x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Waterclouds hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Waterclouds Dry Clean Violet Hairspray 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229640283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168077464.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209119019.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Waterclouds Waterclouds Dry Clean Violet Hairspray 200ml Dry Clean Violet Hairspray 200ml Dry Clean Violet Hairspray 200ml Ehkä jopa paras kuivashampoo? Dry Clean Hairspray Violet silver kuivashampoo sisältää hitusen lilaa väripigmenttiä, jonka ansiosta seneutralisoi keltaisia ja lämpimiä sävyjä vaaleissa hiuksissa. Kuivashampoo piristää latteita, elottomia hiuksia jättäen hiukset ilmaviksi ja kevyiksi. Dry Clean Hairspray poistaa rasvaisuuden hiuksista, jättämättä jälkeensä puuterisuutta.Sopii hyvin sekä lyhyille että pitkille hiuksille ja saat täydellinen mattapintainen viimeistely hiustyylillesi ilman tahmeaa tunnetta.Kuivashampoossa on hyvin mieto tuoksu ja spray on todella hienojakoista. Dry Clean Hairspray antaa kestävää pitoa ja tuuheutta, kun haluat raikastaa hiuksiasi pesujen välillä tai antaa volyymiä ja nostetta puhtaisiin hiuksiin.Waterclouds kuivashampoot löytyvät kolmessa eri sävyssävaaleillesekä tummille hiuksille, jonka lisäksi on myös olemassaväritönversio. Käyttö: Ravista hyvin. Suihkuta hiuksiin noin 20 cm etäisyydeltä. Lue Rosan blogi tuotteestatäältä! >> Vinkki;Kuivas (1)
      Waterclouds Dry Clean Violet Hairspray 200ml
      • 07350020923586
      • 03700358311359
      • 7350020923586
      5
      14.90 EUR
    • Waterclouds Volume Ocean Mist, 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229609293.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155809386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170032457.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264294595.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108270396.jpg?ts=1
      Waterclouds Waterclouds Volume Ocean Mist, 150ml Volume Ocean Mist, 150ml Volume Ocean Mist, 150ml Watercloudsin Volume Ocean Mist on muotoilusuihke, joka tuntuu suolavedeltä. Sen avulla korostat hiuksia ja annat niille pitoa, rakennetta ja tuuheutta. (1)
      Waterclouds Volume Ocean Mist, 150ml
      • 07350020923166
      • 7350020923166
      3
      20.80 EUR
    • Waterclouds Fixing Hairspray, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155803293.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201544898.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174589185.jpg?ts=1
      Waterclouds Waterclouds Fixing Hairspray, 250ml Fixing Hairspray, 250ml Fixing Hairspray, 250ml Waterclouds Fixing hairspray kevytjakoinen hiussuihke, joka sallii muotoilun ja antaa pitoa, vahvuutta ja kiiltoa. (1)
      Waterclouds Fixing Hairspray, 250ml
      • 07350020923142
      • 117325
      3
      21.70 EUR
    • Waterclouds Dry Clean Hairspray 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155815618.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168075974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170031678.jpg?ts=1
      Waterclouds Waterclouds Dry Clean Hairspray 200ml Dry Clean Hairspray 200ml Dry Clean Hairspray 200ml Watercloudsin Dry Clean Hairspray -hiuskiinne antaa kestävää pitoa ja tuuheutta raikastaen hiuksia pesujen välillä. (1)
      Waterclouds Dry Clean Hairspray 200ml
      • 03700358308007
      • 07350020923203
      • 118636
      3
      21.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Evo (evo)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • KMS California (kms_california)
      • Kristin Ess (kristin_ess)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • sisley (sisley)
      • System Professional (system_professional)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi