x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Zenz Organic hiuslakka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Zenz Organic Styling 88 Finishing Hair Spray Strong Hold 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182628493.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183750503.jpg
      Zenz Organic Zenz Organic Styling 88 Finishing Hair Spray Strong Hold 200 ml Styling 88 Finishing Hair Spray Strong Hold 200 ml Styling 88 Finishing Hair Spray Strong Hold 200 ml No. 88 Hair Spray Strong Hold on ympäristöystävällinen hajusteeton hiuskiinne. Se sopii kaikille hiustyypeille. Pörröisyyttä vähentävä tehokas hiuskiinne kuivuu nopeasti, antaa hiuksille luonnollista kiiltoa ja pitää kampauksen pitkäkestoisesti paikallaan. Käytä sitä korostamaan kiharoita, antamaan hiuksiin rakennetta tai viimeistelemään kampaus, jotta se kestää koko päivän. Suositellaan käytettäväksi kuiviin hiuksiin. (1)
      Zenz Organic Styling 88 Finishing Hair Spray Strong Hold 200 ml
      • 05715012000461
      3
      30.50 EUR
    • Zenz Organic Styling 86 Volume Hair Spray Medium Hold 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182628496.jpg
      Zenz Organic Zenz Organic Styling 86 Volume Hair Spray Medium Hold 200 ml Styling 86 Volume Hair Spray Medium Hold 200 ml Styling 86 Volume Hair Spray Medium Hold 200 ml No. 86 Volume Hair Spray Medium Hold Pure on ympäristöystävällinen hajusteeton hiuskiinne. Se sopii kaikille hiustyypeille. Hiuskiinne antaa keskivoimakkaan pidon. Erityisen hyvin se sopii tuuheuttamaan normaaleita ja ohuita hiuksia. Tehokas hiuskiinne kuivuu nopeasti, antaa hiuksille luonnollista kiiltoa ja pitää kampauksen pitkään paikallaan. (1)
      Zenz Organic Styling 86 Volume Hair Spray Medium Hold 200 ml
      • 05715012000454
      3
      30.50 EUR
    • Zenz Organic No. 89. Copenhagen Hair Powder Volume 10 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155825797.jpg
      Zenz Organic Zenz Organic No. 89. Copenhagen Hair Powder Volume 10 g No. 89. Copenhagen Hair Powder Volume 10 g No. 89. Copenhagen Hair Powder Volume 10 g Zenz Organicin 89 Copenhagen Hair Powder Volume on allergiamerkitty, tuuheutta antava hiuspuuteri ilman silikonia. Se sopii raskaana oleville ja tuoksuallergisille ihmisille, koska se ei sisällä hajusteita eikä eteerisiä öljyjä. Se antaa hiuksille rakennetta, maksimaalista tuuheutta sekä pitoa sekä lyhyille että pitkille hiuksille. Hiuspuuteri viimeistelee pitkät hiukset ihanan huolettomasti. Se loihtii upean kampauksen latistamatta hiuksia. Lisäksi antaa hiuksille rakennetta eikä jätä näkyvi... (1)
      Zenz Organic No. 89. Copenhagen Hair Powder Volume 10 g
      • 05709954019339
      2
      deal
      23.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tigi (tigi)
      • Wella (wella)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • Grazette (grazette)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Joico (joico)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lanza (lanza)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Matrix (matrix)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Rahua (rahua)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi