x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Garnier Hårfarge Olia Hiusväri 1.0 Syvänmusta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Garnier Hårfarge Olia Hiusväri 1.0 Syvänmusta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Garnier Hårfarge Olia Hiusväri 1.0 Syvänmusta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Garnier Hårfarge Olia Hiusväri 1.0 Syvänmusta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155812697.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208523842.jpg?ts=1
Garnier Hårfarge Garnier Hårfarge Olia Hiusväri 1.0 Syvänmusta Olia Hiusväri 1.0 Syvänmusta Olia Hiusväri 1.0 Syvänmusta Kestoväri Garnier Olia - vallankumouksellinen öljypohjainen hiusväri. (1)
  • 03600541237476
  • 45488
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Hair color number: 1.0
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 17.80 17.80 EUR 1
    1
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Kestoväri Garnier Olia - vallankumouksellinen öljypohjainen hiusväri.17.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Garnier Olia 6.60 Intense Red 1 kpl - Hiusväri Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197733993.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206759020.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172952071.jpg?ts=1
      Garnier Garnier Olia 6.60 Intense Red 1 kpl - Hiusväri Luxplusista Olia 6.60 Intense Red 1 kpl - Hiusväri Luxplusista Olia 6.60 Intense Red 1 kpl - Hiusväri Luxplusista Garnier Olia 6.60 Intense Red 1 kpl (2)
      Garnier Olia 6.60 Intense Red 1 kpl - Hiusväri Luxplusista
      • 03600542244046
      1
    • Wella Professionals Sävyt No.2 Clear Conditioning Perfector 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226010395.jpg?ts=1
      Wella Wella Professionals Sävyt No.2 Clear Conditioning Perfector 500 ml Professionals Sävyt No.2 Clear Conditioning Perfector 500 ml Professionals Sävyt No.2 Clear Conditioning Perfector 500 ml (1)
      Wella Professionals Sävyt No.2 Clear Conditioning Perfector 500 ml
      • 04064666052854
      1
    • Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Pure Naturals No. 8/07 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218917817.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214765810.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206395700.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209966344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232441571.jpg?ts=1
      Wella Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Pure Naturals No. 8/07 60 ml Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Pure Naturals No. 8/07 60 ml Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Pure Naturals No. 8/07 60 ml Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals -hiusväreillä saat luonnollisesti kauniit hiusvärit. Koleston Perfect Me+ -sarjan värjäysaineet peittävät myös harmaat hiukset vaivattomasti ja antavat pitkäkestoisen, voimakkaan hiusvärin. Lisäksi Pure Naturals -tuotteilla voit vaalentaa hiuksia jopa kolme astetta. Mutta ei siinä vielä kaikki: Koleston Perfect Pure Naturals -kaava, jossa on 25 prosenttia lipidejä ja uudelleenrakentavia vaikuttavia ainesosia, ravitsee hiuksia värjäyksen aikana ja takaa taipuisuuden, kiillon ja voimakkaan väriloiston. Käyttövinkkejä Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals -hiusväreilleWella Koleston Pure Naturals sekoitetaan suhteessa 1:1 Welloxon Perfect -hapetevoiteeseen, jossa on kuusi, yhdeksän tai kaksitoista prosenttia vetyperoksidia. Levitä seos tasaisesti kuiviin hiuksiin. Se, kuinka kauan hiusvärin pitäisi antaa vaikuttaa, riippuu käytetyn hapetevoiteen vahvuudesta ja halutusta värituloksesta. Lisäksi voit tehostaa tai korja (1)
      Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Pure Naturals No. 8/07 60 ml
      • 08005610627137
      • 8005610627137
      1
    • Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Rich Naturals No. 8/1 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218917562.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242177326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206395892.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232431583.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232431584.jpg?ts=1
      Wella Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Rich Naturals No. 8/1 60 ml Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Rich Naturals No. 8/1 60 ml Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Rich Naturals No. 8/1 60 ml Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals -hiusväreillä annat hiuksillesi intensiivisen värin ja loiston. Koleston Perfect Me+ -sarjan värit tarjoavat upean, pitkäkestoisen hiusvärin ja takaavat 100-prosenttisesti harmaiden hiusten peittävyyden. Samalla Rich Naturals kirkastaa hiuksiasi jopa kolmella sävyasteella. Hiusvärillä, joka on rikastettu 25 prosentilla rakentavia vaikuttavia aineita ja lipidejä, on myös voimakas hoitava vaikutus. Tuloksena on kiiltävän kauniit hiukset, jotka ovat taipuisat ja loistavat värillään vertaansa vailla. Käyttövinkkejä Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals -hiusväreilleKuten lähes kaikki Koleston Perfect Me+ -sarjan hiusvärit, myös Rich Naturals sekoitetaan suhteessa 1:1 Welloxon Perfect -hapetevoiteeseen, jonka vetyperoksidipitoisuus on kuusi, yhdeksän tai kaksitoista prosenttia. Seos levitetään välittömästi tasaisesti kuiviin hiuksiin. Vaikutusaika riippuu hapetevoiteen vahvuudesta ja halutusta värituloksesta. Hiusväriä (1)
      Wella Professionals Hiusvärit Koleston Perfect Me+ Rich Naturals No. 8/1 60 ml
      • 08005610627175
      • 8005610627175
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 15.20
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.20
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.20
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.20
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 14.55
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.55
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 14.55
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.55
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.55
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.55
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 14.55
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 14.32
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 14.32
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 14.32
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 14.32
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 14.32
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.20
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.20
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.20
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 14.58
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 14.58
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 14.58
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 14.58
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.58
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.58
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 14.58
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 14.58
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 17.40
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 17.40
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 17.40
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 17.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 17.80
    • info@vertaa.fi