766
      • 00785923911359
      1
      29.00 EUR
    • Olivia Garden Ceramic Ion 55mm 55 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111105622.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154884063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179941229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105842107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98739683.jpg
      Olivia Garden Olivia Garden Ceramic Ion 55mm 55 ml Ceramic Ion 55mm 55 ml Ceramic Ion 55mm 55 ml (1)
      Olivia Garden Ceramic Ion 55mm 55 ml
      • 00785923898827
      • 05414343001429
      2
      24.40 EUR
    • Olivia Garden Healthy Hair Vent
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92081904.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157850722.jpg
      Olivia Garden Olivia Garden Healthy Hair Vent Healthy Hair Vent Healthy Hair Vent (1)
      Olivia Garden Healthy Hair Vent
      • 05414343010322
      2
      15.90 EUR
    • Olivia Garden Ceramic Ion 25mm 25 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92072819.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167877652.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107498685.jpg
      Olivia Garden Olivia Garden Ceramic Ion 25mm 25 ml Ceramic Ion 25mm 25 ml Ceramic Ion 25mm 25 ml (1)
      Olivia Garden Ceramic Ion 25mm 25 ml
      • 00785923889214
      • 05414343001399
      1
      21.80 EUR
    • Olivia Garden Ceramic Ion 20mm 20 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112879504.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178864488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178538479.jpg
      Olivia Garden Olivia Garden Ceramic Ion 20mm 20 ml Ceramic Ion 20mm 20 ml Ceramic Ion 20mm 20 ml (1)
      Olivia Garden Ceramic Ion 20mm 20 ml
      • 05414343001382
      • 00752110715076
      1
      20.80 EUR
    • Olivia Garden Ceramic Ion 45mm 45 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112681722.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152776227.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107499237.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105841984.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167427990.jpg
      Olivia Garden Olivia Garden Ceramic Ion 45mm 45 ml Ceramic Ion 45mm 45 ml Ceramic Ion 45mm 45 ml (1)
      Olivia Garden Ceramic Ion 45mm 45 ml
      • 00773490320902
      • 05414343001412
      1
      23.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Luonnonharjas hiusharja DEFAULT
        • aitoharjas
      • Tangle Teezer DEFAULT
        • tangle_teezer
      • Denman DEFAULT
        • denman
      • Mason Pearson DEFAULT
        • mason_pearson
    • Merkki (brand):
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • The Wet Brush (the_wet_brush)
      • Kent Brushes (kent_brushes)
      • ghd (ghd)
      • Balmain (balmain)
      • Hercules Sägemann (hercules_sa_gemann)
      • Denman (denman)
      • Mason Pearson (mason_pearson)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Altesse (altesse)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • ARC (arc)
      • Artero (artero)
      • Aveda (aveda)
      • BaByliss (babyliss)
      • Bangerhead (bangerhead)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • Beurer (beurer)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Braun (braun)
      • Bravehead (bravehead)
      • Brilliant Line (brilliant_line)
      • Briogeo (briogeo)
      • Brushworks (brushworks)
      • Cactus (cactus)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Evo (evo)
      • Fan Palm (fan_palm)
      • Fejic (fejic)
      • Formawell Beauty Kendall Jenner (formawell_beauty_kendall_jenner)
      • Framar (framar)
      • Hercules (hercules)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Ilu (ilu)
      • Jaguar (jaguar)
      • Kent (kent)
      • Kostkamm (kostkamm)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Matador (matador)
      • Max Pro (max_pro)
      • Michael Van Clarke (michael_van_clarke)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Muumi (muumi)
      • NOOA (nooa)
      • NUORI (nuori)
      • Olivia Garden (olivia_garden)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Redenhair (redenhair)
      • Remington (remington)
      • Revlon (revlon)
      • Rich Pure Luxury (rich_pure_luxury)
      • Rowenta (rowenta)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • TEK (tek)
      • Tondeo (tondeo)
      • Valera (valera)
      • Waterclouds (waterclouds)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 24 € (price_2)
      • 24 € - 32 € (price_3)
      • ≥ 32 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (harjan_kamman_tyyppi):
      • Kampa (kampa)
      • Piikkikampa (piikkikampa)
      • Pyöröharja (pyo_ro_harja)
      • Selvityskampa (selvityskampa)
      • Takkuharja (takkuharja)
      • Tupeerausharja (tupeerausharja)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Harjasten materiaali (harjasten_materiaali):
      • Aitoharjas (aitoharjas)
      • Nailon (nailon)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Puu (puu)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi