x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Revlon hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Revlon All In One Hair Treatment Lotus Flower, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785816.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785948.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785953.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785952.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785949.jpg?ts=1
      Revlon Revlon All In One Hair Treatment Lotus Flower, 150ml All In One Hair Treatment Lotus Flower, 150ml All In One Hair Treatment Lotus Flower, 150ml (1)
      Revlon All In One Hair Treatment Lotus Flower, 150ml
      • 08432225129884
      • 33039027050
      4
      14.90 EUR
    • Revlon Style Masters Memory Spray 1 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003501.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259763159.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258968289.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Style Masters Memory Spray 1 150ml Style Masters Memory Spray 1 150ml Style Masters Memory Spray 1 150ml Suihke muistilla! Antaa joustavaa pitoa ja tekstuuria. Lisää volyymia. Antaa tekstuuria. Joustava pito. Sisältää muistitoiminnon, joten voit muotoilla hiukset uudelleen päivän aikana. Luonnollinen viimeistely. Kevyt koostumus, joka ei paina hiuksia alas. Ei jätä näkyviä jäämiä tuotteesta hiuksiin. Helppo pestä pois. Ei-aerosoli-suihke. Käyttö: Suihkuta kuiviin hiuksiin 20 cm etäisyydeltä. Muotoile hiukset käsin. Muotoile uudelleen tai paranna kampausta päivän aikana. Voit muuttaa ulkonäkösi milloin tahansa. Mitä enemmän käytät tuotetta sitä vahvempi pito. Parhaan tuloksen saat lyhyisiin ja keskipitkiin hiuksiin. (1)
      Revlon Style Masters Memory Spray 1 150ml
      • 08432225096759
      • 122596
      4
      deal
      17.50 EUR
    • Revlon Style Masters Glamourama Shine Spray 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254616143.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213656232.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147605245.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142317722.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Style Masters Glamourama Shine Spray 300ml Style Masters Glamourama Shine Spray 300ml Style Masters Glamourama Shine Spray 300ml Suihke, joka antaa maksimaalisen kiillon. Jos olet luonut kampauksen ja haluat vain kirkastaa työtäsi glamourin kosketuksella, tässä on tuote! Superkevyt suihke, joka ehkäisee pörröisyyttä ja sopii kaikille hiustyypeille. Antaa fantastisen kiillon. Käyttö: Suihkuta kuiviin hiuksiin. (1)
      Revlon Style Masters Glamourama Shine Spray 300ml
      • 08432225096810
      • 122591
      4
      deal
      17.50 EUR
    • Revlon All In One Hair Treatment Original, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210641443.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785779.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266928173.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230785776.jpg?ts=1
      Revlon Revlon All In One Hair Treatment Original, 150ml All In One Hair Treatment Original, 150ml All In One Hair Treatment Original, 150ml (1)
      Revlon All In One Hair Treatment Original, 150ml
      • 08432225129785
      • 33039027035
      3
      14.90 EUR
    • Revlon Re-Start Color Protective Mist, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210670858.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209003686.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Re-Start Color Protective Mist, 200ml Re-Start Color Protective Mist, 200ml Re-Start Color Protective Mist, 200ml Tämä kaksitoiminen, suojaava sumu on läpäissyt luonnollisen para-assai-palmuuutteen. Se edistää päänahan normaalin kasvuston tasapainoa* ja suojaa värjättyjä hiuksia hapettavilta aineilta. Tarjoaa kymmenen etua** ja kaunistaa värjättyjä hiuksia. ** Antioksidantti, värinsuoja, UV-suoja, suoja ulkopuolelta tulevalta hyökkäykseltä, suoja värin mattaisuutta vastaan, kosteuttava, pehmentävä, tiivistää hiusten pintaa, tekee hiuksista helpommin kammattavia, antaa luonnollista kiiltoa. (1)
      Revlon Re-Start Color Protective Mist, 200ml
      • 08432225114941
      • 8432225114941
      3
      16.50 EUR
    • Revlon Style Masters Photo Finisher 3 Hairspray, 500ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226002936.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248068768.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258970972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140747420.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204517512.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Style Masters Photo Finisher 3 Hairspray, 500ml Style Masters Photo Finisher 3 Hairspray, 500ml Style Masters Photo Finisher 3 Hairspray, 500ml Hiuslakka erittäin vahvalla pidolla. Ihanteellinen luovempiin kampauksiin. Asettaa kampauksen kohdilleen välittömästi. Älykkään suuttimen ansiosta tuote on helppo jakaa tasaisesti hiuksiin. Käyttö: Suihkutetaan kuiviin hiuksiin. (1)
      Revlon Style Masters Photo Finisher 3 Hairspray, 500ml
      • 08432225135700
      • 08432225096797
      • 8432225096797
      2
      17.50 EUR
    • Revlon Style Masters Modular Mousse, 500ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213659613.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207594571.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145209590.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204517923.jpg?ts=1
      Revlon Revlon Style Masters Modular Mousse, 500ml Style Masters Modular Mousse, 500ml Style Masters Modular Mousse, 500ml 500 ml, Nopeasti kuivuva hiuskiinne, jossa on luja pito. Pito riippuu, kuinka paljon kiinnettä suihkutat kerrallaan. Luonnollinen lopputulos. Pito: Keskinkertaisesta lujaan Ilme: Luonnollinen Käyttö: Suihkuta kuiviin hiuksiin. (1)
      Revlon Style Masters Modular Mousse, 500ml
      • 08432225096780
      • 8432225096780
      2
      23.06 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi