x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ref hiusväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ref Colour Boost Masque Radiant Red, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229603643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97503238.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149675921.jpg?ts=1
      Ref Ref Colour Boost Masque Radiant Red, 200ml Colour Boost Masque Radiant Red, 200ml Colour Boost Masque Radiant Red, 200ml Ravitseva hiusnaamio, joka parantaa värin säilymistä tai värjää kevyesti värjäämätöntä hiusta. Antaa uskomatonta pehmeyttä ja kiiltoa.Colour Preserve System - Luonnollista UV -suojaa, joka suojaa hiusta haitallista UV -säteilyä ja vapaita radikaaleja vastaan.Vahvistavaa kvinoaproteiinia - Luonnon omaa keratiinia. Vahvistaa ja korjaa hiuksia.Luonnonmukaista Sheavoita - Tarjoaa intensiivistä kosteutta ja kiiltoa. 100% Vegaaniset ainesosat. (1)
      Ref Colour Boost Masque Radiant Red, 200ml
      • 07350016784986
      • REFCBMRARE
      3
      deal
      27.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Garnier DEFAULT
        • garnier
      • Four Reasons DEFAULT
        • four_reasons
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Goldwell DEFAULT
        • goldwell
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Wella (wella)
      • Matrix (matrix)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • American Crew (american_crew)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Beardburys (beardburys)
      • Biokap (biokap)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Chi (chi)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • ColourB4 (colourb4)
      • Colourless (colourless)
      • Cultivator's (cultivator_s)
      • Dr. Jart+ (dr_jart_)
      • Dreamlook (dreamlook)
      • Echos Line (echos_line)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hårfarge (garnier_ha_rfarge)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • Herman’s Professional (herman_s_professional)
      • Id Hair (id_hair)
      • Indola (indola)
      • John Frieda (john_frieda)
      • Joico (joico)
      • Just for men (just_for_men)
      • Khadi (khadi)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • LeaLuo (lealuo)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Manic Panic (manic_panic)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Nioxin (nioxin)
      • Oribe (oribe)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Phyto (phyto)
      • Phyto Paris (phyto_paris)
      • R+Co (r_co)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Revlon (revlon)
      • Sebastian (sebastian)
      • Syoss (syoss)
      • Tana (tana)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Volume Hair Plus (volume_hair_plus)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 19 € (price_2)
      • 19 € - 21 € (price_3)
      • ≥ 21 € (price_4)
    • Väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kastanjanruskea (kastanjanruskea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Mahonki (mahonki)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Pinkki (pinkki)
      • Punainen (punainen)
      • Punaruskea (punaruskea)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sinimusta (sinimusta)
      • Sininen (sininen)
      • Tuhka (tuhka)
      • Tumma blondi (tumma_blondi)
      • Tummanruskea (tummanruskea)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaalea (vaalea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vaaleanruskea (vaaleanruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Viininpunainen (viininpunainen)
      • Violetti (violetti)
    • Hiusvärin tyyppi (hiusva_rin_tyyppi):
      • Hennaväri (hennava_ri)
      • Hiussävyte (hiussa_vyte)
      • Hiusvärinaamio (hiusva_rinaamio)
      • Kestoväri (kestova_ri)
      • Partaväri (partava_ri)
      • Poispestävä hiusväri (poispesta_va_hiusva_ri)
      • Vaalennuspesu (vaalennuspesu)
      • Värisuihke (va_risuihke)
    • Ominaisuudet (hiusva_rin_ominaisuudet):
      • Ammoniakiton (ammoniakiton)
      • Vetyperoksiditon (vetyperoksiditon)
    • Kapasiteetti (ml) (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (1)
      • 3 ml (3)
      • 4 ml (4)
      • 7.5 ml (7_5)
      • 10 ml (10)
      • 50 ml (50)
      • 60 ml (60)
      • 70 ml (70)
      • 72 ml (72)
      • 75 ml (75)
      • 80 ml (80)
      • 90 ml (90)
      • 100 ml (100)
      • 112 ml (112)
      • 120 ml (120)
      • 125 ml (125)
      • 145 ml (145)
      • 150 ml (150)
      • 200 ml (200)
      • 220 ml (220)
      • 240 ml (240)
      • 250 ml (250)
      • 251 ml (251)
      • 280 ml (280)
      • 300 ml (300)
      • 450 ml (450)
      • 500 ml (500)
      • 1000 ml (1000)
      • 1032 ml (1032)
      • 1040 ml (1040)
    • Tuotesarja (group):
      • Calvin Klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • L'Oréal Casting Creme Gloss (l_ore_al_casting_creme_gloss)
      • L'Oréal Colorista (l_ore_al_colorista)
      • L'Oréal Excellence (l_ore_al_excellence)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi