x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Denman D4 The Original Styler 9 Row Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Denman D4 The Original Styler 9 Row Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Denman D4 The Original Styler 9 Row Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Denman D4 The Original Styler 9 Row Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173655422.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219593050.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226007052.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183059070.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168150378.jpg
Denman Denman D4 The Original Styler 9 Row Black D4 The Original Styler 9 Row Black D4 The Original Styler 9 Row Black Denmanin D4 Original Styler 9 Row on täydellisen suurikokoinen hiusharja, joka sopii erinomaisesti pitkien hiusten muotoiluun ja selvittämiseen. Lisäksi se korostaa kiharoita hiuksia kauniisti. (1)
  • 00738623000304
  • 05060365795039
5
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Violetti, Musta
    • Materiaalit: Muovi, Tekstiili
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 16.40 26.80 EUR 5
    5
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      16.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      Suuri muotoiluharja pitkien hiusten stailaamiseen ja silottamiseen sekä kiharoiden erotteluun. Stailaa, muotoile & erottele: Suuri muotoi...
      22.10, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      25.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      Suuri muotoiluharja pitkien hiusten stailaamiseen ja silottamiseen sekä kiharoiden erotteluun. Stailaa, muotoile & erottele: Suuri muotoi...26.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Denmanin D4 Original Styler 9 Row on täydellisen suurikokoinen hiusharja, joka sopii erinomaisesti pitkien hiusten muotoiluun ja selvittä...26.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Mason Pearson Sensitive Pure Bristle Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155812151.jpg
      Mason Pearson Mason Pearson Sensitive Pure Bristle Pink Sensitive Pure Bristle Pink Sensitive Pure Bristle Pink (1)
      Mason Pearson Sensitive Pure Bristle Pink
      • 05014516005638
      1
    • TEK Small Oval Hair Brush With Short Wooden Pins
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167083404.jpg
      TEK TEK Small Oval Hair Brush With Short Wooden Pins Small Oval Hair Brush With Short Wooden Pins Small Oval Hair Brush With Short Wooden Pins (1)
      TEK Small Oval Hair Brush With Short Wooden Pins
      • 08021293022809
      2
    • TEK Big Oval Hair Brush With Long Wooden Pins
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167082747.jpg
      TEK TEK Big Oval Hair Brush With Long Wooden Pins Big Oval Hair Brush With Long Wooden Pins Big Oval Hair Brush With Long Wooden Pins (1)
      TEK Big Oval Hair Brush With Long Wooden Pins
      • 08021293056309
      1
    • Mason Pearson Handy Pure Bristle Ivory
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155814776.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228725662.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72824388.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215968039.jpg
      Mason Pearson Mason Pearson Handy Pure Bristle Ivory Handy Pure Bristle Ivory Handy Pure Bristle Ivory Pehmeä hiusharja normaaleille ja ohuille hiuksille. Ylellinen harja, joka stimuloi hiuspohjaa ja vilkastaa mikroverenkiertoa hiusjuuriin. Harja levittää hiuspohjan luonnolliset öljyt tasaisesti kaikkialle hiuksiin, mikä vahvistaa hiuksia ja antaa niille kauniin kiillon. Harja on valmistettu laadukkaista materiaaleista, minkä ansiosita harjaaminen on tehokasta mutta hellävaraista. Hiusharjan varsi on valmistettu käsin kiillotetusta selluloosamuovista, joka tuntuu miellyttävältä kädessä. Ainutl... (1)
      Mason Pearson Handy Pure Bristle Ivory
      • 05014516003139
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 16.10
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 15.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.30
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 20.60
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 16.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 17.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 17.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 16.40
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 16.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.40
    • info@vertaa.fi