x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rich hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Rich Pure Luxury Sure Hold Hairspray hiuslakka 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143870741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202467132.jpg
      Rich Rich Pure Luxury Sure Hold Hairspray hiuslakka 200 ml Pure Luxury Sure Hold Hairspray hiuslakka 200 ml Pure Luxury Sure Hold Hairspray hiuslakka 200 ml (2)
      Rich Pure Luxury Sure Hold Hairspray hiuslakka 200 ml
      • 04742616000260
      2
      12.95 EUR
    • Rich Pure Luxury Maximum Brilliance Protect & Shine 125 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155804818.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151184861.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159588339.jpg
      Rich Rich Pure Luxury Maximum Brilliance Protect & Shine 125 ml Pure Luxury Maximum Brilliance Protect & Shine 125 ml Pure Luxury Maximum Brilliance Protect & Shine 125 ml (1)
      Rich Pure Luxury Maximum Brilliance Protect & Shine 125 ml
      • 04742616000437
      2
      12.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Joico (joico)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi