x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Milk shake hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Milk shake Volumizing Styling Spray 175 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168165082.jpg?ts=1
      Milk shake Milk shake Volumizing Styling Spray 175 ml Volumizing Styling Spray 175 ml Volumizing Styling Spray 175 ml (1)
      Milk shake Volumizing Styling Spray 175 ml
      • 08032274078340
      • 8032274078340
      3
      24.45 EUR
    • Milk shake Lifestyling Thermo Protector Spray 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229608335.jpg?ts=1
      Milk shake Milk shake Lifestyling Thermo Protector Spray 100 ml Lifestyling Thermo Protector Spray 100 ml Lifestyling Thermo Protector Spray 100 ml (1)
      Milk shake Lifestyling Thermo Protector Spray 100 ml
      • 08032274011149
      • 8032274011149
      2
      24.45 EUR
    • Milk shake Lifestyling Strong Eco Hairspray 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167993907.jpg?ts=1
      Milk shake Milk shake Lifestyling Strong Eco Hairspray 250 ml Lifestyling Strong Eco Hairspray 250 ml Lifestyling Strong Eco Hairspray 250 ml (1)
      Milk shake Lifestyling Strong Eco Hairspray 250 ml
      • 08032274078104
      • 8032274078104
      2
      15.40 EUR
    • Milk shake Lifestyling Hairspray Strong Hold
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167993895.jpg?ts=1
      Milk shake Milk shake Lifestyling Hairspray Strong Hold Lifestyling Hairspray Strong Hold Lifestyling Hairspray Strong Hold (1)
      Milk shake Lifestyling Hairspray Strong Hold
      • 08032274061953
      2
      24.45 EUR
    • Milk shake Lifestyling Hairspray Medium Hold 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167882390.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110216009.jpg?ts=1
      Milk shake Milk shake Lifestyling Hairspray Medium Hold 500 ml Lifestyling Hairspray Medium Hold 500 ml Lifestyling Hairspray Medium Hold 500 ml (1)
      Milk shake Lifestyling Hairspray Medium Hold 500 ml
      • 08032274063636
      2
      20.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi