x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ida Warg hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Ida Warg Vanilla Fudge Hair Mist, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254584195.jpg?ts=1
      Ida Warg Ida Warg Vanilla Fudge Hair Mist, 100ml Vanilla Fudge Hair Mist, 100ml Vanilla Fudge Hair Mist, 100ml 100 ml, Raikastava hiussuihke, joka sisältää hiuksia ja hiuspohjaa rauhoittavaa aloe vera -uutetta sekä ravitsevia vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka virkistävät väsyneitä hiuksia. Jättää hiukset raikkaiksi, kosteutetuiksi ja kiiltäviksi. Makea vaniljatoffeen tuoksu. Virkistä hiukset suihkuttamalla kuiviin hiuksiin. (6)
      Ida Warg Vanilla Fudge Hair Mist, 100ml
      • 07350127611232
      6
      good_buy
      deal
      17.50 EUR
    • Ida Warg Luxurious Flower Hair Mist, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254584198.jpg?ts=1
      Ida Warg Ida Warg Luxurious Flower Hair Mist, 100ml Luxurious Flower Hair Mist, 100ml Luxurious Flower Hair Mist, 100ml Ida Wargin Luxurious Flower Hair Mist on aloe vera -uutetta sisältävä hiuskiinne, joka antaa hiuksille elinvoimaa. Sillä on rauhoittava vaikutus ihoon ja hiuspohjaan. Vitamiineja ja mineraaleja sisältävä koostumus raikastaa väsyneitä hiuksia. (2)
      Ida Warg Luxurious Flower Hair Mist, 100ml
      • 07350127611201
      7
      deal
      17.50 EUR
    • Ida Warg Feeling Clean Hair Mist, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254584196.jpg?ts=1
      Ida Warg Ida Warg Feeling Clean Hair Mist, 100ml Feeling Clean Hair Mist, 100ml Feeling Clean Hair Mist, 100ml Raikastava hiussuihke, joka sisältää hiuksia ja hiuspohjaa rauhoittavaa aloe vera -uutetta sekä ravitsevia vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka virkistävät väsyneitä hiuksia. Jättää hiukset raikkaiksi, kosteutetuiksi ja kiiltäviksi. Puhdas tuoksu, jossa aavistus Citrus Verbenaa. Virkistä hiukset suihkuttamalla kuiviin hiuksiin. (1)
      Ida Warg Feeling Clean Hair Mist, 100ml
      • 07350127611218
      7
      deal
      17.50 EUR
    • Ida Warg Sunny Infusion Hair Mist, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254584197.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252684303.jpg?ts=1
      Ida Warg Ida Warg Sunny Infusion Hair Mist, 100ml Sunny Infusion Hair Mist, 100ml Sunny Infusion Hair Mist, 100ml 100 ml, Raikastava hiussuihke, joka sisältää hiuksia ja hiuspohjaa rauhoittavaa aloe vera -uutetta sekä ravitsevia vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka virkistävät väsyneitä hiuksia. Jättää hiukset raikkaiksi, kosteutetuiksi ja kiiltäviksi. Mansikan, bergamotin ja appelsiininkukan tuoksu. Virkistä hiukset suihkuttamalla kuiviin hiuksiin. (1)
      Ida Warg Sunny Infusion Hair Mist, 100ml
      • 07350127611225
      7
      deal
      17.50 EUR
    • Ida Warg Soft Finish Hairspray, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230630951.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230623835.jpg?ts=1
      Ida Warg Ida Warg Soft Finish Hairspray, 250ml Soft Finish Hairspray, 250ml Soft Finish Hairspray, 250ml Ida Wargin Soft Finish Hairspray on kevyt hiuskiinne, joka antaa joustavan ja muotoiltavan kampauksen. Hiuskiinne antaa kestävyyttä ja kiiltoa hiuksia latistamatta, ja se on helppo harjata pois. (1)
      Ida Warg Soft Finish Hairspray, 250ml
      • 07350127611607
      6
      deal
      11.50 EUR
    • Ida Warg Ultimate Hold Hairspray, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230557281.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231281724.jpg?ts=1
      Ida Warg Ida Warg Ultimate Hold Hairspray, 250ml Ultimate Hold Hairspray, 250ml Ultimate Hold Hairspray, 250ml 250 ml, Hiuslakka, joka antaa napakan pidon. Trooppisten hedelmien tuoksu. (1)
      Ida Warg Ultimate Hold Hairspray, 250ml
      • 07350127611614
      6
      deal
      11.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi