x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Björn Axen Color Shot Washout Cherry Pop 50 ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Björn Axen Color Shot Washout Cherry Pop 50 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Björn Axen Color Shot Washout Cherry Pop 50 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Björn Axen Color Shot Washout Cherry Pop 50 ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155820088.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229617821.jpg
Björn Axen Björn Axen Color Shot Washout Cherry Pop 50 ml Color Shot Washout Cherry Pop 50 ml Color Shot Washout Cherry Pop 50 ml Björn Axénin Color Shot Washout on väliaikainen hiusväri, joka sisältää hoitavaa auringonkukkaöljyä, E-vitamiinia ja provitamiini B5:tä. Sekoita väri käyttämääsi hoitoaineeseen sen mukaan, kuinka intensiivisen värin haluat. Lähtee pois shampoolla. Väri haalistuu jokaisen shampoopesun jälkeen. (4)
  • 07350001703961
  • 122727
6
  • Yleiset ominaisuudet
    • Hiusvärin tyyppi: Poispestävä hiusväri
  • 13.85 17.80 EUR 6
    6
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Hiusväri hoitavalla auringonkukkaöljyllä, E-vitamiinilla ja B5 pro-vitamiinilla - Björn Axén13.85, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      14.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Eleven Eleven
      50 ml, Lyhytkestoinen hiusväri, jossa hoitavaa auringonkukkaöljyä, E-vitamiinia ja B5-provitamiinia. Väri sekoitetaan valittuun hoitoaine...
      15.26, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      50 ml, Lyhytkestoinen hiusväri, jossa hoitavaa auringonkukkaöljyä, E-vitamiinia ja B5-provitamiinia. Väri sekoitetaan valittuun hoitoaine...
      15.91, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Björn Axénin Color Shot Washout on väliaikainen hiusväri, joka sisältää hoitavaa auringonkukkaöljyä, E-vitamiinia ja provitamiini B5:tä. ...16.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      17.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Oribe Beautiful Color Airbrush Root Retouch Spray Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229634194.jpg
      Oribe Oribe Beautiful Color Airbrush Root Retouch Spray Black Beautiful Color Airbrush Root Retouch Spray Black Beautiful Color Airbrush Root Retouch Spray Black Peittää välittömästi harmaat hiukset ja kasvut ja antaa uutta elämää kampaajakäyntien välisiin silmukoihin. Mikropigmentit sekoittuvat kauniisti luonnolliseen hiusvärisi ja tarjoavat täydellisen peittävyyden silloin, kun - ja missä - sitä eniten tarvitset. Nopeasti kuivuva jauhekoostumus imee myös lian ja rasvan ja saa hiukset tuntumaan raikkailta. Oma värikäs salaisuutesi. (1)
      Oribe Beautiful Color Airbrush Root Retouch Spray Black
      • 00811913019818
      2
    • Oribe Free Styler Working Spray 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161032288.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635722.jpg
      Oribe Oribe Free Styler Working Spray 300 ml Free Styler Working Spray 300 ml Free Styler Working Spray 300 ml Peittää välittömästi harmaat hiukset ja kasvut ja antaa uutta elämää kampaajakäyntien välisiin silmukoihin. Mikropigmentit sekoittuvat kauniisti luonnolliseen hiusvärisi ja tarjoavat täydellisen peittävyyden silloin, kun - ja missä - sitä eniten tarvitset. Nopeasti kuivuva jauhekoostumus imee myös lian ja rasvan ja saa hiukset tuntumaan raikkailta. Oma värikäs salaisuutesi. (2)
      Oribe Free Styler Working Spray 300 ml
      • 00811913019887
      • 00840035221779
      2
    • Tints Of Nature Dark Ash Blonde 6C
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229612314.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209785132.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143308496.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179813445.jpg
      Tints Of Nature Tints Of Nature Dark Ash Blonde 6C Dark Ash Blonde 6C Dark Ash Blonde 6C Kestävä hiusväri antaen tuuheutta ja upean hehkun! (1)
      Tints Of Nature Dark Ash Blonde 6C
      • 00704326101600
      2
    • L'Oréal Hiusten hapettaja L'Oreal Expert Professionnel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226006398.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143781718.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213659100.jpg
      L'Oréal L'Oréal Hiusten hapettaja L'Oreal Expert Professionnel Hiusten hapettaja L'Oreal Expert Professionnel Hiusten hapettaja L'Oreal Expert Professionnel (1)
      L'Oréal Hiusten hapettaja L'Oreal Expert Professionnel
      • 03474630449329
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 14.61
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 14.61
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.61
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 16.85
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.61
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 15.26
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 15.26
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.26
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.26
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.26
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 14.40
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 15.26
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.26
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.26
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 15.26
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 15.26
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.26
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.26
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 15.26
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 14.40
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 9.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 9.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 15.22
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.22
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 15.22
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.22
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.22
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.22
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 13.85
    • info@vertaa.fi