x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Maria Nila hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Maria Nila Quick Dry Heat Spray, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229642779.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177253073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211897160.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Quick Dry Heat Spray, 150ml Quick Dry Heat Spray, 150ml Quick Dry Heat Spray, 150ml Lämpösuojaava suihke, jonka ansiosta hiuksesi myös kuivuvat nopeammin. Suihkuta kosteisiin hiuksiin ja föönaa hiukset kuiviksi. Colour Guard Complex suojaa hiuksia UV-säteilyltä ja vapailta radikaaleilta. Sulfaatiton ja parabeeniton, valmistettu 100 % vegaanisista ainesosista. Pakkaus on 100 % CO2-kompensoitu. (4)
      Maria Nila Quick Dry Heat Spray, 150ml
      • 07391681038608
      9
      good_buy
      18.95 EUR
    • Maria Nila Volume Spray, 400ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210496034.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Volume Spray, 400ml Volume Spray, 400ml Volume Spray, 400ml Hoitava suihke, joka tuuhentaa hiuksiasi voimakkaasti. (3)
      Maria Nila Volume Spray, 400ml
      • 07391681038158
      8
      good_buy
      19.95 EUR
    • Maria Nila Finishing Spray, 400ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229642869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177253036.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228282128.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Finishing Spray, 400ml Finishing Spray, 400ml Finishing Spray, 400ml Maria Nila Finishing Spray 400 ml (1)
      Maria Nila Finishing Spray, 400ml
      • 07391681038004
      9
      19.95 EUR
    • Maria Nila Styling Spray, 400ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229631733.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211981814.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Styling Spray, 400ml Styling Spray, 400ml Styling Spray, 400ml 400 ml, Kevyttä pitoa hiuksiin tuova muotoilusuihke, joka vähentää hiusten pörröisyyttä ja sähköisyyttä sekä tekee hiuksista upean kiiltävät. Tuote sisältää Maria Nilan Colour Guard Complexin, joka suojaa hiusväriä haalistumiselta ja hiuksia UV-säteiltä ja vapailta radikaaleilta.Suihkuta tuotetta hiuksiin ennen föönaamista tai lämpömuotoilulaitteiden käyttöä.Sulfaatiton ja parabeeniton tuote.Valmistettu 100-prosenttisesti vegaanisista ainesosista.Pakkausmateriaali on 100-prosenttisesti hiilid... (1)
      Maria Nila Styling Spray, 400ml
      • 07391681038103
      8
      19.95 EUR
    • Maria Nila Extreme Spray, 400ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229627537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211981853.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Extreme Spray, 400ml Extreme Spray, 400ml Extreme Spray, 400ml 400 ml, Erittäin kovaa pitoa hiuksiin antava hiussuihke, joka kiinnittää kampauksen paikoilleen ilman koppuraista tai tahmeaa lopputulosta. Suihke sisältää Maria Nilan oman Color Guard Complexin, joka suojaa hiusväriä haalistumiselta ja hiuksia UV-säteiltä ja vapailta radikaaleilta.Käyttö: suihkuta tuotetta valmiiseen kampaukseen noin 30 cm:n etäisyydeltä.Sulfaatiton ja parabeeniton tuote.Valmistettu 100-prosenttisesti vegaanisista ainesosista.Pakkausmateriaali on 100-prosenttisesti hiilidiok... (1)
      Maria Nila Extreme Spray, 400ml
      • 07391681038059
      7
      19.95 EUR
    • Maria Nila Finishing Spray, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229616681.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211981805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117261361.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Finishing Spray, 100ml Finishing Spray, 100ml Finishing Spray, 100ml 100 ml, Maria Nilan hiuskiinne, joka tuo hiuksiin pitoa ja kiinnittää kampauksen esimerkiksi föönauksen jälkeen. Hiuskiinne on helppo harjata pois eikä tee hiuksista tahmeita.Finishing Spray sisältää Maria Nilan oman Color Guard Complexin, joka suojaa hiusväriä haalistumiselta ja hiuksia UV-säteiltä ja vapailta radikaaleilta.Käyttö: suihkuta tuotetta valmiiseen kampaukseen noin 30 cm:n etäisyydeltä.Sulfaatiton ja parabeeniton tuote.Valmistettu 100-prosenttisesti vegaanisista ainesosista.Pakka... (1)
      Maria Nila Finishing Spray, 100ml
      • 07391681038011
      6
      deal
      15.00 EUR
    • Maria Nila Volume Spray, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229627342.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214601373.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117261091.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Volume Spray, 100ml Volume Spray, 100ml Volume Spray, 100ml Hoitava suihke, joka tuuhentaa hiuksiasi voimakkaasti. (1)
      Maria Nila Volume Spray, 100ml
      • 07391681038165
      6
      deal
      15.00 EUR
    • Maria Nila Styling Spray, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229621060.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211981806.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214763828.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117261354.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230778742.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Styling Spray, 100ml Styling Spray, 100ml Styling Spray, 100ml 100 ml, Maria Nila Styling Spray on hellävarainen hiuskiinne, joka tuo kampaukselle napakan pidon. Hiusten pörröisyyttä vähentävä suihke auttaa suojaamaan hiusväriä haalistumiselta.100 % vegaaniset ainesosat Koko: 400 ml (1)
      Maria Nila Styling Spray, 100ml
      • 07391681038110
      6
      deal
      15.00 EUR
    • Maria Nila Extreme Spray, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229634093.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211981817.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214757637.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117261198.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila Extreme Spray, 100ml Extreme Spray, 100ml Extreme Spray, 100ml Hoitava suihke, joka tarjoaa erittäin voimakkaan pidon. Levitä suihke föönauksen tai muotoilun jälkeen. Colour Guard Complex suojaa hiuksia UV-säteilyltä ja vapailta radikaaleilta. Sulfaatiton ja parabeeniton koostumus, 100 % vegaaniset raaka-aineet. Pakkaus on 100 % CO2-kompensoitu. (1)
      Maria Nila Extreme Spray, 100ml
      • 07391681038066
      4
      deal
      15.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Biolage (biolage)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • E+46 (e_46)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Grazette (grazette)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Haarshop Huismerk (haarshop_huismerk)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Oribe (oribe)
      • OSIS+ (osis_)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Phyto (phyto)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • Toni&Guy (toni_guy)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • XL (xl)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 14 € (budget)
      • 14 € - 18 € (price_2)
      • 18 € - 25 € (price_3)
      • ≥ 25 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi