x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Panasonic ER1611

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Panasonic ER1611
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Panasonic ER1611
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Panasonic ER1611
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223719026.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/89666688.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214762598.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/103597319.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185076813.jpg
Panasonic Panasonic ER1611 ER1611 ER1611 Korkealaatuinen, ammattikäyttöön tarkoitettu hiustenleikkuukone. Langaton, 6 pituusasetusta 3-15 mm. Akunkesto 40 minuuttia 1 tunnin latauksella. Ruostumattomasta teräksestä valmistetut terät, Väri: musta. (84)
  • 05025232500635
  • 1611K801
  • ER-1611
  • ER1611
1
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Käyttöaika: 50 min
    • Pituusvaihtoehtoja: 6
    • Pienin hiusten pituus: 15 mm
    • Suurin hiusten pituus: 0.8 mm
    • Ladattava: Kyllä
    • Sopii koko keholle: Ei
    • Akkukäyttöinen: Kyllä
    • Trimmeri: Ei
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Musta
    • Materiaalit: Synteettinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Langaton: Kyllä
    • Latauksen osoittimet: Kyllä
    • Takuu: 2 v
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 265 g
  • Akku
    • Latausaika: 1 h
    • Akun teknologia: Nikkelimetallihybridi (NiMH)
  • Merkkivalot
    • Lataus vähissä -ilmaisin: Kyllä
  • 168.00 168.00 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Korkealaatuinen, ammattikäyttöön tarkoitettu hiustenleikkuukone. Langaton, 6 pituusasetusta 3-15 mm. Akunkesto 40 minuuttia 1 tunnin lata...168.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204372895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707904.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E (1)
      BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • 03030050165371
      • E996E
      1
    • Wahl Home Pro 300
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163750699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206622048.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230647276.jpg
      Wahl Wahl Home Pro 300 Home Pro 300 Home Pro 300 Hair clipper, Corded, Electromagnetic vibration motor, Self-sharpening precision cutting edge, Cutting width 45 mm, Minimum cutting distance 1 mm, 8 spacers: 3 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 - 22 - 25 mm, Integrated click system, black If you will cut evenly and precisely every time you cut, then you should choose this hair clipper with cord and self-sharpening precision cutter. The cord gives you constant power on the hair clipper so you do not have to pause to charge it. The self-sharpening insert... (1)
      Wahl Home Pro 300
      • 00043917001975
      • 2138039
      • 9247-1316
      • 4006138
      2
    • Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210016579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230121493.jpg
      Oster Oster Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper (1)
      Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • 00034264427037
      1
    • Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155175888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223794189.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160905835.jpg
      Grundig Grundig MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri Grundig-partatrimmeri MT 6340 on varustettu laadukkailla, erittäin terävillä ja huoltovapailla ruostumattomasta metallista valmistetuilla terillä. 30 pituusasetusta alueella 0,5-15 mm. 30 minuutin akkukäyttöaika. Leikkuupään leveys 32 mm. Leikkuupituus näkyy näytössä. Turvalukko. Tehokas ja hiljainen. Mukana puhdistusta helpottava harja. (2)
      Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • 04013833629641
      • GMK5010
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 146.36
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 143.60
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 145.25
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 145.29
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 145.29
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 145.15
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 145.15
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 146.28
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 145.17
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 146.29
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 146.29
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 148.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 146.29
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 146.29
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 146.29
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 146.29
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 146.29
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 146.29
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 146.29
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 152.67
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 152.92
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 152.92
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 152.92
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 152.92
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 153.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 153.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 153.52
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 153.52
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 153.67
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 153.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 152.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 152.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 152.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 153.83
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 153.74
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 153.74
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 153.82
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 153.85
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 153.83
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 153.81
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 153.81
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 153.81
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 153.81
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 153.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 153.76
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 152.92
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 153.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 152.66
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 152.66
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 152.66
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 151.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 151.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 151.68
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 151.68
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 151.68
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 151.83
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 151.83
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 151.83
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 153.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 154.58
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 154.58
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 153.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 153.98
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 151.78
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 151.78
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 151.63
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 151.78
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 151.64
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 151.64
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 151.65
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 167.66
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 172.88
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 168.00
    • info@vertaa.fi