x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Goldwell Color Colorance Cover Plus @Elumenated Naturals Demi-Permanent Hair Color 7AK@PK Kühles Kupfer Elumenated Pink 120 ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Goldwell Color Colorance Cover Plus @Elumenated Naturals Demi-Permanent Hair Color 7AK@PK Kühles Kupfer Elumenated Pink 120 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Goldwell Color Colorance Cover Plus @Elumenated Naturals Demi-Permanent Hair Color 7AK@PK Kühles Kupfer Elumenated Pink 120 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Goldwell Color Colorance Cover Plus @Elumenated Naturals Demi-Permanent Hair Color 7AK@PK Kühles Kupfer Elumenated Pink 120 ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214770458.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228270936.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160271892.jpg?ts=1
Goldwell Goldwell Color Colorance Cover Plus @Elumenated Naturals Demi-Permanent Hair Color 7AK@PK Kühles Kupfer Elumenated Pink 120 ml Color Colorance Cover Plus @Elumenated Naturals Demi-Permanent Hair Color 7AK@PK Kühles Kupfer Elumenated Pink 120 ml Color Colorance Cover Plus @Elumenated Naturals Demi-Permanent Hair Color 7AK@PK Kühles Kupfer Elumenated Pink 120 ml (1)
  • 04021609114000
1
  • Väri
    • Hiusten väri: Pinkki
  • Yleiset ominaisuudet
    • Hiusvärin tyyppi: Hiussävyte
    • Sukupuoli: Unisex
  • 25.72 25.72 EUR 1
    1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      25.72, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Manic Panic Amplified 118ml Virgin Snow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802957.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148431126.jpg?ts=1
      Manic Panic Manic Panic Amplified 118ml Virgin Snow Amplified 118ml Virgin Snow Amplified 118ml Virgin Snow (1)
      Manic Panic Amplified 118ml Virgin Snow
      • 00612600710335
      1
    • Garnier Olia Hiusväri 9.0 Vaalea vaalea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155804143.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208512925.jpg?ts=1
      Garnier Garnier Olia Hiusväri 9.0 Vaalea vaalea Olia Hiusväri 9.0 Vaalea vaalea Olia Hiusväri 9.0 Vaalea vaalea Garnier Olia Permanent Hair Colour on ainutlaatuinen, öljypohjainen kestoväri, joka luo hiuksiin kauniin ja vivahtekkaan sävyn. Tuotteen sisältämät luonnon kukkaisöljyt tekevät väristä intensiivisen samalla kun ne jättävät hiuksiin pehmeän tunnun ja kevyen kukkaistuoksun.Kestovärin ammoniakiton koostumus elävöittää hiusten sävyä ja tuo hiuksille kauniin kiillon. Syvälle hiuksiin imeytyvät väriaineet luovat pitkäkestoisen sävyn, joka pysyy intensiivisenä pitkään. Ilman ammoniakkia Pakkaus sisä... (3)
      Garnier Olia Hiusväri 9.0 Vaalea vaalea
      • 03600541238374
      • 12600118
      7
    • Tints Of Nature Bold Colours Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155829438.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148594724.jpg?ts=1
      Tints Of Nature Tints Of Nature Bold Colours Green Bold Colours Green Bold Colours Green (1)
      Tints Of Nature Bold Colours Green
      • 00704326427014
      1
    • Manic Panic Classic Pretty Flamingo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156636836.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155801235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211431722.jpg?ts=1
      Manic Panic Manic Panic Classic Pretty Flamingo Classic Pretty Flamingo Classic Pretty Flamingo (1)
      Manic Panic Classic Pretty Flamingo
      • 00612600110234
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 47.05
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 47.05
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 47.05
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 47.05
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 47.05
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 52.31
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 52.31
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 25.72
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.72
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.72
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.72
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 25.72
    • info@vertaa.fi