x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rich hoitoaine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Rich Pure Luxury Ultimate Moisture hiusnaamio 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153296541.jpg
      Rich Rich Pure Luxury Ultimate Moisture hiusnaamio 250 ml Pure Luxury Ultimate Moisture hiusnaamio 250 ml Pure Luxury Ultimate Moisture hiusnaamio 250 ml (1)
      Rich Pure Luxury Ultimate Moisture hiusnaamio 250 ml
      • 00856117007308
      2
      12.95 EUR
    • Rich Pure Luxury Hair Repair Treatment 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140621829.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208500151.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146440317.jpg
      Rich Rich Pure Luxury Hair Repair Treatment 200 ml Pure Luxury Hair Repair Treatment 200 ml Pure Luxury Hair Repair Treatment 200 ml Helli hiuksiasi tällä ylellisellä proteiinipitoisella ja syväkosteuttavalla tehohoidolla, joka korjaa tehokkaasti kosteuttaen ja vahvistaen hauraita, heikkoja ja vahingoittuneita hiuksia. Valmistaen samalla hiusta vastaanottamaan Rich Pure Luxury Intense Moisture Conditioner - hoitoaineen sisältämän keratiinin ja muut tärkeät ainesosat. Ravitsee ja suojaa hiuksia lämpökäsittelyn ja kemiallisen käsittelyn vaikutuksilta. Sisältää UV-, lämpö- sekä värisuojan. Sitruunahappo = Siloittaa ja antaa kii (1)
      Rich Pure Luxury Hair Repair Treatment 200 ml
      • 04742616001199
      2
      11.90 EUR
    • Rich Pure Luxury Argan Colour Protect Conditioner 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143870749.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155814099.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591775.jpg
      Rich Rich Pure Luxury Argan Colour Protect Conditioner 200 ml Pure Luxury Argan Colour Protect Conditioner 200 ml Pure Luxury Argan Colour Protect Conditioner 200 ml Ylellinen hoitoaine kuiville ja värjätyille hiuksille, joka päiväiseen käyttöön. Arganöljyä sisältävä hoitoaine vahvistaa hiuksia samalla muuttaen ne säihkyviksi ja pehmeiksi. Hoitaa vahingoittuneita hiuksia ja palauttaa optimaalisen kosteustasapainon. Sisältää lämpö-,väri- ja UV-suojan. Parabeeniton. Argania spinosa-puun siemenöljy = Tekee hiuksista pehmeät ja helposti käsiteltävät Vehnäproteiini = Vahvistaa hiusta Maissiproteiini = Kosteuttaa, pehmentää ja antaa kiiltoa Soijaproteiini = Paran (1)
      Rich Pure Luxury Argan Colour Protect Conditioner 200 ml
      • 04742616000956
      2
      16.08 EUR
    • Rich Pure Luxury Miracle Renew CC Conditioner 200 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155801194.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143870570.jpg
      Rich Rich Pure Luxury Miracle Renew CC Conditioner 200 ml Pure Luxury Miracle Renew CC Conditioner 200 ml Pure Luxury Miracle Renew CC Conditioner 200 ml Monitoiminen hoitoaine, joka auttaa korjaamaan ja suojaamaan hiusta niin, että se on kauttaaltaan kosteutettu ja elinvoimainen. Viinirypäleuutteen ja tärkeiden proteiinien seos auttaa luomaan suojaavan kerroksen jokaisen hiussuortuvan ympärille, jotta voidaan estää hiuksen lisävauriot. Tämä uskomaton tuotesarja varmistaa täydellisen hoidon kaikille hiustyypeille palauttaen niiden luonnollista kauneutta taistelemalla ikääntymisen merkkejä vastaan. Hiukset vahvistuvat, saavat lisää elinvoimaa ja (1)
      Rich Pure Luxury Miracle Renew CC Conditioner 200 ml
      • 04742616001595
      2
      15.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Wella DEFAULT
        • wella
      • Tigi DEFAULT
        • tigi
      • Joico DEFAULT
        • joico
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Wella (wella)
      • Tigi (tigi)
      • Joico (joico)
      • Olaplex (olaplex)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Ahava (ahava)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Argan (argan)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bema (bema)
      • Bio-oil (bio_oil)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cloud Nine (cloud_nine)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Colour Bomb (colour_bomb)
      • Coola (coola)
      • Cutrin (cutrin)
      • Davines (davines)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design Me (design_me)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • It's a 10 (it_s_a_10)
      • Jack Black (jack_black)
      • John frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L'Oreal Care & Styling (l_oreal_care_styling)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Luuv (luuv)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mádara (ma_dara)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOELIE (noelie)
      • NUORI (nuori)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • O'right (o_right)
      • OGX (ogx)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orly (orly)
      • Orofluido (orofluido)
      • Osmo (osmo)
      • OWOW (owow)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • SP Classic (sp_classic)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tabac (tabac)
      • Tahe (tahe)
      • Tangle Teezer (tangle_teezer)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toppik (toppik)
      • Unite (unite)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.5 (olaplex_no_5)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
      • Tabac Original (tabac_original)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 200 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 200 ml - 250 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 250 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi