x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Harmaa hiusväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 2
    • Goldwell Color Men Reshade Grey Blending Power Shots 5CA 4 x 20 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163066494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144577656.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149709077.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208373056.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149200537.jpg
      Goldwell Goldwell Color Men Reshade Grey Blending Power Shots 5CA 4 x 20 ml Color Men Reshade Grey Blending Power Shots 5CA 4 x 20 ml Color Men Reshade Grey Blending Power Shots 5CA 4 x 20 ml (1)
      Goldwell Color Men Reshade Grey Blending Power Shots 5CA 4 x 20 ml
      • 04021609140061
      1
      29.53 EUR
    • Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Special Mix No. 0/11 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168465027.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206396476.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177990515.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206396475.jpg
      Wella Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Special Mix No. 0/11 60 ml Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Special Mix No. 0/11 60 ml Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Special Mix No. 0/11 60 ml Wella Koleston Perfect Special Mix -yhdistelmällä voit toteuttaa kaikki värifantasiasi. Special Mix on voimakas sävyteväri, mutta sillä on oma värisyvyys. Se levitetään Koleston-väreihin sekoitettuna hiuksiin. Näin vain luovuutesi on rajana. Koleston Perfect -sarjan hiusvärit tarjoavat pitkäkestoisen, poikkeuksellisen värivoimakkuuden ja peittävät harmaat hiukset ongelmitta. Kaikki värit sisältävät 25 prosenttia uudelleenrakentamiseen tarvittavia aktiivisia ainesosia ja lipidejä, jotka ravits... (1)
      Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Special Mix No. 0/11 60 ml
      • 08005610625911
      • 8005610625911
      1
      16.10 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Garnier DEFAULT
        • garnier
      • Four Reasons DEFAULT
        • four_reasons
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Goldwell DEFAULT
        • goldwell
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Matrix (matrix)
      • Goldwell (goldwell)
      • American Crew (american_crew)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Biokap (biokap)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Buttericks (buttericks)
      • Chi (chi)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colourless (colourless)
      • Colourwell (colourwell)
      • Cover Hair (cover_hair)
      • Cultivator's (cultivator_s)
      • Cutrin (cutrin)
      • Echos Line (echos_line)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hårfarge (garnier_ha_rfarge)
      • Grazette (grazette)
      • Id Hair (id_hair)
      • Indola (indola)
      • Irene Gari Cosmetics (irene_gari_cosmetics)
      • John Frieda (john_frieda)
      • Joico (joico)
      • Just for men (just_for_men)
      • Key (key)
      • Khadi (khadi)
      • Kmax (kmax)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • Lakme (lakme)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Manic Panic (manic_panic)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Namaki (namaki)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Phyto (phyto)
      • Radico (radico)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Sebastian (sebastian)
      • Tahe (tahe)
      • Tana (tana)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Treat My Color (treat_my_color)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € (price_2)
      • 16 € - 19 € (price_3)
      • ≥ 19 € (price_4)
    • Väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kastanjanruskea (kastanjanruskea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Mahonki (mahonki)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Pinkki (pinkki)
      • Platina (platina)
      • Punainen (punainen)
      • Punaruskea (punaruskea)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sinimusta (sinimusta)
      • Sininen (sininen)
      • Tuhka (tuhka)
      • Tumma blondi (tumma_blondi)
      • Tummanruskea (tummanruskea)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaalea (vaalea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vaaleanruskea (vaaleanruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Viininpunainen (viininpunainen)
      • Violetti (violetti)
    • Hiusvärin tyyppi (hiusva_rin_tyyppi):
      • Hennaväri (hennava_ri)
      • Hiussävyte (hiussa_vyte)
      • Hiusvärinaamio (hiusva_rinaamio)
      • Kestoväri Harmaa Kestoväri (kestova_ri)
      • Poispestävä hiusväri (poispesta_va_hiusva_ri)
      • Värisuihke (va_risuihke)
    • Ominaisuudet (hiusva_rin_ominaisuudet):
      • Ammoniakiton (ammoniakiton)
      • Vetyperoksiditon (vetyperoksiditon)
    • Kapasiteetti (ml) (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (1)
      • 4 ml (4)
      • 10 ml (10)
      • 40 ml (40)
      • 50 ml (50)
      • 60 ml (60)
      • 70 ml (70)
      • 72 ml (72)
      • 75 ml (75)
      • 90 ml (90)
      • 95 ml (95)
      • 98 ml (98)
      • 100 ml (100)
      • 120 ml (120)
      • 125 ml (125)
      • 130 ml (130)
      • 150 ml (150)
      • 160 ml (160)
      • 200 ml (200)
      • 240 ml (240)
      • 250 ml (250)
      • 251 ml (251)
      • 300 ml (300)
      • 500 ml (500)
      • 750 ml (750)
      • 1000 ml (1000)
      • 1032 ml (1032)
      • 1040 ml (1040)
      • 1500 ml (1500)
    • Tuotesarja (group):
      • Calvin Klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • L'Oréal Casting Creme Gloss (l_ore_al_casting_creme_gloss)
      • L'Oréal Colorista (l_ore_al_colorista)
      • L'Oréal Excellence (l_ore_al_excellence)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi