x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Toppik hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Toppik Hair Building Fibers Light Blonde 12gr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216400603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229616344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226006180.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92066218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157604493.jpg?ts=1
      Toppik Toppik Hair Building Fibers Light Blonde 12gr Hair Building Fibers Light Blonde 12gr Hair Building Fibers Light Blonde 12gr 12 g, Toppik Hair Building Fibers ovat pieniä kuituja, jotka on valmistettu orgaanisesta keratiinista ja tarttuvat jopa ohuimpaan hiussuortuvaan ja rakentavat hiusten paksuutta. Tuote rakentaa paksuutta jokaiseen hiussuortuvaan ja täten vähentää päänahan läpikuultavuutta ja tekee hiuksista tuuheammat. Toppik Hair Building Fibers liittyvät luonnolliseen hiuskuituun tehden hiuksista luonnollisesti tuuheammat. Tuotetta on helppo levittää joko tietylle alueelle tai koko päähän ja kuidut pysyvät paikoillaan koko päivän. Peittääksesi luonnollisesti, kauniisti ja tehokkaasti harventuneita hiuksia - käytä Toppik tuotemerkkiä! (1)
      Toppik Hair Building Fibers Light Blonde 12gr
      • 00667820011052
      5
      deal
      31.50 EUR
    • Toppik Hair Building Fibers Grey 12gr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216400634.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229645670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157604260.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232427869.jpg?ts=1
      Toppik Toppik Hair Building Fibers Grey 12gr Hair Building Fibers Grey 12gr Hair Building Fibers Grey 12gr 12 g, Toppik Hair Building Fibers ovat pieniä kuituja, jotka on valmistettu orgaanisesta keratiinista ja tarttuvat jopa ohuimpaan hiussuortuvaan ja rakentavat hiusten paksuutta. Tuote rakentaa paksuutta jokaiseen hiussuortuvaan ja täten vähentää päänahan läpikuultavuutta ja tekee hiuksista tuuheammat. Toppik Hair Building Fibers liittyvät luonnolliseen hiuskuituun tehden hiuksista luonnollisesti tuuheammat. Tuotetta on helppo levittää joko tietylle alueelle tai koko päähän ja kuidut pysyvät paikoillaan koko päivän. Peittääksesi luonnollisesti, kauniisti ja tehokkaasti harventuneita hiuksia - käytä Toppik tuotemerkkiä! (1)
      Toppik Hair Building Fibers Grey 12gr
      • 00667820011069
      5
      deal
      28.50 EUR
    • Toppik Hair Building Fibers Light Brown, 27,5gr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235791440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92086585.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170033331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264297195.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90746720.jpg?ts=1
      Toppik Toppik Hair Building Fibers Light Brown, 27,5gr Hair Building Fibers Light Brown, 27,5gr Hair Building Fibers Light Brown, 27,5gr Nopea, yksinkertainen ja luonnollinen tapa peittää hiustenlähtöä. Sopii sekä miehille että naisille. Toppik-tuotteen avulla hiukset näyttävät saaneen takaisin sen tiheyden ja tuuheuden, joka niillä kerran oli. Saatavilla 9 eri sävyä! (1)
      Toppik Hair Building Fibers Light Brown, 27,5gr
      • 00667820012042
      3
      50.95 EUR
    • Toppik Fiberhold Spray, 118ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808079.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141361329.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232428484.jpg?ts=1
      Toppik Toppik Fiberhold Spray, 118ml Fiberhold Spray, 118ml Fiberhold Spray, 118ml Pehmeät ja tuuheammat hiukset!Toppik Fiberhold Spray -kiinnityssuihke lukitsee Toppik Hair Building Fibers -tuuhenteen kuidut hiuksiin. Tuote pehmentää hiuksia ja hiuskuituja, jolloin ne sekoittuvat keskenään luonnolliseksi lopputulokseksi. Toppik Fiberhold Spray tasoittaa kuitujen ja omien hiusten sävyeroja. Lukitusnesteen kuivuttua hiukset ovat välittömästi harjattavissa.Koko: 118 ml (1)
      Toppik Fiberhold Spray, 118ml
      • 00667820112001
      3
      16.40 EUR
    • Toppik Hair Building Fibers Dark Brown 12gr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003249.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216400629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198479690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/93670407.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262888242.jpg?ts=1
      Toppik Toppik Hair Building Fibers Dark Brown 12gr Hair Building Fibers Dark Brown 12gr Hair Building Fibers Dark Brown 12gr Toppik on loistava tuote ohuille ja ohentuville hiuksille. Toppik-hiuskuidut ovat pienen pieniä mikrokuituja jotka kiinnittyvät hiuksiin staattisen sähkön ansiosta. Toppik-hiuskuidut on valmistettu samasta keratiiniproteiinista, josta hiuksetkin koostuvat.Levitä hiuskuidut ohentuneisiin kohtiin ja kampaa hiukset läpi. Hiuskuidut sulautuvat omiin hiuksiisi täydellisesti, eivätkä varise päivän aikana vaatteille. Hiuksesi näyttävät tuuheammilta ja kuidut peittävät myös kohdat, joista hiuspohja muuten näkyisi läpi. Yksi purkki sisältää 10.3 grammaa hiuskuituja, mikä vastaa 30 päivän käyttöä. (1)
      Toppik Hair Building Fibers Dark Brown 12gr
      • 00667820011021
      2
      deal
      28.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi