x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lernberger Stafsing hoitoaine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Lernberger Stafsing Conditioner for Colored Hair 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148060320.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72123230.jpg
      Lernberger Stafsing Lernberger Stafsing Conditioner for Colored Hair 200 ml Conditioner for Colored Hair 200 ml Conditioner for Colored Hair 200 ml 200 ml, Värjättyjen ja kemiallisesti käsiteltyjen hiusten erityistarpeisiin suunniteltu hoitoaine, joka syvähoitaa hiuksia samalla suojaten hiusten värisävyä. Hoitoaine sisältää runsaasti tehokkaita antioksidantteja ja rasvahappoja, jotka kosteuttavat, parantavat hiusten joustavuutta ja tuovat hiuksiin kauniin kiillon. Hoitoaine sisältää viinirypäleensiemenuutetta, joka auttaa hiusväriä pysymään kirkkaana pidempään samalla kun auringonkukansiemenuute sitoo värin hiuksiin ja suojaa hiuksia UV-... (1)
      Lernberger Stafsing Conditioner for Colored Hair 200 ml
      • 07350049901046
      5
      16.10 EUR
    • Lernberger Stafsing Conditioner for Volume 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155814413.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133716032.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72123242.jpg
      Lernberger Stafsing Lernberger Stafsing Conditioner for Volume 200 ml Conditioner for Volume 200 ml Conditioner for Volume 200 ml 200 ml, Lernberger Stafsing Conditioner for Volume -hoitoaineen kevyt, vahvistava koostumus saa hiuksesi vaikuttamaan tuuheammilta, kiiltoa kutenkaan unohtamatta! Vihanneskrassin juuriuute ja hedelmien soluviljelmät auttavat neutralisoimaan vapaiden radikaalien aiheuttamia vaurioita sekä estävät hiuksen ikääntymistä ja lisäävät hiuksen kavua. Tuoksussa yhdistyvät sitrushedelmät, bergamotti, persikka, jasmiini, kielo, myski ja meripihka. ParabeenitonSulfaatitonKoko: 200 ml (1)
      Lernberger Stafsing Conditioner for Volume 200 ml
      • 07350049901077
      5
      16.10 EUR
    • Lernberger Stafsing Conditioner for Dry Hair 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147867088.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72123246.jpg
      Lernberger Stafsing Lernberger Stafsing Conditioner for Dry Hair 200 ml Conditioner for Dry Hair 200 ml Conditioner for Dry Hair 200 ml Tehokkaasti hoitava hoitoaine, jonka sisältämä arganöljy ja musta kuminaöljy antavat uskomatonta kiiltoa ja taipuisuutta kuiville, vaurioituneille ja kiillottomille hiuksille. Proteiinit ja aminohapot rakentavat hiusta. Vehnä- ja silkkiproteiinit vahvistavat hiuksia ja parantavat niiden joustavuutta. Ravitsee ja kosteuttaa tehokkaasti päänahkaa. Lisätty kuutta orgaanista öljyä Parabeeniton Anti-frizz LS Superyhdiste Suositellaan kuiville, vaurioituneille, kiillottomille ja karkeille hiuksille... (1)
      Lernberger Stafsing Conditioner for Dry Hair 200 ml
      • 07350049901015
      5
      16.40 EUR
    • Lernberger Stafsing Conditioner Anti-flake & Anti-itch 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207292601.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204020030.jpg
      Lernberger Stafsing Lernberger Stafsing Conditioner Anti-flake & Anti-itch 200 ml Conditioner Anti-flake & Anti-itch 200 ml Conditioner Anti-flake & Anti-itch 200 ml 200 ml, Hoitava ja rauhoittava balsami, joka sisältää hyaluronihappoa, tea tree öljyä, selleriuutetta, allantoinia ja sheavoita, joka poistaa kutinaa, estää hilseilyä ja sen oireita sekä rauhoittaa ja tasapainottaa jännittynyttä, ärtynyttä ja herkkää hiuspohjaa. Levitä vasta pestyihin, kosteisiin hiuksiin. Hiero hiuspohjaan sormenpäillä ja anna vaikuttaa 1-2 minuuttia. Huuhtele huolellisesti. (1)
      Lernberger Stafsing Conditioner Anti-flake & Anti-itch 200 ml
      • 07350085330756
      5
      21.95 EUR
    • Lernberger Stafsing Silver Conditioner For Blonde Hair 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204020008.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126552158.jpg
      Lernberger Stafsing Lernberger Stafsing Silver Conditioner For Blonde Hair 200 ml Silver Conditioner For Blonde Hair 200 ml Silver Conditioner For Blonde Hair 200 ml Kosteuttava hoitoaine violetilla pigmentillä, joka neutraloi keltaisuutta vaaleissa, valkoisissa ja harmaissa hiuksissa. Keratiini ja vehnäproteiini vahvistavat hiussuortuvia sisältä, parantavat joustavuutta ja säilyttävät hiusten rakenteen. Suositellaan vaaleille, valkoisille ja harmaille hiuksille. (1)
      Lernberger Stafsing Silver Conditioner For Blonde Hair 200 ml
      • 07350085330299
      3
      deal
      21.90 EUR
    • Lernberger Stafsing For Moisture Balsam 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147801466.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207292616.jpg
      Lernberger Stafsing Lernberger Stafsing For Moisture Balsam 200 ml For Moisture Balsam 200 ml For Moisture Balsam 200 ml Kosteuttava ja tasapainottava koostumus, joka sisältää proteiineja ja aminohappoja kollageenista ja sinivihreästä levästä. Vahvistaa hiuksia ja ravitsee päänahkaa. Parsakaaliöljy antaa kosteutta ja kiiltoa. Sopii kaikille hiustyypeille. Parabeeniton 1 orgaaninen öljy Kosteuttava LS Superyhdiste (1)
      Lernberger Stafsing For Moisture Balsam 200 ml
      • 07350085330060
      3
      deal
      17.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Joico DEFAULT
        • joico
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wella (wella)
      • Tigi (tigi)
      • Joico (joico)
      • Olaplex (olaplex)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Ahava (ahava)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Argan (argan)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bema (bema)
      • Bio-oil (bio_oil)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cloud Nine (cloud_nine)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Coola (coola)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • It's a 10 (it_s_a_10)
      • Jack Black (jack_black)
      • John frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L'Oreal Care & Styling (l_oreal_care_styling)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Luuv (luuv)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mádara (ma_dara)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOELIE (noelie)
      • NUORI (nuori)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • O'right (o_right)
      • OGX (ogx)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orly (orly)
      • Orofluido (orofluido)
      • Osmo (osmo)
      • OWOW (owow)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • SP Classic (sp_classic)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tabac (tabac)
      • Tahe (tahe)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.5 (olaplex_no_5)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
      • Tabac Original (tabac_original)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 200 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 200 ml - 250 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 250 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi