x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    sisley hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • sisley Protective Hair Fluid, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242907705.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163383505.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179630410.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181107738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231566734.jpg?ts=1
      sisley sisley Protective Hair Fluid, 150ml Protective Hair Fluid, 150ml Protective Hair Fluid, 150ml Hiuksia suojaava neste muodostaa hiuksiin suojakalvon suojaten niitä auringon sekä meri- ja klooriveden haitallisilta vaikutuksilta. Koostumus sisältää myös kaksi suodatinta, jotka suojaavat tehokkaasti UVA- ja UVB-säteiltä. Tuote suojaa hiusten omaa luonnollista väriä ja antaa suojan värjätyille, vaalennetuille sekä raidoitetuille hiuksille. Suojaavien ominaisuuksien lisäksi suihkeella on myös kaunistava vaikutus. Suihkeessa on kevyt koostumus sekä sitruunan ja puun vivahteita sisältävä miellyttävä tuoksu, josta voi aistia verbenan, sitruunan, persikankukan ja meripihkan. (1)
      sisley Protective Hair Fluid, 150ml
      • 03473311692801
      • 169280
      4
      76.81 EUR
    • sisley Volumizing Spray, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156128110.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155016371.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248938281.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183495211.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230804413.jpg?ts=1
      sisley sisley Volumizing Spray, 150ml Volumizing Spray, 150ml Volumizing Spray, 150ml Volumizing Spray - Texture & Density -suihke tukee hiuksia välittömästi juuresta asti, ja koostumus takaa pitkäkestoisen kohottavan tuen. Tekee hiuksista ihanan tuoksuiset Kevyt koostumus, joka ei tee hiuksia tahmeiksi. Kosteuden kestävä. (1)
      sisley Volumizing Spray, 150ml
      • 03473311692900
      • 169290
      4
      63.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi