x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wahl Homepro

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wahl Homepro
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wahl Homepro
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wahl Homepro
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167624806.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210023080.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/100939860.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153830962.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/191117250.jpg
Wahl Wahl Homepro Homepro Homepro (13)
  • 00043917000343
  • 04015110006114
  • 00043917001487
  • 09243-2216
  • 2138093
  • WA9159-016
1
  • Tekniset tiedot
    • Pituusvaihtoehtoja: 10
    • Pienin hiusten pituus: 1 mm
    • Suurin hiusten pituus: 25 mm
    • Ladattava: Ei
    • Sopii koko keholle: Ei
    • Leikkurin leveys: 46 mm
    • Puhdistusharja: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Trimmerin ominaisuudet: Puhdistusharja
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Sukupuoli: Aikuiset, Miehet, Unisex
  • Ominaisuudet
    • Pestävä: Ei
    • Wet & Dry: Ei
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
    • Materiaalit: Synteettinen
  • Pakkauksen sisältö
    • Hiuskampa: Kyllä
    • Kaulaharja: Kyllä
    • Laturi: Ei
    • Matkapussi: Ei
    • Parturi-sarja: Ei
    • Sisältää essun: Ei
    • Sisältää öljyn: Kyllä
    • Sisältää sakset: Kyllä
    • Suojakotelo: Ei
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 1
  • 21.80 21.80 EUR 1
    1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      21.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204372895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707904.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E (1)
      BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • 03030050165371
      • E996E
      1
    • BaByliss FX862E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158528806.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164479387.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213659781.jpg
      BaByliss BaByliss FX862E FX862E FX862E (1)
      BaByliss FX862E
      • 03030050150810
      2
    • Wahl Home Pro 300
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163750699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206622048.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230647276.jpg
      Wahl Wahl Home Pro 300 Home Pro 300 Home Pro 300 Hair clipper, Corded, Electromagnetic vibration motor, Self-sharpening precision cutting edge, Cutting width 45 mm, Minimum cutting distance 1 mm, 8 spacers: 3 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 - 22 - 25 mm, Integrated click system, black If you will cut evenly and precisely every time you cut, then you should choose this hair clipper with cord and self-sharpening precision cutter. The cord gives you constant power on the hair clipper so you do not have to pause to charge it. The self-sharpening insert... (1)
      Wahl Home Pro 300
      • 00043917001975
      • 2138039
      • 9247-1316
      • 4006138
      2
    • Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210016579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230121493.jpg
      Oster Oster Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper (1)
      Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • 00034264427037
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 21.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 21.80
    • info@vertaa.fi