x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vision Haircare hiusväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Vision Haircare Cover Up Vaaleanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155821645.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207594801.jpg
      Vision Haircare Vision Haircare Cover Up Vaaleanruskea Cover Up Vaaleanruskea Cover Up Vaaleanruskea 100 ml, Cover Up on värjäävä suihke vaalean ruskeille hiuksille, jonka avulla peität juurikasvun hetkellisesti. (1)
      Vision Haircare Cover Up Vaaleanruskea
      • 07350041610489
      3
      deal
      24.85 EUR
    • Vision Haircare Cover Up Tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155820840.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209000089.jpg
      Vision Haircare Vision Haircare Cover Up Tummanruskea Cover Up Tummanruskea Cover Up Tummanruskea 100 ml, Cover Up on värjäävä suihke tumman ruskeille hiuksille, jonka avulla peität juurikasvun hetkellisesti. (1)
      Vision Haircare Cover Up Tummanruskea
      • 07350041610496
      3
      19.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Garnier DEFAULT
        • garnier
      • Four Reasons DEFAULT
        • four_reasons
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Goldwell DEFAULT
        • goldwell
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Wella (wella)
      • Matrix (matrix)
      • Goldwell (goldwell)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • American Crew (american_crew)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aveda (aveda)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Buttericks (buttericks)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Colourless (colourless)
      • Colourwell (colourwell)
      • Cover Hair (cover_hair)
      • Cultivator's (cultivator_s)
      • Dr.Jart+ (dr_jart_)
      • Echos Line (echos_line)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hårfarge (garnier_ha_rfarge)
      • Grazette (grazette)
      • Id Hair (id_hair)
      • Indola (indola)
      • John Frieda (john_frieda)
      • Joico (joico)
      • Just for men (just_for_men)
      • Khadi (khadi)
      • Kmax (kmax)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Manic Panic (manic_panic)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Namaki (namaki)
      • Oribe (oribe)
      • Osmo (osmo)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Phyto (phyto)
      • R+Co (r_co)
      • Radico (radico)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Tana (tana)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 16 € (price_2)
      • 16 € - 21 € (price_3)
      • ≥ 21 € (price_4)
    • Väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kastanjanruskea (kastanjanruskea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Keskiruskea (keskiruskea)
      • Kulta (kulta)
      • Mahonki (mahonki)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Pinkki (pinkki)
      • Punainen (punainen)
      • Punaruskea (punaruskea)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sinimusta (sinimusta)
      • Sininen (sininen)
      • Tuhka (tuhka)
      • Tumma blondi (tumma_blondi)
      • Tummanruskea (tummanruskea)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaalea (vaalea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vaaleanruskea (vaaleanruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Viininpunainen (viininpunainen)
      • Violetti (violetti)
    • Hiusvärin tyyppi (hiusva_rin_tyyppi):
      • Hennaväri (hennava_ri)
      • Hiussävyte (hiussa_vyte)
      • Hiusvärinaamio (hiusva_rinaamio)
      • Kestoväri (kestova_ri)
      • Partaväri (partava_ri)
      • Poispestävä hiusväri (poispesta_va_hiusva_ri)
      • Vaalennuspesu (vaalennuspesu)
      • Värisuihke (va_risuihke)
    • Ominaisuudet (hiusva_rin_ominaisuudet):
      • Ammoniakiton (ammoniakiton)
      • Vetyperoksiditon (vetyperoksiditon)
    • Kapasiteetti (ml) (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (1)
      • 4 ml (4)
      • 10 ml (10)
      • 50 ml (50)
      • 60 ml (60)
      • 72 ml (72)
      • 75 ml (75)
      • 80 ml (80)
      • 90 ml (90)
      • 95 ml (95)
      • 100 ml (100)
      • 112 ml (112)
      • 120 ml (120)
      • 125 ml (125)
      • 130 ml (130)
      • 150 ml (150)
      • 160 ml (160)
      • 192 ml (192)
      • 200 ml (200)
      • 225 ml (225)
      • 250 ml (250)
      • 300 ml (300)
      • 450 ml (450)
      • 500 ml (500)
      • 1000 ml (1000)
      • 1032 ml (1032)
      • 1040 ml (1040)
    • Tuotesarja (group):
      • Calvin Klein CK One (calvin_klein_ck_one)
      • L'Oréal Casting Creme Gloss (l_ore_al_casting_creme_gloss)
      • L'Oréal Colorista (l_ore_al_colorista)
      • L'Oréal Excellence (l_ore_al_excellence)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi