x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Id Hair hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Id Hair IdHAIR - Saltwater Spray 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222007251.jpg?ts=1
      Id Hair Id Hair IdHAIR - Saltwater Spray 100 ml IdHAIR - Saltwater Spray 100 ml IdHAIR - Saltwater Spray 100 ml 100 ml, (2)
      Id Hair IdHAIR - Saltwater Spray 100 ml
      • 05704699876063
      3
      deal
      26.85 EUR
    • Id Hair Sensitive Xclusive Strong Hold Hairspray, 300 ml IdHAIR Muotoilutuotteet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177583702.jpg?ts=1
      Id Hair Id Hair Sensitive Xclusive Strong Hold Hairspray, 300 ml IdHAIR Muotoilutuotteet Sensitive Xclusive Strong Hold Hairspray, 300 ml IdHAIR Muotoilutuotteet Sensitive Xclusive Strong Hold Hairspray, 300 ml IdHAIR Muotoilutuotteet 300 ml, (2)
      Id Hair Sensitive Xclusive Strong Hold Hairspray, 300 ml IdHAIR Muotoilutuotteet
      • 05704699875356
      • 10840010001
      3
      deal
      25.40 EUR
    • Id Hair IdHAIR - Hairspray 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267288587.jpg?ts=1
      Id Hair Id Hair IdHAIR - Hairspray 200 ml IdHAIR - Hairspray 200 ml IdHAIR - Hairspray 200 ml 200 ml, (1)
      Id Hair IdHAIR - Hairspray 200 ml
      • 05704699876070
      3
      21.30 EUR
    • Id Hair IdHAIR - Elements Xclusive 911 Rescue Spray 125 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177583659.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133117906.jpg?ts=1
      Id Hair Id Hair IdHAIR - Elements Xclusive 911 Rescue Spray 125 ml IdHAIR - Elements Xclusive 911 Rescue Spray 125 ml IdHAIR - Elements Xclusive 911 Rescue Spray 125 ml 125 ml, IdHAIR Elements Xclusive Blow 911 Rescue Spray on hiuksiin jätettävä hoitoainejoka hoitaa ja suojaa hiuksia muotoilulta. Hoitosuihke sisältää arganöljyä joka pehmentää hiuksia ja antaa niille upeaa kiiltoa. (1)
      Id Hair IdHAIR - Elements Xclusive 911 Rescue Spray 125 ml
      • 05704699873505
      • 10220290001
      3
      deal
      22.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi