x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Keltainen hiusväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Revlon Nutri Color Filters 300 Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171143650.jpg
      Revlon Revlon Nutri Color Filters 300 Yellow Nutri Color Filters 300 Yellow Nutri Color Filters 300 Yellow Revlonin hiusnaamionaamio väripigmentillä (2)
      Revlon Nutri Color Filters 300 Yellow
      • 08007376047075
      4
      deal
      12.50 EUR
    • Echos Line Care M6 anti-yellow mask 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167083200.jpg
      Echos Line Echos Line Care M6 anti-yellow mask 500 ml Care M6 anti-yellow mask 500 ml Care M6 anti-yellow mask 500 ml (4)
      Echos Line Care M6 anti-yellow mask 500 ml
      • 08033210296941
      1
      23.80 EUR
    • Wella Color Fresh Create 60ml, Future Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204505251.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004786.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204505296.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178067838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204505297.jpg
      Wella Wella Color Fresh Create 60ml, Future Yellow Color Fresh Create 60ml, Future Yellow Color Fresh Create 60ml, Future Yellow Color Fresh Createn koostumus ei sisällä ammoniakkia, parfyymeja tai vetyperoksideja. Voidaan sekoittaa muiden Color Fresh Create -sävyjen kanssa luomaan eloisia värejä tai pehmeitä pastellisävyjä. Käyttö: Purista tuubin sisältö kulhoon ja sekoita. Jaa sävyte tasaisesti toivotuille alueille/koko hiuksiin, anna vaikuttaa 5-20 minuuttia ja huuhtele pois hiuksista. HUOM! Käytä hanskoja (eivät sisälly) ja pyyhi heti pois roiskeet välttääksesi lattian, seinien jne. tahraantumisen. Parhaan lopputul... (1)
      Wella Color Fresh Create 60ml, Future Yellow
      • 08005610603155
      • 81644553
      4
      deal
      19.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Garnier DEFAULT
        • garnier
      • Four Reasons DEFAULT
        • four_reasons
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Goldwell DEFAULT
        • goldwell
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Wella (wella)
      • Matrix (matrix)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • American Crew (american_crew)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Buttericks (buttericks)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Colourless (colourless)
      • Colourwell (colourwell)
      • Cover Hair (cover_hair)
      • Cultivator's (cultivator_s)
      • Echos Line (echos_line)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hårfarge (garnier_ha_rfarge)
      • Grazette (grazette)
      • Id Hair (id_hair)
      • Indola (indola)
      • John Frieda (john_frieda)
      • Joico (joico)
      • Just for men (just_for_men)
      • Khadi (khadi)
      • Kmax (kmax)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Manic Panic (manic_panic)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Morgan's (morgan_s)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Namaki (namaki)
      • Oribe (oribe)
      • Osmo (osmo)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Phyto (phyto)
      • R+Co (r_co)
      • Radico (radico)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Tana (tana)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 16 € (price_2)
      • 16 € - 20 € (price_3)
      • ≥ 20 € (price_4)
    • Väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kastanjanruskea (kastanjanruskea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Keskiruskea (keskiruskea)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Mahonki (mahonki)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Pinkki (pinkki)
      • Platina (platina)
      • Punainen (punainen)
      • Punaruskea (punaruskea)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sinimusta (sinimusta)
      • Sininen (sininen)
      • Tuhka (tuhka)
      • Tumma blondi (tumma_blondi)
      • Tummanruskea (tummanruskea)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaalea (vaalea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vaaleanruskea (vaaleanruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Viininpunainen (viininpunainen)
      • Violetti (violetti)
    • Hiusvärin tyyppi (hiusva_rin_tyyppi):
      • Hennaväri (hennava_ri)
      • Hiussävyte (hiussa_vyte)
      • Hiusvärinaamio (hiusva_rinaamio)
      • Kestoväri (kestova_ri)
      • Partaväri (partava_ri)
      • Poispestävä hiusväri (poispesta_va_hiusva_ri)
      • Vaalennuspesu (vaalennuspesu)
      • Värisuihke (va_risuihke)
    • Ominaisuudet (hiusva_rin_ominaisuudet):
      • Ammoniakiton (ammoniakiton)
      • Vetyperoksiditon (vetyperoksiditon)
    • Kapasiteetti (ml) (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (1)
      • 4 ml (4)
      • 10 ml (10)
      • 20 ml (20)
      • 50 ml (50)
      • 60 ml (60)
      • 72 ml (72)
      • 75 ml (75)
      • 90 ml (90)
      • 95 ml (95)
      • 100 ml (100)
      • 112 ml (112)
      • 120 ml (120)
      • 125 ml (125)
      • 130 ml (130)
      • 150 ml (150)
      • 160 ml (160)
      • 192 ml (192)
      • 200 ml (200)
      • 225 ml (225)
      • 240 ml (240)
      • 250 ml (250)
      • 300 ml (300)
      • 500 ml (500)
      • 1000 ml (1000)
      • 1032 ml (1032)
      • 1040 ml (1040)
    • Tuotesarja (group):
      • Calvin Klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • L'Oréal Casting Creme Gloss (l_ore_al_casting_creme_gloss)
      • L'Oréal Colorista (l_ore_al_colorista)
      • L'Oréal Excellence (l_ore_al_excellence)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi