x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Maria Nila hiusväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Maria Nila Colour Refresh 300ml Cacao Red 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805006.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99767517.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189626066.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117260744.jpg
      Maria Nila Maria Nila Colour Refresh 300ml Cacao Red 300 ml Colour Refresh 300ml Cacao Red 300 ml Colour Refresh 300ml Cacao Red 300 ml 300 ml, Elävöitä hiusväriäsi Maria Nila Colour Refresh -hiusnaamiolla! Värinaamion hiuksia ravitsevan koostumuksen sisältämät väripigmentit lisäävät hiusvärin eloisuutta samalla kun tuote hoitaa ja hellii hiuksia. Värinaamio sisältää värin kestoa parantavan Colour Guard Complex -suojan. Cacao Red -värinaamio sopii erityisesti punaruskeiden hiusten värin elävöittämiseen ja ruskeiden hiusten hentoon sävyttämiseen. Värinaamion pigmentit pysyvät hiuksissa 4-10 pesukertaa. Värinaamio hiuksille Säv... (1)
      Maria Nila Colour Refresh 300ml Cacao Red 300 ml
      • 07391681037144
      4
      29.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Garnier DEFAULT
        • garnier
      • Four Reasons DEFAULT
        • four_reasons
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Goldwell DEFAULT
        • goldwell
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Wella (wella)
      • Matrix (matrix)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • American Crew (american_crew)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Buttericks (buttericks)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Colourless (colourless)
      • Colourwell (colourwell)
      • Cover Hair (cover_hair)
      • Cultivator's (cultivator_s)
      • Echos Line (echos_line)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hårfarge (garnier_ha_rfarge)
      • Grazette (grazette)
      • Id Hair (id_hair)
      • Indola (indola)
      • John Frieda (john_frieda)
      • Joico (joico)
      • Just for men (just_for_men)
      • Khadi (khadi)
      • Kmax (kmax)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Manic Panic (manic_panic)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Namaki (namaki)
      • Oribe (oribe)
      • Osmo (osmo)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Phyto (phyto)
      • R+Co (r_co)
      • Radico (radico)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Tana (tana)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 16 € (price_2)
      • 16 € - 20 € (price_3)
      • ≥ 20 € (price_4)
    • Väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kastanjanruskea (kastanjanruskea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Keskiruskea (keskiruskea)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Mahonki (mahonki)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Pinkki (pinkki)
      • Platina (platina)
      • Punainen (punainen)
      • Punaruskea (punaruskea)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sinimusta (sinimusta)
      • Sininen (sininen)
      • Tuhka (tuhka)
      • Tumma blondi (tumma_blondi)
      • Tummanruskea (tummanruskea)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaalea (vaalea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vaaleanruskea (vaaleanruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Viininpunainen (viininpunainen)
      • Violetti (violetti)
    • Hiusvärin tyyppi (hiusva_rin_tyyppi):
      • Hennaväri (hennava_ri)
      • Hiussävyte (hiussa_vyte)
      • Hiusvärinaamio (hiusva_rinaamio)
      • Kestoväri (kestova_ri)
      • Partaväri (partava_ri)
      • Poispestävä hiusväri (poispesta_va_hiusva_ri)
      • Vaalennuspesu (vaalennuspesu)
      • Värisuihke (va_risuihke)
    • Ominaisuudet (hiusva_rin_ominaisuudet):
      • Ammoniakiton (ammoniakiton)
      • Vetyperoksiditon (vetyperoksiditon)
    • Kapasiteetti (ml) (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (1)
      • 4 ml (4)
      • 10 ml (10)
      • 20 ml (20)
      • 50 ml (50)
      • 60 ml (60)
      • 72 ml (72)
      • 75 ml (75)
      • 90 ml (90)
      • 95 ml (95)
      • 100 ml (100)
      • 112 ml (112)
      • 120 ml (120)
      • 125 ml (125)
      • 130 ml (130)
      • 150 ml (150)
      • 160 ml (160)
      • 192 ml (192)
      • 200 ml (200)
      • 225 ml (225)
      • 240 ml (240)
      • 250 ml (250)
      • 300 ml (300)
      • 500 ml (500)
      • 1000 ml (1000)
      • 1032 ml (1032)
      • 1040 ml (1040)
    • Tuotesarja (group):
      • Calvin Klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • L'Oréal Casting Creme Gloss (l_ore_al_casting_creme_gloss)
      • L'Oréal Colorista (l_ore_al_colorista)
      • L'Oréal Excellence (l_ore_al_excellence)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi