x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Manic Panic Classic Sunshine

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Manic Panic Classic Sunshine
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Manic Panic Classic Sunshine
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Manic Panic Classic Sunshine
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229631377.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148430980.jpg?ts=1
Manic Panic Manic Panic Classic Sunshine Classic Sunshine Classic Sunshine (1)
  • 00612600110401
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Hiusvärin tyyppi: Poispestävä hiusväri
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Beige
  • 19.80 19.80 EUR 1
    1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      19.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Schwarzkopf Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 5-60 Vaaleanruskea suklaa luonnollinen 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189783503.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228269655.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206293559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213653696.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 5-60 Vaaleanruskea suklaa luonnollinen 60 ml Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 5-60 Vaaleanruskea suklaa luonnollinen 60 ml Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 5-60 Vaaleanruskea suklaa luonnollinen 60 ml (1)
      Schwarzkopf Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 5-60 Vaaleanruskea suklaa luonnollinen 60 ml
      • 04045787599657
      • 4045787599657
      1
    • Schwarzkopf Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 6-0 Tummanvaalea 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190859914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206293674.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228269655.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206293548.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213655640.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 6-0 Tummanvaalea 60 ml Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 6-0 Tummanvaalea 60 ml Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 6-0 Tummanvaalea 60 ml (1)
      Schwarzkopf Hiusvärit Essensity Ammonia-Free Permanent Color 6-0 Tummanvaalea 60 ml
      • 04045787599930
      • 4045787599930
      1
    • Schwarzkopf Hiusvärit Igora Royal Permanent Color Creme 9-7 Extra Hellblond Kupfer 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210282620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178086828.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210282623.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf Hiusvärit Igora Royal Permanent Color Creme 9-7 Extra Hellblond Kupfer 60 ml Hiusvärit Igora Royal Permanent Color Creme 9-7 Extra Hellblond Kupfer 60 ml Hiusvärit Igora Royal Permanent Color Creme 9-7 Extra Hellblond Kupfer 60 ml (1)
      Schwarzkopf Hiusvärit Igora Royal Permanent Color Creme 9-7 Extra Hellblond Kupfer 60 ml
      • 04045787200621
      • 4045787200621
      1
    • L'Oréal Préférence Vivids Blue Black 1.102
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229607068.jpg?ts=1
      L'Oréal L'Oréal Préférence Vivids Blue Black 1.102 Préférence Vivids Blue Black 1.102 Préférence Vivids Blue Black 1.102 Erittäin intensiivinen hohtavan kiiltävä hiusväri. Monivivahteinen koostumus antaa 3x enemmän kiiltoa ja hiusvärin täynnä vivahteita. Jopa 8 viikkoa värin kiiltoa. (7)
      L'Oréal Préférence Vivids Blue Black 1.102
      • 03600524015114
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 17.62
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.80
    • info@vertaa.fi