x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bumble And Bumble hoitoaine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Bumble And Bumble Thickening Conditioner, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182554481.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183497376.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Thickening Conditioner, 250ml Thickening Conditioner, 250ml Thickening Conditioner, 250ml Ominaisuudet: Kosteuttaa jättämättä raskasta tunnetta hiuksiin. Sisältää silkkipuuteria, joka tekee hiuksista tuuheamman näköiset. Tuote soveltuu: Ohuille ja elottomille hiuksille. Kaikille, jotka haluavat tuuheat hiukset. Väriä säilyttävä. Käyttö: Päivittäiseen käyttöön. Pese hiukset ensin Thickening Shampoolla. Ohjeet: Hiero pestyihin, kosteisiin huksiin. Huuhtele huollellisesti. (1)
      Bumble And Bumble Thickening Conditioner, 250ml
      • 00685428025851
      6
      deal
      33.50 EUR
    • Bumble And Bumble Creme De Coco Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140635660.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141209149.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Creme De Coco Conditioner 250ml Creme De Coco Conditioner 250ml Creme De Coco Conditioner 250ml Bumble and Bumble Creme De Coco Conditioner 250 ml (1)
      Bumble And Bumble Creme De Coco Conditioner 250ml
      • 00685428004016
      • 120813
      6
      19.90 EUR
    • Bumble And Bumble Surf Creme Rinse Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155810945.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Surf Creme Rinse Conditioner 250ml Surf Creme Rinse Conditioner 250ml Surf Creme Rinse Conditioner 250ml Ominaisuudet: Rakennetta antava kevyt hoitoaine, joka tekee hiuksista pehmeät. Tuote soveltuu: Kaikille hiustyypeille. Erityisesti tuuheutta ja rakennetta kaipaaville hiuksille sekä luonnonkiharoille hiuksille. Käyttö: Päivittäiseen käyttöön. Pese hiukset ensin Gentle Shampoolla. Ohjeet: Päivittäiseen käyttöön. Pese hiukset ensin Gentle Shampoolla. Ohjeet: Huuhtele huolellisesti. Muotoile kiharat Surf Spraylla ja anna kuivua tai kuivaa föönisuuttimella. (1)
      Bumble And Bumble Surf Creme Rinse Conditioner 250ml
      • 00685428016569
      • 120830
      6
      deal
      34.95 EUR
    • Bumble And Bumble Hairdresser's Invisible Oil Hairdresser's Invisi 200
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155801466.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172083724.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180573174.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Hairdresser's Invisible Oil Hairdresser's Invisi 200 Hairdresser's Invisible Oil Hairdresser's Invisi 200 Hairdresser's Invisible Oil Hairdresser's Invisi 200 200 ml, Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Conditioner -hoitoaineen ravitseva koostumus hyödyntää kuutta höyhenen kevyttä öljyä, jotka yhdessä auttavat pehmentämään, silottamaan, suojaamaan ja selvittämään hiuksia. Kuiville, karheille ja hauraille hiuksille (1)
      Bumble And Bumble Hairdresser's Invisible Oil Hairdresser's Invisi 200
      • 00685428017597
      • 120818
      5
      deal
      39.95 EUR
    • Bumble And Bumble Super Rich Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140624949.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Super Rich Conditioner 250ml Super Rich Conditioner 250ml Super Rich Conditioner 250ml Bumble and Bumble Super Rich Conditioner 250 ml (1)
      Bumble And Bumble Super Rich Conditioner 250ml
      • 00685428003224
      4
      17.95 EUR
    • Bumble And Bumble Be Curly Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172083711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72821284.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157000732.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Be Curly Conditioner, 200ml Be Curly Conditioner, 200ml Be Curly Conditioner, 200ml Bumble and Bumble Curl 3-In-1 Conditioner 200 ml (1)
      Bumble And Bumble Be Curly Conditioner, 200ml
      • 00685428027794
      4
      25.95 EUR
    • Bumble And Bumble Seaweed Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105207363.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147748928.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Seaweed Conditioner 250ml Seaweed Conditioner 250ml Seaweed Conditioner 250ml Bumble and Bumble Seaweed Conditioner 250 ml (1)
      Bumble And Bumble Seaweed Conditioner 250ml
      • 00685428003125
      • 120827
      4
      17.95 EUR
    • Bumble And Bumble Bond-Building Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171070530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207618653.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Bond-Building Conditioner, 200ml Bond-Building Conditioner, 200ml Bond-Building Conditioner, 200ml 200 ml, (1)
      Bumble And Bumble Bond-Building Conditioner, 200ml
      • 00685428027527
      4
      deal
      37.95 EUR
    • Bumble And Bumble Bond-Building Conditioner
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174651677.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171070506.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Bond-Building Conditioner Bond-Building Conditioner Bond-Building Conditioner 60 ml, (1)
      Bumble And Bumble Bond-Building Conditioner
      • 00685428028296
      4
      deal
      12.90 EUR
    • Bumble And Bumble Curl Conditioning Mousse 146ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175783583.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72821840.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Curl Conditioning Mousse 146ml Curl Conditioning Mousse 146ml Curl Conditioning Mousse 146ml Bumble and Bumble Curl Mousse 150 ml (1)
      Bumble And Bumble Curl Conditioning Mousse 146ml
      • 00685428027848
      3
      23.95 EUR
    • Bumble And Bumble Full Potential Conditioner 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140628919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126551105.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205008411.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142209014.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Full Potential Conditioner 200ml Full Potential Conditioner 200ml Full Potential Conditioner 200ml Bumble and Bumble Full Potential Conditioner on pehmentävä hoitoaine, joka tekee hiuksista elastisemmat ja vakaammat, mikä minimoi hiusten katkeilemisen riskin. Maksimaalisen vaikutuksen saamiseksi käytä yhdessä Bumble and Bumble Full Potential Shampoon ja Bumble and Bumble Full Potential Boosterin kanssa. (1)
      Bumble And Bumble Full Potential Conditioner 200ml
      • 00685428018235
      • 120807
      3
      deal
      36.00 EUR
    • Bumble And Bumble Quenching Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141209194.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132719336.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205299230.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Quenching Conditioner 250ml Quenching Conditioner 250ml Quenching Conditioner 250ml Bumble and Bumble Quenching Conditioner 250 ml (1)
      Bumble And Bumble Quenching Conditioner 250ml
      • 00685428009899
      • 120823
      2
      24.95 EUR
    • Bumble And Bumble Curl 3-in-1 Conditioner 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198311848.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Curl 3-in-1 Conditioner 60 ml Curl 3-in-1 Conditioner 60 ml Curl 3-in-1 Conditioner 60 ml 60 ml, (1)
      Bumble And Bumble Curl 3-in-1 Conditioner 60 ml
      • 00685428029262
      2
      deal
      17.85 EUR
    • Bumble And Bumble Color Minded Conditioner 150ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141209202.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208374639.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172927751.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Color Minded Conditioner 150ml Color Minded Conditioner 150ml Color Minded Conditioner 150ml (1)
      Bumble And Bumble Color Minded Conditioner 150ml
      • 00685428013230
      • 120811
      1
      deal
      35.95 EUR
    • Bumble And Bumble Mending Conditioner 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141209148.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155818338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140746720.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Mending Conditioner 250ml Mending Conditioner 250ml Mending Conditioner 250ml (1)
      Bumble And Bumble Mending Conditioner 250ml
      • 00685428009820
      • 120819
      1
      deal
      35.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Joico DEFAULT
        • joico
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wella (wella)
      • Tigi (tigi)
      • Joico (joico)
      • Olaplex (olaplex)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Ahava (ahava)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Argan (argan)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bema (bema)
      • Bio-oil (bio_oil)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cloud Nine (cloud_nine)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Coola (coola)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • It's a 10 (it_s_a_10)
      • Jack Black (jack_black)
      • John frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L'Oreal Care & Styling (l_oreal_care_styling)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Luuv (luuv)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mádara (ma_dara)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOELIE (noelie)
      • NUORI (nuori)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • O'right (o_right)
      • OGX (ogx)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orly (orly)
      • Orofluido (orofluido)
      • Osmo (osmo)
      • OWOW (owow)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • SP Classic (sp_classic)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tabac (tabac)
      • Tahe (tahe)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.5 (olaplex_no_5)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
      • Tabac Original (tabac_original)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 200 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 200 ml - 250 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 250 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi