x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Solac hiustenkuivaajat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Solac Föhn Solac SP7170EXPERT 2600W IONIC Zwart
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129024470.jpg
      Solac Solac Föhn Solac SP7170EXPERT 2600W IONIC Zwart Föhn Solac SP7170EXPERT 2600W IONIC Zwart Föhn Solac SP7170EXPERT 2600W IONIC Zwart (1)
      Solac Föhn Solac SP7170EXPERT 2600W IONIC Zwart
      • 08433766000472
      1
      most_sold
      82.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • BaByliss DEFAULT
        • babyliss
      • Dyson DEFAULT
        • dyson
      • Remington DEFAULT
        • remington
      • GHD DEFAULT
        • ghd
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_40_65)
      • 65 € - 100 € (price_65_100)
      • ≥ 100 € (price_100)
    • Merkki (brand):
      • Remington (remington)
      • GHD (ghd)
      • BaByliss (babyliss)
      • Philips (philips)
      • Valera (valera)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Beurer (beurer)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Carrera (carrera)
      • Chi (chi)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloud Nine (cloud_nine)
      • Dyson (dyson)
      • GA.MA (ga_ma)
      • Grundig (grundig)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hot Tools (hot_tools)
      • Id Italian (id_italian)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jan Thomas (jan_thomas)
      • Klein (klein)
      • König (ko_nig)
      • Max Pro (max_pro)
      • Moser (moser)
      • NOOA (nooa)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • Parlux (parlux)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Point (point)
      • Revlon (revlon)
      • Rowenta (rowenta)
      • Senz (senz)
      • Severin (severin)
      • Solac (solac)
      • Taurus (taurus)
      • Toni&Guy (toni_guy)
      • Tristar (tristar)
      • Wella (wella)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Johdon pituus (johdon_pituus):
      • < 1.8 m (johdon_pituus_1.8)
      • 1.8 m - 2.7 m (johdon_pituus_1.8_2.7)
      • 2.7 m - 3 m (johdon_pituus_2.7_3)
      • ≥ 3 m (johdon_pituus_3)
    • Tuotesarja (group):
      • Babyliss Hot Air Brushes (babyliss_hot_air_brushes)
      • Babyliss Le Pro (babyliss_le_pro)
      • Braun Satin Hair (braun_satin_hair)
      • Dyson Supersonic (dyson_supersonic)
      • GHD Air (ghd_air)
      • GHD Aura (ghd_aura)
      • GHD Flight (ghd_flight)
      • Obh Nordica Artist (obh_nordica_artist)
      • Philips DryCare (philips_drycare)
      • Philips Essential Care (philips_essential_care)
      • Remington Retro (remington_retro)
      • Valera Metal Master (valera_metal_master)
      • Valera Silent Jet (valera_silent_jet)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi