x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Löwengrip hoitoaine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Löwengrip The Cure - Hair Mask, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826075.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157950236.jpg
      Löwengrip Löwengrip The Cure - Hair Mask, 200ml The Cure - Hair Mask, 200ml The Cure - Hair Mask, 200ml 200 ml, Löwengrip The Cure Hair Mask -hiushoito on erityisesti vaurioituneille ja käsitellyille hiuksille suunniteltu hiusnaamio. Korjaava hiusnaamio ravitsee hiuksia ja auttaa palauttamaan niiden pehmeyden. Hiushoito sisältää ravitsevaa karitevoita, antioksidanttista auringonkukkaöljyä ja kiiltoa tuovaa arganöljyä. Tällä yhdistelmällä karheat, kuivat ja lämpökäsitellyt hiukset saavat uuden elämän. Korjaava hiusnaamioVaurioituneille ja karheille hiuksilleSisältää karitevoita, auringonkukkaölj... (1)
      Löwengrip The Cure - Hair Mask, 200ml
      • 07350073862092
      10
      14.90 EUR
    • Löwengrip Blonde Perfection - Silver Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826083.jpg
      Löwengrip Löwengrip Blonde Perfection - Silver Conditioner, 200ml Blonde Perfection - Silver Conditioner, 200ml Blonde Perfection - Silver Conditioner, 200ml Tuotekuvaus tulossa pian (1)
      Löwengrip Blonde Perfection - Silver Conditioner, 200ml
      • 07350073862054
      10
      11.90 EUR
    • Löwengrip The Cure - Repair & Shine Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137945592.jpg
      Löwengrip Löwengrip The Cure - Repair & Shine Conditioner, 200ml The Cure - Repair & Shine Conditioner, 200ml The Cure - Repair & Shine Conditioner, 200ml Löwengrip The Cure Repair & Shine Conditioner on ravitseva ja korjaava hoitoaine vaurioituneille hiuksille. Merilevää ja vehnäproteiinia sisältävä hoitoine korjaa ja kosteuttaa hiuksia ja päänahkaa tehokkaasti. Jättää hiuksiin terveen kiillon. Löwengripin tuotteet ovat hellästi ja tehokkaasti syväkosteuttavia ihonhoitotuotteita. Tuotteet sopivat herkälle iholle ja päänahalle. Ruotsissa valmistetut tuotteet ovat ympäristöystävällisiä. Vegaaninen. Pakkaus sisältää 200 ml. Tuote saatavilla myös ... (1)
      Löwengrip The Cure - Repair & Shine Conditioner, 200ml
      • 07350073862085
      10
      12.00 EUR
    • Löwengrip Anti-Dandruff - Sensitive Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204963434.jpg
      Löwengrip Löwengrip Anti-Dandruff - Sensitive Conditioner, 200ml Anti-Dandruff - Sensitive Conditioner, 200ml Anti-Dandruff - Sensitive Conditioner, 200ml Löwengrip Anti-Dandruff Sensitive Conditioner hoitoaine rauhoittaa ja kosteuttaa kuivaa hiuspohjaa. Hoitoaine vähentää hiuspohjan hilseilyä sekä lievittää päänahan ärsytystä. Hoitoaine sopii erityisen hyvin herkälle päänahalle. Löwengripin tuotteet ovat hellästi ja tehokkaasti syväkosteuttavia ihonhoitotuotteita. Tuotteet sopivat herkälle iholle ja päänahalle. Ruotsissa valmistetut tuotteet ovat ympäristöystävällisiä.Vegaaninen. Pakkaus sisältää 200 ml. (1)
      Löwengrip Anti-Dandruff - Sensitive Conditioner, 200ml
      • 07350073862139
      9
      deal
      18.00 EUR
    • Löwengrip Long Lasting - Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826059.jpg
      Löwengrip Löwengrip Long Lasting - Conditioner, 200ml Long Lasting - Conditioner, 200ml Long Lasting - Conditioner, 200ml Tuotekuvaus tulossa pian (1)
      Löwengrip Long Lasting - Conditioner, 200ml
      • 07350073862016
      8
      deal
      17.90 EUR
    • Löwengrip Long Lasting - Quick Hair Treatment, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826053.jpg
      Löwengrip Löwengrip Long Lasting - Quick Hair Treatment, 100ml Long Lasting - Quick Hair Treatment, 100ml Long Lasting - Quick Hair Treatment, 100ml Nopeasti vaikuttava hiusten tehohoito kuiville ja vaurioituneille hiuksille, näkyvä vaikutus kolmessa minuutissa. Granaattiomena ja bambu-uute hoitavat, korjaavat ja suojaavat väriä sekä tekevät hiuksista kiiltävät ja terveen tuntuiset. Ravitsee hiuksia tehokkaasti, hiuksista tulee silkinsileät ja luonnollisen tuuheat. Ehkäisee latvojen haaroittumista ja muita UV-säteiden ja vapaiden radikaalien aiheuttamia vaurioita. Sopii normaaleille ja värjätyille hiuksille. (1)
      Löwengrip Long Lasting - Quick Hair Treatment, 100ml
      • 07350073862023
      7
      9.90 EUR
    • Löwengrip Level Up - Volumizing Lotion, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204889679.jpg
      Löwengrip Löwengrip Level Up - Volumizing Lotion, 100ml Level Up - Volumizing Lotion, 100ml Level Up - Volumizing Lotion, 100ml 100 ml, Innovatiivinen hiuksiin jätettävä voide, joka lyhentää kuivumisaikaa, suojaa lämmöltä ja tuo hiuksiin volyymia ja täyteläisyyttä. Lisää hiusten lujuutta ja viimeistelee kauniisti. Sisältää B5-provitamiinia, auringonkukkaöljyä ja omenaöljyä, jotka hoitavat ja antavat tuuheutta ja kiiltoa. (1)
      Löwengrip Level Up - Volumizing Lotion, 100ml
      • 07350073863402
      6
      deal
      23.00 EUR
    • Löwengrip The Cure Repair & Shine Conditioner 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155836192.jpg
      Löwengrip Löwengrip The Cure Repair & Shine Conditioner 500 ml The Cure Repair & Shine Conditioner 500 ml The Cure Repair & Shine Conditioner 500 ml Löwengrip The Cure Repair & Shine Conditioner on ravitseva ja korjaava hoitoaine vaurioituneille hiuksille. Merilevää ja vehnäproteiinia sisältävä hoitoine korjaa ja kosteuttaa hiuksia ja päänahkaa tehokkaasti. Jättää hiuksiin terveen kiillon. Löwengripin tuotteet ovat hellästi ja tehokkaasti syväkosteuttavia ihonhoitotuotteita. Tuotteet sopivat herkälle iholle ja päänahalle. Ruotsissa valmistetut tuotteet ovat ympäristöystävällisiä. Vegaaninen. Pakkaus sisältää 500 ml. Tuote saatavilla myös ... (1)
      Löwengrip The Cure Repair & Shine Conditioner 500 ml
      • 07350073863235
      5
      deal
      28.90 EUR
    • Löwengrip Build & Bounce - Thickening Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181766006.jpg
      Löwengrip Löwengrip Build & Bounce - Thickening Conditioner, 200ml Build & Bounce - Thickening Conditioner, 200ml Build & Bounce - Thickening Conditioner, 200ml 200 ml, Tuuheuttava hoitoaine, jonka ravitsevat aktiiviaineet stimuloivat karvatuppea tehden hiuksista terveemmät ja vahvemmat. Kaikille hiustyypeille sopiva korjaava ja jälleenrakentava koostumus antaa hiuksille lisää volyymia, tuuheutta ja tekstuuria. Pantenoli kosteuttaa ja sitoo kosteutta hiukseen, jolloin saadaan aikaan hiuksia sisältäpäin turvottava vaikutus. Ainutlaatuinen yhdistelmä pieniä ja suuria hydrolysoituja proteiineja korjaa ja kosteuttaa vaurioitunutta ja kemiallisesti käsite... (1)
      Löwengrip Build & Bounce - Thickening Conditioner, 200ml
      • 07350073863358
      5
      deal
      16.90 EUR
    • Löwengrip Level Up - Volumizing Conditioner, 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204889709.jpg
      Löwengrip Löwengrip Level Up - Volumizing Conditioner, 200ml Level Up - Volumizing Conditioner, 200ml Level Up - Volumizing Conditioner, 200ml Löwengripin Level Up Volumizing Conditioner -hoitoaine antaa tuuheutta sekä suojaa hiusväriäsi. (1)
      Löwengrip Level Up - Volumizing Conditioner, 200ml
      • 07350073863396
      5
      18.00 EUR
    • Löwengrip Hair Care Styling & Texture Volumizing Lotion 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826066.jpg
      Löwengrip Löwengrip Hair Care Styling & Texture Volumizing Lotion 100 ml Hair Care Styling & Texture Volumizing Lotion 100 ml Hair Care Styling & Texture Volumizing Lotion 100 ml Tuotekuvaus tulossa pian (1)
      Löwengrip Hair Care Styling & Texture Volumizing Lotion 100 ml
      • 07350073862160
      3
      21.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Joico DEFAULT
        • joico
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wella (wella)
      • Tigi (tigi)
      • Joico (joico)
      • Olaplex (olaplex)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Ahava (ahava)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Argan (argan)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bema (bema)
      • Bio-oil (bio_oil)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cloud Nine (cloud_nine)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Coola (coola)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • It's a 10 (it_s_a_10)
      • Jack Black (jack_black)
      • John frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L'Oreal Care & Styling (l_oreal_care_styling)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Luuv (luuv)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mádara (ma_dara)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOELIE (noelie)
      • NUORI (nuori)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • O'right (o_right)
      • OGX (ogx)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orly (orly)
      • Orofluido (orofluido)
      • Osmo (osmo)
      • OWOW (owow)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • SP Classic (sp_classic)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tabac (tabac)
      • Tahe (tahe)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.5 (olaplex_no_5)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
      • Tabac Original (tabac_original)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 200 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 200 ml - 250 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 250 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi