x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal Casting Crème Gloss Hazelnut Light Brown

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal Casting Crème Gloss Hazelnut Light Brown
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal Casting Crème Gloss Hazelnut Light Brown
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal Casting Crème Gloss Hazelnut Light Brown
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/242186983.jpg?ts=1
L'Oréal L'Oréal Casting Crème Gloss Hazelnut Light Brown Casting Crème Gloss Hazelnut Light Brown Casting Crème Gloss Hazelnut Light Brown Casting Natural Gloss on kevytväri, jonka koostumus sisältää 90 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia*. Ammoniakiton koostumus peittää saumattomasti ensimmäiset harmaat hiuksesi** ja tuoksuu ihanalta. Täyteläinen hiusväri sulautuu hiustesi luonnolliseen sävyyn ja tekstuurin ja antaa luonnolliselta näyttävän värjäystulokseen + näkyvästi hyvinvoivat hiukset sekä 3X enemmän kiiltoa**. Nopea ja helppo käyttää (jopa aloittelijoille!), vaikutusaika vain 20 minuuttia. Kevytväri on puolipysyvä ja haalistuu noin 28 pesukerran jälkeen**. *Koko hiusväripakkauksen ainesosat **Mittaustulos koko hiusväripakkauksen tuotteiden käytön jälkeen. (2)
  • 03600524053888
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • 15.60 16.40 EUR 4
    4
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Casting Natural Gloss on kevytväri, jonka koostumus sisältää 90 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia*. Ammoniakiton koostumus peittä...15.60, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png https://ohjelmistoebusiness.fi/laatumerkki/laatumerkkikaupat/
      L'Oréal Parisin Casting Natural Gloss on upea kevytväri, jonka koostumus sisältää 90 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia*. Koostumu...
      16.15, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Eleven Eleven
      Casting Natural Gloss on kevytväri, jonka koostumus sisältää 90 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia*. Ammoniakiton koostumus peittä...16.40, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      8.378127634977371 (6)
      16.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Manic Panic Classic Blue Steel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155809760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229622940.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148431217.jpg?ts=1
      Manic Panic Manic Panic Classic Blue Steel Classic Blue Steel Classic Blue Steel Blått stål er et kjølig, sølv hårfarge med blå undertoner. For best resultat er det påkrevd å lysne håret til det letteste nivået 10 blondt eller lettere og toningshår som har gule toner før bruk for å unngå uønskede fargetoner. Pasteller/gråtoner/tonere inneholder mindre pigment enn våre livlige nyanser og vil visne fra håret ditt raskere. (1)
      Manic Panic Classic Blue Steel
      • 00612600110524
      2
    • Manic Panic Classic Pretty Flamingo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229637214.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256584877.jpg?ts=1
      Manic Panic Manic Panic Classic Pretty Flamingo Classic Pretty Flamingo Classic Pretty Flamingo Ganske flamingo er varmt rosa hårfarge med oransje undertoner. Ganske flamingo gløder under svartlys, så vi anbefaler lysende hår til det letteste nivået 10 blonde før bruk. (1)
      Manic Panic Classic Pretty Flamingo
      • 00612600110234
      2
    • Tints Of Nature Bold Colours Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229637473.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148594724.jpg?ts=1
      Tints Of Nature Tints Of Nature Bold Colours Green Bold Colours Green Bold Colours Green (1)
      Tints Of Nature Bold Colours Green
      • 00704326427014
      1
    • Indola Semi-permanent hair colour Color Style Mousse Soft Apricot 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226007213.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232435650.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232436352.jpg?ts=1
      Indola Indola Semi-permanent hair colour Color Style Mousse Soft Apricot 200 ml Semi-permanent hair colour Color Style Mousse Soft Apricot 200 ml Semi-permanent hair colour Color Style Mousse Soft Apricot 200 ml (1)
      Indola Semi-permanent hair colour Color Style Mousse Soft Apricot 200 ml
      • 04045787604016
      1
    • min
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 18.10
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 10.70
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 10.70
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 10.70
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 10.40
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 10.40
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 10.40
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 10.40
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 10.40
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 10.40
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 10.40
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 17.40
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 17.40
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Thu Feb 02 01:00:00 CET 2023 15.60
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 15.60
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 15.60
    • info@vertaa.fi