x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    KMS California hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • KMS California ConsciousStyle Multi-Benefit Spray, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229608239.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258967808.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265536982.jpg?ts=1
      KMS California KMS California ConsciousStyle Multi-Benefit Spray, 200ml ConsciousStyle Multi-Benefit Spray, 200ml ConsciousStyle Multi-Benefit Spray, 200ml 200 ml, Mitä ominaisuuksia? 79 % luontoperäisiä aineosia Antaa kevyttä pitoa, kosteutta, joustavuutta ja lämpösuojaa Muotoilusuihkeena korostaa hallittavuutta ja lisää luonnollista rakennetta föönauksen aikana Viimeistelysuihkeena tarjoaa kevyttä, joustavaa pitoa säilyttäen muotoilun ja vähentäen pörröisyyttä Ei sisällä sulfaatteja, silikoneja, mikromuovia, mineraaliöljyjä, väriaineita/keinotekoisia väriaineita eikä eläinperäisiä aineosia MITÄ SISÄLTÄÄ? FLEXIBLE SEALING COMPOUNDS I/E/H Copolymer* joustava muotoilupolymeeri, joka antaa pitoa ja suojaa ympäristön haittavaikutuksilta. Octyldodecyl PCA humektantti, joka kosteuttaa Moringa Seed Oil tunnettu runsaasti ravitseva antioksidantti, joka kosteuttaa ja suojaa hiuksia ympäristön haittavaikutuksilta. ECOCERT-sertifioitu Oat Oil tunnetaan hellävaraisista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan, jotka auttavat ja ylläpitävät hiuspohjan luonnollista kosteustasapainoa. ECOCERT-sertifioitu TIESITKÖ ...että voit vain (3)
      KMS California ConsciousStyle Multi-Benefit Spray, 200ml
      • 04044897750323
      6
      good_buy
      deal
      30.60 EUR
    • KMS California ThermaShape 2-in-1 Spray 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254580925.jpg?ts=1
      KMS California KMS California ThermaShape 2-in-1 Spray 200ml ThermaShape 2-in-1 Spray 200ml ThermaShape 2-in-1 Spray 200ml Muotoilusuihke raudoilla tehtäviä kiharoita tai suoristusta varten. Suojaa kuumuudelta. Toimii myös lakkamaisena viimeistelijänä. Antaa lisäpitoa ja kiiltoa. (4)
      KMS California ThermaShape 2-in-1 Spray 200ml
      • 04044897320601
      4
      deal
      26.00 EUR
    • KMS California Hairplay Dry Wax, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155804218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232432186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165209159.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Hairplay Dry Wax, 150ml Hairplay Dry Wax, 150ml Hairplay Dry Wax, 150ml KMS Californian Hair Play Dry Wax on suihkutettava hiusvaha, joka antaa hiuksillesi upean mattapintaisen viimeistelyn. Saat täydellisen kauniin ja luonnollisen näköisen kampauksen. Hiusvahan sisältämät antioksidantit suojaavat hiuksiasi ulkoisilta rasituksilta. (1)
      KMS California Hairplay Dry Wax, 150ml
      • 04044897370750
      5
      22.90 EUR
    • KMS California Hairstay Firm Finishing Spray, 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155813776.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83227135.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Hairstay Firm Finishing Spray, 300ml Hairstay Firm Finishing Spray, 300ml Hairstay Firm Finishing Spray, 300ml KMS Californian Hairstay Firm Finishing Hairspray on erittäin voimakkaan pidon antava hiuskiinne, joka kuivuu nopeasti ja pitää kampauksesi paikallaan koko päivän. Saat täydellisen kestävän kampauksen! (1)
      KMS California Hairstay Firm Finishing Spray, 300ml
      • 04044897420813
      • 124941
      5
      deal
      24.00 EUR
    • KMS California Addvolume Liquid Dust, 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805209.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Addvolume Liquid Dust, 50ml Addvolume Liquid Dust, 50ml Addvolume Liquid Dust, 50ml KMS Californian Add Volume Liquid Dust on erittäin tehokas, nestemäinen hiuspuuteri, joka kohottaa hiuksia tyvestä alkaen antaen upeaa tuuheutta. Hiuspuuteria on helppo pitää mukana käsilaukussa. Hiuspuuteri on ehdoton hankinta kaikille, jotka rakastavat meikkejä! (1)
      KMS California Addvolume Liquid Dust, 50ml
      • 04044897170800
      5
      deal
      24.00 EUR
    • KMS California Hairstay Anti-Humidity Seal, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155804216.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79883205.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Hairstay Anti-Humidity Seal, 150ml Hairstay Anti-Humidity Seal, 150ml Hairstay Anti-Humidity Seal, 150ml KMS Californian Hairstay Anti-Humidity Seal Spray -viimeistelysuihke suojaa hiuksiasi kosteudelta jopa 24 tunnin ajan. Se vähentää hiusten pörröisyyttä ja suojaa hiuksia ulkoisilta rasituksilta. Saat kampauksellesi kauniin kiiltävän viimeistelyn! (1)
      KMS California Hairstay Anti-Humidity Seal, 150ml
      • 04044897420288
      5
      22.90 EUR
    • KMS California AddVolume Root & Body Lift, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808253.jpg?ts=1
      KMS California KMS California AddVolume Root & Body Lift, 200ml AddVolume Root & Body Lift, 200ml AddVolume Root & Body Lift, 200ml Tyvikohottaja, lisää kohdistettua volyymia ja antaa lisänostetta. Sisältää lämpösuojan. (1)
      KMS California AddVolume Root & Body Lift, 200ml
      • 04044897170619
      5
      deal
      24.00 EUR
    • KMS California Addvolume Volumizing Spray, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808931.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217380283.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Addvolume Volumizing Spray, 200ml Addvolume Volumizing Spray, 200ml Addvolume Volumizing Spray, 200ml KMS Californian Add Volume Volumizing Spray -hiuskiinne tuuheuttaa ja kohottaa hiuksiasi upeasti! Se antaa hiuksillesi tuuheutta, elinvoimaa ja pitoa. Hiuskiinne suojaa hiuksiasi myös muotoiluvälineiden kuumuudelta. (1)
      KMS California Addvolume Volumizing Spray, 200ml
      • 04044897170206
      5
      22.90 EUR
    • KMS California Hairplay Playable Texture 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805199.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208997781.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83227166.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Hairplay Playable Texture 200ml Hairplay Playable Texture 200ml Hairplay Playable Texture 200ml KMS Californian Hairplay Playable Texture -muotoilusuihkeessa on kolme upeaa ominaisuutta. Se muotoilee, viimeistelee ja pohjustaa hiuksesi! Voit muotoilla hiuksesi muotoilusuihkeella uudestaan ja uudestaan. Saat luonnollisen näköisen kampauksen ilman tahmeaa tunnetta. (1)
      KMS California Hairplay Playable Texture 200ml
      • 04044897370583
      5
      deal
      26.00 EUR
    • KMS California AddPower Thickening Spray, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226010822.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205574235.jpg?ts=1
      KMS California KMS California AddPower Thickening Spray, 200ml AddPower Thickening Spray, 200ml AddPower Thickening Spray, 200ml KMS:n AddPower Thickening Spray -muotoilusuihkeen ansiosta saat tuuheammat hiukset. Sen hellävarainen koostumus vähentää vaurioita 90 % ja suojaa hiuksia lämmöltä aina 200 °C asti. (1)
      KMS California AddPower Thickening Spray, 200ml
      • 04044897700274
      4
      25.60 EUR
    • KMS California Hairstay FINISH Working Spray 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155817859.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229612025.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254580843.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Hairstay FINISH Working Spray 300 ml Hairstay FINISH Working Spray 300 ml Hairstay FINISH Working Spray 300 ml Mahdollistaa tyylisi muuttamisen mielesi mukaan. Kuiva suihke, joka luo joustavan lopputuloksen. Mitä enemmän suihkutat, sitä enemmän saat pitoa. (1)
      KMS California Hairstay FINISH Working Spray 300 ml
      • 04044897420639
      4
      22.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi