x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tigi hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Tigi Bed Head Masterpiece, 340ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870034.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246859902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592003.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209132019.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Bed Head Masterpiece, 340ml Bed Head Masterpiece, 340ml Bed Head Masterpiece, 340ml Masterpiece Hairspray-hiuskiinne antaa kiiltoa ja suojaa hiuksia kosteudelta ja sähköistymiseltä. Hiuskiinteessä on eksoottisen trooppinen tuoksu. Se antaa vahvaa pitoa (4/5), jolloin kampaus kestää koko päivän, ja lopputulos on kiiltävä. (6)
      Tigi Bed Head Masterpiece, 340ml
      • 00615908431766
      • 00615908423952
      5
      good_buy
      14.85 EUR
    • Tigi Some Like It Hot Spray , 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208447369.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234869710.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247583679.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Some Like It Hot Spray , 100 ml Some Like It Hot Spray , 100 ml Some Like It Hot Spray , 100 ml 100 ml, Some Like It Hot on suihke, joka suojaa hiuksia jopa 230-asteisen lämpömuotoilun kuumuudelta samalla kun se suojaa hiuksia ilmankosteudelta. Suihke pitää pörröisyyden ja lentävät hiukset kurissa, silottaa suomukerrosta ja pehmentää ja ravitsee hiuksia. Sisältää Repair active -teknologian, joka tunkeutuu hiuskuituihin ja lisää hiusten kimmoisuutta, kosteuttavaa glyseriiniä, runsaasti E-vitamiinia sisältäviä auringonkukansiemeniä sekä runsaasti C-vitamiinia sisältävää greippiuutetta. (1)
      Tigi Some Like It Hot Spray , 100 ml
      • 00615908432138
      6
      16.40 EUR
    • Tigi Hard Head , 385 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234871634.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145996722.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157633102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254212426.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107571524.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Hard Head , 385 ml Hard Head , 385 ml Hard Head , 385 ml 385 ml, Hard Head on nopeasti kuivuva hiuskiinne, joka antaa erittäin vahvan ja pitkäkestoisen pidon. Se tuo hiuksiin luonnollista kiiltoa. Omenan tuoksu. Pito 5/5. (1)
      Tigi Hard Head , 385 ml
      • 00615908418866
      • 00615908431674
      4
      17.40 EUR
    • Tigi Queen For A Day, 311 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234871094.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205196282.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Queen For A Day, 311 ml Queen For A Day, 311 ml Queen For A Day, 311 ml 311 ml, Queen For A Day on tuuheuttava suihke, joka antaa hiuksille runsautta ja rakennetta. Kevyttä mutta pitkäkestoista pitoa ja mattapinnan antava suihke. Sisältää hiuksia hoitavia triglyseridejä ja palmunydinglyseridejä, jotka antavat volyymia ja rakennetta. Suihkeessa on raikas marjojen tuoksu. (2)
      Tigi Queen For A Day, 311 ml
      • 00615908431209
      2
      17.85 EUR
    • Tigi Headrush, 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243898883.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72823835.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232206757.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Headrush, 200 ml Headrush, 200 ml Headrush, 200 ml Headrush Superfine Shine Spray on ihanteellinen hiuskiinne, joka ei latista hiuksia.Se antaa upeaa kiiltoa jättäen hiukset silkinpehmeiksi, sileiksi ja vähentää niiden pörröisyyttä. (1)
      Tigi Headrush, 200 ml
      • 00615908431469
      3
      17.27 EUR
    • Tigi Bed Head Masterpiece, 80ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870311.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226046277.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Bed Head Masterpiece, 80ml Bed Head Masterpiece, 80ml Bed Head Masterpiece, 80ml Masterpiece Hairspray-hiuskiinne antaa kiiltoa ja suojaa hiuksia kosteudelta ja sähköistymiseltä. Hiuskiinteessä on eksoottisen trooppinen tuoksu. Se antaa vahvaa pitoa (4/5), jolloin kampaus kestää koko päivän, ja lopputulos on kiiltävä. (1)
      Tigi Bed Head Masterpiece, 80ml
      • 00615908431827
      2
      14.40 EUR
    • Tigi Bed Head Hard Head, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234871910.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Bed Head Hard Head, 100ml Bed Head Hard Head, 100ml Bed Head Hard Head, 100ml Hard Head Hairspray Extreme Hold-hiuskiinne antaa erittäin voimakkaan pidon (5/5), jolloin kampauksesi pysyy juuri sellaisena kuin haluat. (1)
      Tigi Bed Head Hard Head, 100ml
      • 00615908431735
      2
      14.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi