x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nioxin hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Nioxin Thickening Spray, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155801572.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113786825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108561721.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201791596.jpg
      Nioxin Nioxin Thickening Spray, 150ml Thickening Spray, 150ml Thickening Spray, 150ml Tuuheuttava muotoilusuihke. (1)
      Nioxin Thickening Spray, 150ml
      • 04084500544031
      • 08005610531243
      4
      deal
      21.90 EUR
    • Nioxin Niospray Strong Hold, 400ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113639771.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155801817.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109221913.jpg
      Nioxin Nioxin Niospray Strong Hold, 400ml Niospray Strong Hold, 400ml Niospray Strong Hold, 400ml Hiussuihke lisälujuudella ohuille hiuksille - Nioxin. (1)
      Nioxin Niospray Strong Hold, 400ml
      • 08005610554747
      • 04084500543706
      4
      deal
      21.90 EUR
    • Nioxin Therm Activ Protector, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802518.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113125668.jpg
      Nioxin Nioxin Therm Activ Protector, 150ml Therm Activ Protector, 150ml Therm Activ Protector, 150ml UUTUUS! Lämmössä aktivoituva muotoilusuihke. Antaa kiiltoa ja suojaa hiusta. (1)
      Nioxin Therm Activ Protector, 150ml
      • 04084500544178
      • 08005610571225
      3
      deal
      22.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Joico (joico)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi