x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fudge hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Fudge Push-It-Up Blow Dry Spray 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112449638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140624626.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155814087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248070551.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142208147.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Push-It-Up Blow Dry Spray 200ml Push-It-Up Blow Dry Spray 200ml Push-It-Up Blow Dry Spray 200ml Fudgen Push It Up Blow Dry Spray on kevyt hiuskiinne, joka ei tee hiuksia tahmeiksi. Sen sisältämä keratiini, bambu- ja ananasuute tekee hiuksista tuuheat. (3)
      Fudge Push-It-Up Blow Dry Spray 200ml
      • 05060056488011
      • 05060420337945
      • 5060056488011
      6
      good_buy
      deal
      23.50 EUR
    • Fudge Curl Revolution Mist, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229603182.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168150710.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Curl Revolution Mist, 150ml Curl Revolution Mist, 150ml Curl Revolution Mist, 150ml 150 ml, (1)
      Fudge Curl Revolution Mist, 150ml
      • 05060420337839
      • 00000096037294
      8
      deal
      23.50 EUR
    • Fudge Hair Skyscraper Extra, 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229633099.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168150933.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Hair Skyscraper Extra, 300ml Hair Skyscraper Extra, 300ml Hair Skyscraper Extra, 300ml Fudgen Skyscraper Extra - hiuslakka antaa vahvan pidon, joka pitää kampauksesi paikallaan koko päivän! Hiuslakan voi helposti harjata pois. Hiuslakassa on upea omenan ja kookoksen tuoksu. (1)
      Fudge Hair Skyscraper Extra, 300ml
      • 05060420337990
      • 00000096086476
      5
      deal
      23.50 EUR
    • Fudge Matte Hed Gas 135ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229644964.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135486.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168113911.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591432.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Matte Hed Gas 135ml Matte Hed Gas 135ml Matte Hed Gas 135ml Fudgein Matte Hed Gas -muotoilusuihkeella saat hiuksiisi muotoa ja rakennetta sekä koko päivän kestävän pidon. Suihke antaa hiuksillesi mattapintaisen, mutta luonnollisen tyylin. (1)
      Fudge Matte Hed Gas 135ml
      • 05060420338027
      • 5060420338027
      5
      deal
      23.50 EUR
    • Fudge Finish Texture Spray 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229610071.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Finish Texture Spray 250ml Finish Texture Spray 250ml Finish Texture Spray 250ml Ultrahieno muotoilusuihke, joka antaa hiuksiin rakennetta ja pitoa. Tuoksuu hyvälle, ei paina hiuksia alas ja jättää hiukset joustaviksi. Käyttö: Suihkuta kuiviin hiuksiin ja työstä sormien avulla. (1)
      Fudge Finish Texture Spray 250ml
      • 05060420338034
      4
      deal
      21.00 EUR
    • Fudge Tri-Blo Blowdry Spray 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232430601.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004681.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149856260.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198319869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142207461.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Tri-Blo Blowdry Spray 150ml Tri-Blo Blowdry Spray 150ml Tri-Blo Blowdry Spray 150ml Fudgen Tri-Blo Spray on upea kolmivaiheinen muotoilutuote. Se valmistaa hiuksia muotoilua varten ja antaa niille kiiltoa ja lämpösuojaa. (1)
      Fudge Tri-Blo Blowdry Spray 150ml
      • 05060420337884
      • 05060420330007
      4
      deal
      23.50 EUR
    • Fudge Membrane Gas 203ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155836179.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248092084.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Membrane Gas 203ml Membrane Gas 203ml Membrane Gas 203ml Fudgen mahtava ja monipuolinen Membrane Gas -hiuskiinne antaa erityisen vahvaa tukea. Fudgen Membrane Gas -hiuskiinteen avulla voit muotoilla hiukset kuten haluat. Tuote antaa hiuksillesi kaunista tuuheutta. Hiuskiinteen sisältämien DynamX-polymeerien ansiosta hiuksesi pysyvät taipuisina. Kaikki Fudgen tuotteet sisältävät UVA ja UVB-suojan. (1)
      Fudge Membrane Gas 203ml
      • 05060420338010
      4
      18.90 EUR
    • Fudge Hed Shine, 144ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229601575.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248092070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167585335.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152146040.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Hed Shine, 144ml Hed Shine, 144ml Hed Shine, 144ml Anna hiuksillesi sädehtivä viimeistely Fudgen Head Shine -hiuskiinteellä. Tuote sopii kaikille hiustyypeille. Fudgen Head Shine -hiuskiinteellä saat fantastista, koko päivän ja yön kestävää kiiltoa hiuksillesi. Suihkuta Fudgen Head Shine -hiuskiinnettä hiuksiisi ja kampaa hiukset saadaksesi sileän lopputuloksen. (1)
      Fudge Hed Shine, 144ml
      • 05060420337952
      • 00000096086490
      4
      deal
      23.80 EUR
    • Fudge Hair Skyscraper, 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229605186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135515.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135516.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Hair Skyscraper, 300ml Hair Skyscraper, 300ml Hair Skyscraper, 300ml Hiuslakka kevyestä keskivoimakkaaseen pitoon, joka kestää koko päivän säänkestävällä, joustavalla viimeistelyllä. Pörröisten ja kiharoiden hiusten hallintaan. Kevyt, superhieno, kuiva suihke voidaan rakentaa yhä uudelleen ja uudelleen latistamatta hiuksia. Helppo harjata pois. (1)
      Fudge Hair Skyscraper, 300ml
      • 05060420337983
      • 5060420337983
      3
      deal
      23.50 EUR
    • Fudge Hair Skyscraper, 99ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155834189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248092133.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165928929.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Hair Skyscraper, 99ml Hair Skyscraper, 99ml Hair Skyscraper, 99ml Fudgen Skyscraper -hiuskiinne antaa keskivahvaa pitoa. Tuotteella on ihastuttava omenan ja kookoksen tuoksu. Hiuskiinne pitää kampauksen paikallaan koko päivän. Hiuskiinteen voi helposti poistaa harjaamalla. (1)
      Fudge Hair Skyscraper, 99ml
      • 05060420338003
      2
      14.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi