x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Keltainen hiusväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Wella Color Fresh Create 60ml, Future Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178067838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126556122.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156373392.jpg
      Wella Wella Color Fresh Create 60ml, Future Yellow Color Fresh Create 60ml, Future Yellow Color Fresh Create 60ml, Future Yellow Color Fresh Create -sarjan ravitsevia Wella-sävytteitä on saatavana 12 eri sävyssä ja kauniissa kirkkaassa sävyssä. Hiusten sävyttäminen on hauskaa näiden hoitopakkausten kanssa, sillä naiset voivat valita monista eri suosikkiväreistä, kuten Nu-Dist Pink, New Blew ja Uber Gold. Wellan yksinomaan hienostuneille naisille kehitettyjä moderneja sävyjä voi sekoittaa myös keskenään, jolloin jokainen nainen saavuttaa taatusti uusimman muotivärin myös kotona kylpyhuoneessa. Pastellisävyjä ja lempeitä... (1)
      Wella Color Fresh Create 60ml, Future Yellow
      • 08005610603155
      2
      17.29 EUR
    • Revlon Nutri Color Filters 300 Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171143650.jpg
      Revlon Revlon Nutri Color Filters 300 Yellow Nutri Color Filters 300 Yellow Nutri Color Filters 300 Yellow Revlonin hiusnaamionaamio väripigmentillä (1)
      Revlon Nutri Color Filters 300 Yellow
      • 08007376047075
      2
      12.85 EUR
    • Echos Line Care M6 anti-yellow mask 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167083200.jpg
      Echos Line Echos Line Care M6 anti-yellow mask 500 ml Care M6 anti-yellow mask 500 ml Care M6 anti-yellow mask 500 ml (1)
      Echos Line Care M6 anti-yellow mask 500 ml
      • 08033210296941
      1
      24.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Garnier DEFAULT
        • garnier
      • Four Reasons DEFAULT
        • four_reasons
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Goldwell DEFAULT
        • goldwell
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Wella (wella)
      • Matrix (matrix)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • American Crew (american_crew)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Biokap (biokap)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Buttericks (buttericks)
      • Chi (chi)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colourless (colourless)
      • Colourwell (colourwell)
      • Cover Hair (cover_hair)
      • Cultivator's (cultivator_s)
      • Cutrin (cutrin)
      • Echos Line (echos_line)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Garnier (garnier)
      • Grazette (grazette)
      • Indola (indola)
      • Irene Gari Cosmetics (irene_gari_cosmetics)
      • John Frieda (john_frieda)
      • Joico (joico)
      • Just for men (just_for_men)
      • Khadi (khadi)
      • Kmax (kmax)
      • KMS California (kms_california)
      • Lisap (lisap)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Manic Panic (manic_panic)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Morgan's (morgan_s)
      • Oribe (oribe)
      • Phyto (phyto)
      • R+Co (r_co)
      • Radico (radico)
      • Revlon (revlon)
      • Sebastian (sebastian)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Tahe (tahe)
      • Tana (tana)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 16 € (price_2)
      • 16 € - 19 € (price_3)
      • ≥ 19 € (price_4)
    • Väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kastanjanruskea (kastanjanruskea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Mahonki (mahonki)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Pinkki (pinkki)
      • Platina (platina)
      • Punainen (punainen)
      • Punaruskea (punaruskea)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sinimusta (sinimusta)
      • Sininen (sininen)
      • Tuhka (tuhka)
      • Tumma blondi (tumma_blondi)
      • Tummanruskea (tummanruskea)
      • Vaalea (vaalea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vaaleanruskea (vaaleanruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Viininpunainen (viininpunainen)
      • Violetti (violetti)
    • Hiusvärin tyyppi (hiusva_rin_tyyppi):
      • Hennaväri (hennava_ri)
      • Hiussävyte (hiussa_vyte)
      • Hiusvärinaamio (hiusva_rinaamio)
      • Kestoväri (kestova_ri)
      • Poispestävä hiusväri (poispesta_va_hiusva_ri)
      • Värisuihke (va_risuihke)
    • Ominaisuudet (hiusva_rin_ominaisuudet):
      • Ammoniakiton (ammoniakiton)
    • Kapasiteetti (ml) (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (1)
      • 4 ml (4)
      • 10 ml (10)
      • 40 ml (40)
      • 50 ml (50)
      • 60 ml (60)
      • 70 ml (70)
      • 72 ml (72)
      • 75 ml (75)
      • 90 ml (90)
      • 95 ml (95)
      • 98 ml (98)
      • 100 ml (100)
      • 120 ml (120)
      • 125 ml (125)
      • 130 ml (130)
      • 150 ml (150)
      • 200 ml (200)
      • 240 ml (240)
      • 250 ml (250)
      • 251 ml (251)
      • 300 ml (300)
      • 500 ml (500)
      • 750 ml (750)
      • 1000 ml (1000)
      • 1500 ml (1500)
    • Tuotesarja (group):
      • L'Oréal Casting Creme Gloss (l_ore_al_casting_creme_gloss)
      • L'Oréal Colorista (l_ore_al_colorista)
      • L'Oréal Excellence (l_ore_al_excellence)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi