x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kärcher Puzzi 10/1

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kärcher Puzzi 10/1
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kärcher Puzzi 10/1
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kärcher Puzzi 10/1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101182021.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146953607.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210434951.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210434950.jpg
Kärcher Kärcher Puzzi 10/1 Puzzi 10/1 Puzzi 10/1 Kärcher Puzzi 10/1 on ammattikäyttöön suunniteltu tekstiilipesuri / painehuuhtelulaite. Laite ruiskuttaa pesuaineen syvälle tekstiilin kuituihin, jonka ansiosta lika irtoaa tehokkaasti ja jättää pestävän tekstiilin äärimmäisen puhtaaksi. (20)
  • 04039784917088
  • 1.100-130.0
  • 4039784917088
2
good_buy
  • Paino ja mitat
    • Paino: 10.7 kg
    • Korkeus: 44 cm
    • Leveys (cm): 32.5 cm
    • Leveys (mm): 320 mm
    • Syvyys: 705 mm
    • Syvyys: 69 cm
    • Tuotteen korkeus: 435 mm
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Musta, Vihreä
  • Tekniset tiedot
    • Enimmäisteho: 1250 W
    • Joustava letku: Kyllä
    • Kantokahva: Kyllä
    • Letkun pituus: 2.5 m
    • Likaisen veden tankin tilavuus: 8.7 L
    • Oikeaoppinen käyttö: Ammatillinen
    • Puhdistustyyppi: Kuiva ja märkä
  • Suodatus
    • Suodatintyyppi: Vesisuodatin
  • Suorituskyky
    • Pintojen puhdistus: Kovat lattiapinnat, Matot
    • Tuetut lattiapinnat: Matto, Kovat lattiapinnat
    • Vakuumi: 2200 mbar
  • 839.00 953.90 EUR 2
    2
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      839.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Kärcher Puzzi 10/1 on ammattikäyttöön suunniteltu tekstiilipesuri / painehuuhtelulaite. Laite ruiskuttaa pesuaineen syvälle tekstiilin ku...953.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kärcher SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150556934.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223784799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158955025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159117379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140470565.jpg
      Kärcher Kärcher SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin (6)
      Kärcher SC 5 EasyFix Premium -höyrypuhdistin
      • 04054278309729
      • 1.512-550.0
      • 000000000000250754
      • 4947873
      1
    • Clatronic Vaatehöyrystin TDC 3432 -
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157485420.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157485418.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157485419.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101134926.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25314771.jpg
      Clatronic Clatronic Vaatehöyrystin TDC 3432 - Vaatehöyrystin TDC 3432 - Vaatehöyrystin TDC 3432 - (1)
      Clatronic Vaatehöyrystin TDC 3432 -
      • 04006160635614
      • 263 561
      • 407261
      1
    • Philips GC800/80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204717331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204717355.jpg
      Philips Philips GC800/80 GC800/80 GC800/80 (1)
      Philips GC800/80
      • 08710103923831
      • GC800/80
      1
    • Philips Vaatehöyrystin GC810/20 -
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167756693.jpg
      Philips Philips Vaatehöyrystin GC810/20 - Vaatehöyrystin GC810/20 - Vaatehöyrystin GC810/20 - Philips 8000 Series -vaatehöyrystin on pienikokoinen ja tehokas laite vaatteidenhoitoon. 1600 W tehoinen laite voi valmistaa höyryä jopa 32 grammaa minuutissa, ja 230 ml vesisäiliö riittää jopa 12 minuutin käyttöön. (6)
      Philips Vaatehöyrystin GC810/20 -
      • 08710103923862
      • 08710103923879
      • GC810/20
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 839.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 629.53
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 629.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 629.57
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 629.51
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 629.51
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 634.68
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 634.77
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 634.82
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 648.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 648.79
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 648.73
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 648.62
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 648.65
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 648.61
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 667.29
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 667.28
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 839.00
    • info@vertaa.fi