x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Oster C200 Uppladdningsbar Hårklipper

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Oster C200 Uppladdningsbar Hårklipper
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Oster C200 Uppladdningsbar Hårklipper
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Oster C200 Uppladdningsbar Hårklipper
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229612349.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210010639.jpg
Oster Oster C200 Uppladdningsbar Hårklipper C200 Uppladdningsbar Hårklipper C200 Uppladdningsbar Hårklipper (1)
  • 01034264446860
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
    • Materiaalit: Kumi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 232.50 232.50 EUR 1
    1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      232.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155175888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223794189.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160905835.jpg
      Grundig Grundig MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri Grundig-partatrimmeri MT 6340 on varustettu laadukkailla, erittäin terävillä ja huoltovapailla ruostumattomasta metallista valmistetuilla terillä. 30 pituusasetusta alueella 0,5-15 mm. 30 minuutin akkukäyttöaika. Leikkuupään leveys 32 mm. Leikkuupituus näkyy näytössä. Turvalukko. Tehokas ja hiljainen. Mukana puhdistusta helpottava harja. (1)
      Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • 04013833629641
      • GMK5010
      2
    • BaByliss Studio hiustenleikkuukone JT9500E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137700734.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163753748.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163753749.jpg
      BaByliss BaByliss Studio hiustenleikkuukone JT9500E Studio hiustenleikkuukone JT9500E Studio hiustenleikkuukone JT9500E Jan Thomas Studio hiustenleikkuukoneella pidät hiukset helposti halutussa mitassa ja tyylissä. Japanilaiset ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät ja tehokas moottori takaavat tehokkaan leikkaustuloksen. (1)
      BaByliss Studio hiustenleikkuukone JT9500E
      • 03030050143522
      • JT9500E
      1
    • Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210016579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230121493.jpg
      Oster Oster Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper (1)
      Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • 00034264427037
      1
    • Adler hiustenleikkuukone AD 2827 johdoton tai johdollinen, pituusaskelmien lukumäärä 4, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149178555.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182533704.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150161916.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223860919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213919862.jpg
      Adler Adler hiustenleikkuukone AD 2827 johdoton tai johdollinen, pituusaskelmien lukumäärä 4, valkoinen hiustenleikkuukone AD 2827 johdoton tai johdollinen, pituusaskelmien lukumäärä 4, valkoinen hiustenleikkuukone AD 2827 johdoton tai johdollinen, pituusaskelmien lukumäärä 4, valkoinen TI paino (kg): 0. (1)
      Adler hiustenleikkuukone AD 2827 johdoton tai johdollinen, pituusaskelmien lukumäärä 4, valkoinen
      • 05902934830423
      • 67226535
      • AD 2827
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 243.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 243.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 206.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 206.98
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 243.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 243.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 232.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 232.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 232.50
    • info@vertaa.fi