x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Alterna hoitoaine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140636034.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181929115.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164073992.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177216769.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner 250ml Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner 250ml Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner 250ml Alternan Caviar Anti-Aging Anti-Frizz Shampoo puhdistaa ja hoitaa hiuksia ylellisellä koostumuksellaan. Shampoo pehmentää hiuksia ja tekee niistä nuorekkaat ja silkinpehmeät. Se ei jätä hiuksia raskaan tuntuisiksi. (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner 250ml
      • 00873509027669
      9
      31.94 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155452673.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170034744.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205306592.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140635595.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner, 250ml Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner, 250ml Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner, 250ml Parabeeniton hoitoaine, joka kosteuttaa ja antaa volyymia tekemättä hiuksia raskaan tuntuisiksi. (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner, 250ml
      • 00873509027935
      8
      28.90 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802828.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153177412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140615482.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205296283.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121232798.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner, 250ml Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner, 250ml Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner, 250ml Alternan Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner -hoitoaine kosteuttaa hiuksia sekä suojaa hiusväriä. (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Conditioner, 250ml
      • 00873509015147
      • 00873509027782
      7
      35.20 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Restructing Bond Repair Conditioner, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155452937.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183604304.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170035001.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146808128.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Restructing Bond Repair Conditioner, 250ml Caviar Anti-Aging Restructing Bond Repair Conditioner, 250ml Caviar Anti-Aging Restructing Bond Repair Conditioner, 250ml Alternan Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner on hiuksia korjaava hoitoaine. Se sopii täydellisesti erittäin vaurioituneille hiuksille. Se kosteuttaa hiuksia tehokkaasti ja korjaa niitä sisältäpäin. Saat kauniin kiiltävät, pehmeät ja sileät hiukset. (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Restructing Bond Repair Conditioner, 250ml
      • 00873509027850
      7
      deal
      56.90 EUR
    • Alterna Caviar Moisture Leave-In Conditioning Milk 147ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208992756.jpg
      Alterna Alterna Caviar Moisture Leave-In Conditioning Milk 147ml Caviar Moisture Leave-In Conditioning Milk 147ml Caviar Moisture Leave-In Conditioning Milk 147ml Alternan Caviar Replenishing Moisture Leave-In Conditioning Milk on hiuksiin jätettävä hoitoaine, joka kosteuttaa hiuksia ja vähentää pörröisyyttä. Se sisältää kaviaaria, omega-3-rasvahappoja ja C-vitamiinia, jotka tekevät hiuksistasi nuorekkaan ja raikkaan näköiset. (1)
      Alterna Caviar Moisture Leave-In Conditioning Milk 147ml
      • 00873509027805
      5
      33.90 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Conditioner 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155824638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185579942.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Conditioner 250 ml Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Conditioner 250 ml Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Conditioner 250 ml Alternan Caviar Infinite Color Conditioner on mieto hoitoaine, joka sisältää voimakkaita antioksidantteja sekä UV-suojan. Hoitoaine suojaa hiusväriäsi tehokkaasti sekä antaa todella pitkäkestoisen kiillon. Hoitoaine ravitsee ja kosteuttaa hiuksiasi sekä suojaa niitä värjäyksen aiheuttamalta rasitukselta. (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Conditioner 250 ml
      • 00873509027744
      5
      deal
      36.90 EUR
    • Alterna My Hair My Canvas More to Love Bodifying Conditioner, 251ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198317165.jpg
      Alterna Alterna My Hair My Canvas More to Love Bodifying Conditioner, 251ml My Hair My Canvas More to Love Bodifying Conditioner, 251ml My Hair My Canvas More to Love Bodifying Conditioner, 251ml Alternan My Hair My Canvas More To Love Bodifying Conditioner on tuuheuttava hoitoaine, joka antaa hiuksillesi täyteläisyyttä, rakennetta ja luonnollisen ilmeen. (1)
      Alterna My Hair My Canvas More to Love Bodifying Conditioner, 251ml
      • 00873509029809
      5
      deal
      30.40 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque 161 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153795699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159225376.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque 161 g Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque 161 g Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque 161 g Alternan Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque on korjaava hiusnaamio, joka tunkeutuu syvälle hiuksiin. Se hoitaa, korjaa ja vahvistaa vaurioituneita ja rasittuneita hiuksia. Se korjaa hiuksia ja antaa niille uutta elinvoimaa. Saat hyvinvoivat, raikkaat ja elinvoimaiset hiukset. (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque 161 g
      • 00873509027294
      4
      30.68 EUR
    • Alterna My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry Balm 101ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187757676.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186294708.jpg
      Alterna Alterna My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry Balm 101ml My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry Balm 101ml My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry Balm 101ml Alternan My Hair My Canvas Easy Does it Air Dry Balm on kevyt muotoiluvoide, joka silottaa pörrööntyviä hiuksia. (1)
      Alterna My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry Balm 101ml
      • 00873509029878
      4
      25.00 EUR
    • Alterna My Hair My Canvas Me Time Everday Conditioner, 251ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198313266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179790807.jpg
      Alterna Alterna My Hair My Canvas Me Time Everday Conditioner, 251ml My Hair My Canvas Me Time Everday Conditioner, 251ml My Hair My Canvas Me Time Everday Conditioner, 251ml Alternan My Hair My Canvas Me Time Everyday Conditioner on mieto ja kosteuttava hoitoaine, joka antaa upean kiillon. (1)
      Alterna My Hair My Canvas Me Time Everday Conditioner, 251ml
      • 00873509029762
      4
      deal
      30.40 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Multiplying Volume Duo Ki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205937498.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165164688.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Multiplying Volume Duo Ki Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Multiplying Volume Duo Ki Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Multiplying Volume Duo Ki (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Multiplying Volume Duo Ki
      • 04045787791839
      3
      53.93 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Moisture Duo Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205941742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208451722.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Moisture Duo Kit Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Moisture Duo Kit Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Moisture Duo Kit (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Moisture Duo Kit
      • 04045787791853
      3
      53.93 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Moisture Moisture Trial Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155836257.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Moisture Moisture Trial Kit Caviar Anti-Aging Moisture Moisture Trial Kit Caviar Anti-Aging Moisture Moisture Trial Kit (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Moisture Moisture Trial Kit
      • 00873509028123
      2
      28.53 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Bond Repair Bond Repair Trial Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155836481.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Bond Repair Bond Repair Trial Kit Caviar Anti-Aging Bond Repair Bond Repair Trial Kit Caviar Anti-Aging Bond Repair Bond Repair Trial Kit (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Bond Repair Bond Repair Trial Kit
      • 00873509028147
      2
      deal
      30.90 EUR
    • Alterna My Hair My Canvas More Love Duo Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207231261.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205941718.jpg
      Alterna Alterna My Hair My Canvas More Love Duo Set My Hair My Canvas More Love Duo Set My Hair My Canvas More Love Duo Set (1)
      Alterna My Hair My Canvas More Love Duo Set
      • 04045787769883
      2
      44.93 EUR
    • Alterna Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156626096.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124022677.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153180023.jpg
      Alterna Alterna Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250ml Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250ml Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250ml (1)
      Alterna Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250ml
      • 00873509026143
      • 115039
      2
      22.08 EUR
    • Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Volume Trial Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155835345.jpg
      Alterna Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Volume Trial Kit Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Volume Trial Kit Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Volume Trial Kit (1)
      Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Volume Trial Kit
      • 00873509028130
      2
      28.53 EUR
    • Alterna Caviar Replenishing Moisture Milk 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92086328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155451108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122287512.jpg
      Alterna Alterna Caviar Replenishing Moisture Milk 150ml Caviar Replenishing Moisture Milk 150ml Caviar Replenishing Moisture Milk 150ml (1)
      Alterna Caviar Replenishing Moisture Milk 150ml
      • 00873509022787
      • 873509022787
      1
      deal
      46.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Joico DEFAULT
        • joico
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wella (wella)
      • Tigi (tigi)
      • Joico (joico)
      • Olaplex (olaplex)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Ahava (ahava)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Argan (argan)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bema (bema)
      • Bio-oil (bio_oil)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cloud Nine (cloud_nine)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Coola (coola)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • It's a 10 (it_s_a_10)
      • Jack Black (jack_black)
      • John frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L'Oreal Care & Styling (l_oreal_care_styling)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Luuv (luuv)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mádara (ma_dara)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOELIE (noelie)
      • NUORI (nuori)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • O'right (o_right)
      • OGX (ogx)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orly (orly)
      • Orofluido (orofluido)
      • Osmo (osmo)
      • OWOW (owow)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • SP Classic (sp_classic)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tabac (tabac)
      • Tahe (tahe)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.5 (olaplex_no_5)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
      • Tabac Original (tabac_original)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 200 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 200 ml - 250 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 250 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi