x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wahl Lithium Pro LED

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wahl Lithium Pro LED
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wahl Lithium Pro LED
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wahl Lithium Pro LED
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156396063.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156396071.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/99327323.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229638188.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/99327319.jpg
Wahl Wahl Lithium Pro LED Lithium Pro LED Lithium Pro LED Wahl Lithium Pro LED on helppokäyttöinen hiustenleikkuukone, jolla saat ammattitasoisen hiustenleikkaustuloksen. Tehokkaalla ja tyylikkäällä kotiparturilla käsittelet hiukset kädenkäänteessä. Timanttihiotulla täysmetalliterällä saat aina täydellisen tasaisen leikkuun. Johdollinen ja langaton käyttö Hiusleikkuria voidaan käyttää täysin langattomana tai yhdessä johdon kanssa. Laitteen tehokkaan litiumioni akun akunkesto on jopa 100 minuuttia yhdellä latauksella. Akku latautuu täyteen 100 minuut... (9)
  • 05996415024708
  • 05996415032338
  • 4006133
  • 1911-0465
  • 1910-0467
  • 1911.0465
  • WAHL19110465
  • 6835425
  • 3156917
4
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Käyttöaika: 100 min
    • Pituusvaihtoehtoja: 6
    • Pienin hiusten pituus: 1 mm
    • Suurin hiusten pituus: 25 mm
    • Ladattava: Kyllä
    • Virtalähteen tyyppi: Akku, Akku
    • LED-osoittajat: Kyllä
    • Puhdistusharja: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Kampojen määrä: 6
    • Kantokotelo: Kyllä
    • Laturi: Kyllä
    • Sisältää öljyn: Kyllä
    • Sisältää sakset: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Trimmerin ominaisuudet: Pikalataus, Puhdistusharja
    • Langaton: Kyllä
    • Latauksen osoittimet: Kyllä
    • Takuu: 2 v
  • Ominaisuudet
    • Pestävä: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta, Valkoinen, Hopea
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 25 cm
    • Leveys (cm): 23.1 cm
    • Paino (g): 740 g
    • Syvyys: 7.5 cm
  • Akku
    • Akun jännite: 6 V
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Pikalataus: Kyllä
  • Merkkivalot
    • Lataus vähissä -ilmaisin: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Parranajokoneen päiden/terien lukumäärä: 6
  • 77.80 104.90 EUR 4
    4
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Wahl Lithium Pro LED on helppokäyttöinen hiustenleikkuukone, jolla saat ammattitasoisen hiustenleikkaustuloksen. Tehokkaalla ja tyylikkää...77.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      85.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Tehokas hiustenleikkuukone litiumioniakulla. Täydellä latauksella käyttöaika jopa 100 minuuttia. Mahdollisuus myös 3 minuutin pikalatauks...93.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      104.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204372895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707904.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E (1)
      BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • 03030050165371
      • E996E
      1
    • Wahl Home Pro 300
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163750699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206622048.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230647276.jpg
      Wahl Wahl Home Pro 300 Home Pro 300 Home Pro 300 Hair clipper, Corded, Electromagnetic vibration motor, Self-sharpening precision cutting edge, Cutting width 45 mm, Minimum cutting distance 1 mm, 8 spacers: 3 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 - 22 - 25 mm, Integrated click system, black If you will cut evenly and precisely every time you cut, then you should choose this hair clipper with cord and self-sharpening precision cutter. The cord gives you constant power on the hair clipper so you do not have to pause to charge it. The self-sharpening insert... (1)
      Wahl Home Pro 300
      • 00043917001975
      • 2138039
      • 9247-1316
      • 4006138
      2
    • Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210016579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230121493.jpg
      Oster Oster Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper (1)
      Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • 00034264427037
      1
    • Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155175888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223794189.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160905835.jpg
      Grundig Grundig MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri Grundig-partatrimmeri MT 6340 on varustettu laadukkailla, erittäin terävillä ja huoltovapailla ruostumattomasta metallista valmistetuilla terillä. 30 pituusasetusta alueella 0,5-15 mm. 30 minuutin akkukäyttöaika. Leikkuupään leveys 32 mm. Leikkuupituus näkyy näytössä. Turvalukko. Tehokas ja hiljainen. Mukana puhdistusta helpottava harja. (2)
      Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • 04013833629641
      • GMK5010
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 77.80
    • info@vertaa.fi