x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wella Color Touch, 7/3 Hazelnut

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wella Color Touch, 7/3 Hazelnut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wella Color Touch, 7/3 Hazelnut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wella Color Touch, 7/3 Hazelnut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/154002906.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/110182807.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141465368.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592345.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232172979.jpg?ts=1
Wella Wella Color Touch, 7/3 Hazelnut Color Touch, 7/3 Hazelnut Color Touch, 7/3 Hazelnut Wella Color Touch sopii erinomaisesti sinulle joka haluaa värjätä hiukset kotona luonnolisen näköisiksi. Color Touch intensiivisävyte peittää jopa 50%. Color Touch sävyt sisältävät Keratin Liquidia joka tasapainottaa värin. Saat tasaisen lopputuloksen. Luonnon mehiläisvaha hoitaa hiuksiasi ja antaa lisää kiiltoa.Sävyte on hyvin hellävarainen hiuksillesi. Kaikkia värejä voi yhdistää keskenään Suositeltava vetyperoksidi on Color Touch Emulsion 1,9 % joka löytyy pakkauksesta. Jokaisen värjäyksen jälkeen suosittelemme että käytä SP Color shampoota ja Emulsiota tai Wella Care Brilliance shampoota ja Wella Care Color Post Treamnent. Pakkaus sisältää: 1 tuubi sävyä 1 pullo Color Touch Emulsion 1,9 % 1 hanskat 1 jälkihoito Wella Care Color Post Treatment Saché Kestää jopa 24 pesua riippuen hiuksien laadusta. Color Touch jättää täydellisen yhdistelmän kiiltoa ja hohtavaa väriä Light Color Complexin ansiosta. Luonnon vahaa ja kuituproteiineja. Color Touch ei sisällä ammoniakkia helppokäyttöinen (12)
  • 08005610548289
  • 04015600224158
7
good_buy
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • Muut ominaisuudet
    • Nettopaino: 187 g
  • 11.90 25.40 EUR 7
    7
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Wella Color Touch sopii erinomaisesti sinulle joka haluaa värjätä hiukset kotona luonnolisen näköisiksi. Color Touch intensiivisävyte pei...
      11.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      14.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Color Touch on kestosävyte, jonka tyylikkäät sävyt ja upea kiilto luovat vastustamattoman luonnollisia värjäystuloksia. Color Touch paran...16.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Eleven Eleven
      Intensiivinen kestosävy, joka tarjoaa hiuksiin ainutlaatuisen yhdistelmän kiiltoa ja hohdokasta väriä. Ligh Color Complex koostuu luonnon...
      17.20, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      23.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Fyndiq Fyndiq
      Moniulotteinen intensiivinen sävytys. Color Touch tarjoaa ainutlaatuisen yhdistelmän tehokkaita kiilto- ja hohtavia värejä Ligh Color Com...24.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      Intensiivinen kestosävy, joka tarjoaa hiuksiin ainutlaatuisen yhdistelmän kiiltoa ja hohdokasta väriä. Ligh Color Complex koostuu luonnon...25.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Schwarzkopf Brillance Hair Color 883 Blackbrown Elegance
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208592625.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209596825.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591398.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf Brillance Hair Color 883 Blackbrown Elegance Brillance Hair Color 883 Blackbrown Elegance Brillance Hair Color 883 Blackbrown Elegance Schwarzkopf Brillance Intensive Color-Creme -kestovärit ainutlaatuisella Color Protect -koostumuksella, takaavat intensiivisen, pitkäkestoisen ja kauniin lopputuloksen. Täydellinen harmaan peitto. Hiusväri, joka säteilee kuin timantti. Pakkaus sisältää Color Shine -hoitoaineen, joka hoitaa hiuksia ja antaa niille kiiltoa, sekä Diamond Gloss -seerumin, joka tekee väristä kestävän, intensiivisen ja kiiltävän. Ainesosat: Värivoide: Aqua (Water, Eau) · Cetearyl Alcohol · Ammonium Hydroxide · Coconu (1)
      Schwarzkopf Brillance Hair Color 883 Blackbrown Elegance
      • 07310181585399
      • 7310181585399
      1
    • Schwarzkopf LIVE Color XXL Deep Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155817272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209597604.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf LIVE Color XXL Deep Black LIVE Color XXL Deep Black LIVE Color XXL Deep Black Musta kuin yö ja täynnä kiiltoa! Schwarzkopfin Live XXL -kestohiusvärin sävy Deep Black antaa hiuksille viettelevän, yönmustan sävyn. Hiusvärin sisältämä Vibrancy Serum -seerumi on täynnä vitamiineja ja öljyjä, jotka huolehtivat hiusten kauneudesta. (1)
      Schwarzkopf LIVE Color XXL Deep Black
      • 05012583002826
      • 5012583002826
      1
    • Just for men HiusväriDark Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204659144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142347287.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155816121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156933235.jpg?ts=1
      Just for men Just for men HiusväriDark Brown HiusväriDark Brown HiusväriDark Brown Nopea ja helppo shampoo-in-kaava luonnolliselle harmaavapaalle ilmeelle. Vain miehille alkuperäinen kaava hiusväri peittää harmaasi täysin, pysyvästi ja tehokkaasti. Se kohdistuu vain harmaaisiin hiuksiin ja säilyttää luonnollisen hiusvärin hienovaraiset variaatiot. Tämä helppo levittää hiusväriä ei ole vain viisi minuuttia jokaisen harmaan hiuksen värjäytymiseen, ja kestää, kunnes harmaa kasvaa. Vain miehille alkuperäinen kaava -hiusväri sisältää proteiinia, E -vitamiinia, aloea ja kamomillaa, (1)
      Just for men HiusväriDark Brown
      • 05010934004390
      2
    • Schwarzkopf Brillance Hair Color 864 Warm Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208521359.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172301881.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591378.jpg?ts=1
      Schwarzkopf Schwarzkopf Brillance Hair Color 864 Warm Brown Brillance Hair Color 864 Warm Brown Brillance Hair Color 864 Warm Brown Schwarzkopf Brillance Intensive Color-Creme -kestovärit ainutlaatuisella Color Protect -koostumuksella, takaavat intensiivisen, pitkäkestoisen ja kauniin lopputuloksen. Täydellinen harmaan peitto. Hiusväri, joka säteilee kuin timantti. Pakkaus sisältää Color Shine -hoitoaineen, joka hoitaa hiuksia ja antaa niille kiiltoa, sekä Diamond Gloss -seerumin, joka tekee väristä kestävän, intensiivisen ja kiiltävän. Ainesosat: Värivoide: Aqua (Water, Eau) · Cetearyl Alcohol · Ammonium Hydroxide · Coconu (1)
      Schwarzkopf Brillance Hair Color 864 Warm Brown
      • 04015000240086
      • 4015000240086
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 15.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 16.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 18.10
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 11.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 11.10
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 18.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 16.08
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 18.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 18.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 18.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 18.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 18.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 10.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 18.55
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 18.55
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 11.50
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 11.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 11.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 11.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 11.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 11.50
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 10.60
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 10.60
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 10.60
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 10.60
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 10.60
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 10.60
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 10.60
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 10.60
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 10.60
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 10.60
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 12.50
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 12.50
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 12.50
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 16.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 16.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 16.80
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 16.80
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 11.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 11.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 11.90
    • info@vertaa.fi