x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ariete 1-682843

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ariete 1-682843
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ariete 1-682843
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ariete 1-682843
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/113952156.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221425645.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/113952157.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/113952159.jpg
Ariete Ariete 1-682843 1-682843 1-682843 Höyrymoppi on Arieten uusi höyrypuhdistuslaite: puhdistaa kaikki kodin pinnat luonnollisella höyryllä, takaa maksimaalisen hygienian täysin ilman kemiallisia puhdistusaineita: laattoille, lasille, parketille, marmorille, matoille ... Höyryn asetta... (3)
  • 08003705113732
  • 61559763
  • 00P416310AR0
  • 00P416300AR0
5
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 1500 W
    • Vesisäiliön tilavuus: 0.5 L
    • Johdon pituus (m): 5 m
    • Käyttöaika: 20 min
    • Lattiasuutin: Kyllä
    • Säädettävä höyry: Kyllä
    • Retractable cable: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Paino: 2.6 kg
    • Korkeus: 120.5 cm
    • Leveys (cm): 22 cm
    • Syvyys: 29 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen, Valkoinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Maksimilämpötila: 100 °C
  • Merkkivalot
    • Valaistu käynnistyskytkin: Kyllä
  • 66.90 167.79 EUR 5
    5
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      66.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Höyrypuhdistin, keppi89.00, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Höyrymoppi on uusi Arieten signeeraama höyryluuttu: höyryn luontainen voima puhdistaa kodin kaikki pinnat hygieenisiksi ilman kemiallisia...91.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      101.49, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Höyrymoppi on Arieten uusi höyrypuhdistuslaite: puhdistaa kaikki kodin pinnat luonnollisella höyryllä, takaa maksimaalisen hygienian täys...167.79, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kärcher SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150556934.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223784799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158955025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159117379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140470565.jpg
      Kärcher Kärcher SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin (6)
      Kärcher SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin
      • 04054278309729
      • 1.512-550.0
      • 000000000000250754
      • 4947873
      1
    • Kärcher Höyrypesuri brush nozzle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171125371.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147726964.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223675773.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131659593.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87902116.jpg
      Kärcher Kärcher Höyrypesuri brush nozzle Höyrypesuri brush nozzle Höyrypesuri brush nozzle Brush nozzle, höyrypuhdistimelle malleihin Kärcher SC 1, SC 2, SC 3, SC 4, SC 5 (1)
      Kärcher Höyrypesuri brush nozzle
      • 04039784048065
      • 2.884-280.0
      1
    • Nilfisk SMART IKKUNAPESURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131114916.jpg
      Nilfisk Nilfisk SMART IKKUNAPESURI SMART IKKUNAPESURI SMART IKKUNAPESURI Akkukäyttöinen Nilfisk Smart ikkunapesuri pesee ikkunat puhtaiksi ja raidattomaksi nopeasti, ja ilman valuvaa vettä. Ikkunapesurilla pestessä ei tarvita pesusankoja ja rättejä. Smart toimii niin pysty- kuin vaaka-asennossakin, joten sinä voit päättää missä asennossa haluat sitä käyttää. Kätevä ikkunapesuri imee veden pestyltä pinnalta, eikä jätä raitoja. Älykkään, ergonomisen muotoilun ansiosta puhdistus on helppoa hankalistakin paikoista ja puhdistus vie vähemmän aikaa perinteiseen ikkunanpe... (17)
      Nilfisk SMART IKKUNAPESURI
      • 05715492188147
      1
    • Senz SEZX182A IKKUNAPESURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131091446.jpg
      Senz Senz SEZX182A IKKUNAPESURI SEZX182A IKKUNAPESURI SEZX182A IKKUNAPESURI Senzin helppokäyttöinen ikkunapesuri 150ml vesisäiliölla ja jopa 30 minuutin käyttöajalla. Pesurissa on ladattava Li-Ion akku. Ikkunapesurin ansiosta ikkunoiden peseminen hoituu siistimmin kuin perinteisellä kumilastalla. (10)
      Senz SEZX182A IKKUNAPESURI
      • 04894526006983
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 66.90
    • info@vertaa.fi