x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Löwengrip hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Löwengrip Long Lasting - Heat Protector, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826069.jpg
      Löwengrip Löwengrip Long Lasting - Heat Protector, 150ml Long Lasting - Heat Protector, 150ml Long Lasting - Heat Protector, 150ml Tuotekuvaus tulossa pian (1)
      Löwengrip Long Lasting - Heat Protector, 150ml
      • 07350073862030
      5
      19.85 EUR
    • Löwengrip All Time High - Dry Volume Spray, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826058.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157950266.jpg
      Löwengrip Löwengrip All Time High - Dry Volume Spray, 200ml All Time High - Dry Volume Spray, 200ml All Time High - Dry Volume Spray, 200ml Kuiva ja väritön jauhemainen suihke, joka lisää volyymia, muotoilee ja tekee hiuksista luonnollisesti liikkuvat. Erinomainen viimeistelytuote, jossa yhdistyvät muotoilutuotteen ja hiuskiinteen ominaisuudet. Sisältää silkkiproteiineja ja auringonkukansiemenöljyä, jotka ylläpitävät hiussolujen luonnollista kosteustasapainoa ja suojaavat jokaista hiusta. Sopii kaikille hiustyypeille. (1)
      Löwengrip All Time High - Dry Volume Spray, 200ml
      • 07350073862269
      4
      15.80 EUR
    • Löwengrip Durable Dust Hairspray 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826043.jpg
      Löwengrip Löwengrip Durable Dust Hairspray 250 ml Durable Dust Hairspray 250 ml Durable Dust Hairspray 250 ml Tuotekuvaus tulossa pian (1)
      Löwengrip Durable Dust Hairspray 250 ml
      • 07350073862641
      3
      14.80 EUR
    • Löwengrip Pixie Dust - Hairspray, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166165436.jpg
      Löwengrip Löwengrip Pixie Dust - Hairspray, 250ml Pixie Dust - Hairspray, 250ml Pixie Dust - Hairspray, 250ml Tuotekuvaus tulossa pian (1)
      Löwengrip Pixie Dust - Hairspray, 250ml
      • 07350073862252
      3
      14.80 EUR
    • Löwengrip Bounce Back - Shine & Texture Spray 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181206181.jpg
      Löwengrip Löwengrip Bounce Back - Shine & Texture Spray 200 ml Bounce Back - Shine & Texture Spray 200 ml Bounce Back - Shine & Texture Spray 200 ml Löwengripin Bounce Back Styling & Texture Spray on upea kiilto- ja rakennesuihke, joka antaa hiusten pituuksille lisää tuuheutta. Kiilto- ja rakennesuihke antaa kampaukselle pitoa, kestävyyttä ja tuuheutta ennen hiusten muotoilua ja sen jälkeen. Se sopii hyvin myös hiusten virkistämiseen tarpeen mukaan. (1)
      Löwengrip Bounce Back - Shine & Texture Spray 200 ml
      • 07350073862849
      2
      deal
      20.90 EUR
    • Löwengrip Hair Styling Pixie Dust Hairspray 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140631236.jpg
      Löwengrip Löwengrip Hair Styling Pixie Dust Hairspray 100 ml Hair Styling Pixie Dust Hairspray 100 ml Hair Styling Pixie Dust Hairspray 100 ml (1)
      Löwengrip Hair Styling Pixie Dust Hairspray 100 ml
      • 07350073862245
      1
      15.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Joico (joico)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi