x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Henkel hoitoaine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Henkel Hiustenhoito Smooth Sexy Hair Smooth Extender Nourishing Smoothing Masque 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142656816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144187235.jpg
      Henkel Henkel Hiustenhoito Smooth Sexy Hair Smooth Extender Nourishing Smoothing Masque 200 ml Hiustenhoito Smooth Sexy Hair Smooth Extender Nourishing Smoothing Masque 200 ml Hiustenhoito Smooth Sexy Hair Smooth Extender Nourishing Smoothing Masque 200 ml (1)
      Henkel Hiustenhoito Smooth Sexy Hair Smooth Extender Nourishing Smoothing Masque 200 ml
      • 00646630013760
      • 646630013760
      1
      24.12 EUR
    • Henkel Hiustenhoito Curly Sexy Hair Curl Enhancing Conditioner 1000 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148193453.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100532236.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145155264.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160497875.jpg
      Henkel Henkel Hiustenhoito Curly Sexy Hair Curl Enhancing Conditioner 1000 ml Hiustenhoito Curly Sexy Hair Curl Enhancing Conditioner 1000 ml Hiustenhoito Curly Sexy Hair Curl Enhancing Conditioner 1000 ml (1)
      Henkel Hiustenhoito Curly Sexy Hair Curl Enhancing Conditioner 1000 ml
      • 00646630012503
      • 646630012503
      1
      33.70 EUR
    • Henkel Smooth Sexy Hair Conditioner 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143779872.jpg
      Henkel Henkel Smooth Sexy Hair Conditioner 300 ml Smooth Sexy Hair Conditioner 300 ml Smooth Sexy Hair Conditioner 300 ml Pörröisyyttä vähentävä hoitoaine tekee hiuksistasi pehmeät. (1)
      Henkel Smooth Sexy Hair Conditioner 300 ml
      • 00646630013746
      • 646630013746
      1
      deal
      24.90 EUR
    • Henkel Hiustenhoito Blonde Sexy Hair Bombshell Blonde Conditioner 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144561211.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151064255.jpg
      Henkel Henkel Hiustenhoito Blonde Sexy Hair Bombshell Blonde Conditioner 300 ml Hiustenhoito Blonde Sexy Hair Bombshell Blonde Conditioner 300 ml Hiustenhoito Blonde Sexy Hair Bombshell Blonde Conditioner 300 ml (1)
      Henkel Hiustenhoito Blonde Sexy Hair Bombshell Blonde Conditioner 300 ml
      • 00646630014514
      • 646630014514
      1
      18.65 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Joico DEFAULT
        • joico
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wella (wella)
      • Tigi (tigi)
      • Joico (joico)
      • Olaplex (olaplex)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Ahava (ahava)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Argan (argan)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bema (bema)
      • Bio-oil (bio_oil)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cloud Nine (cloud_nine)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Coola (coola)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • It's a 10 (it_s_a_10)
      • Jack Black (jack_black)
      • John frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L'Oreal Care & Styling (l_oreal_care_styling)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Luuv (luuv)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mádara (ma_dara)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOELIE (noelie)
      • NUORI (nuori)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • O'right (o_right)
      • OGX (ogx)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orly (orly)
      • Orofluido (orofluido)
      • Osmo (osmo)
      • OWOW (owow)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • SP Classic (sp_classic)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tabac (tabac)
      • Tahe (tahe)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.5 (olaplex_no_5)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
      • Tabac Original (tabac_original)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 200 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 200 ml - 250 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 250 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi