x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kärcher Tyhjiönpuhdistusaine Se 4002 One Size Yellow / Black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kärcher Tyhjiönpuhdistusaine Se 4002 One Size Yellow / Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kärcher Tyhjiönpuhdistusaine Se 4002 One Size Yellow / Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kärcher Tyhjiönpuhdistusaine Se 4002 One Size Yellow / Black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210028695.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151068139.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/180643280.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161423190.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210814432.jpg
Kärcher Kärcher Tyhjiönpuhdistusaine Se 4002 One Size Yellow / Black Tyhjiönpuhdistusaine Se 4002 One Size Yellow / Black Tyhjiönpuhdistusaine Se 4002 One Size Yellow / Black Pölynimuri, säiliö (14)
  • 04054188140405
  • 04039784346598
  • SE 4002
  • 1.081-140.0
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Höyrypuhdistimen tyyppi: Tekstiilipesuri
    • Langaton: Ei
    • Renkaiden määrä: 4
    • Rakosuutin: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Paino: 8 kg
    • Korkeus: 48 cm
    • Leveys (cm): 38.6 cm
    • Syvyys: 44.1 cm
  • Tekniset tiedot
    • Johdon pituus (m): 7.5 m
    • Enimmäisteho: 1400 W
    • Kantokahva: Kyllä
    • Letkun pituus: 2 m
    • Likaisen veden tankin tilavuus: 4 L
    • Oikeaoppinen käyttö: Ammatillinen
    • Puhdistusharja: Kyllä
    • Puhdistustyyppi: Kuiva
    • Virtavaatimukset: 50/60Hz
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Musta
  • Ergonomia
    • Pyörillä: Kyllä
    • Tarvikesäilytys: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Kaksi laajennusputkea: Kyllä
    • Sisältää verhoilusuuttimen: Kyllä
  • Pakkaustiedot
    • Putken materiaali: Muovi
  • 265.00 292.60 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Pölynimuri, säiliö265.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      292.60, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Senz SEZX182A IKKUNAPESURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131091446.jpg
      Senz Senz SEZX182A IKKUNAPESURI SEZX182A IKKUNAPESURI SEZX182A IKKUNAPESURI Senzin helppokäyttöinen ikkunapesuri 150ml vesisäiliölla ja jopa 30 minuutin käyttöajalla. Pesurissa on ladattava Li-Ion akku. Ikkunapesurin ansiosta ikkunoiden peseminen hoituu siistimmin kuin perinteisellä kumilastalla. (5)
      Senz SEZX182A IKKUNAPESURI
      • 04894526006983
      1
    • Nilfisk SMART IKKUNAPESURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131114916.jpg
      Nilfisk Nilfisk SMART IKKUNAPESURI SMART IKKUNAPESURI SMART IKKUNAPESURI Akkukäyttöinen Nilfisk Smart ikkunapesuri pesee ikkunat puhtaiksi ja raidattomaksi nopeasti, ja ilman valuvaa vettä. Ikkunapesurilla pestessä ei tarvita pesusankoja ja rättejä. Smart toimii niin pysty- kuin vaaka-asennossakin, joten sinä voit päättää missä asennossa haluat sitä käyttää. Kätevä ikkunapesuri imee veden pestyltä pinnalta, eikä jätä raitoja. Älykkään, ergonomisen muotoilun ansiosta puhdistus on helppoa hankalistakin paikoista ja puhdistus vie vähemmän aikaa perinteiseen ikkunanpe... (12)
      Nilfisk SMART IKKUNAPESURI
      • 05715492188147
      1
    • Electrolux WS71-6AS IKKUNAPESURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221970866.jpg
      Electrolux Electrolux WS71-6AS IKKUNAPESURI WS71-6AS IKKUNAPESURI WS71-6AS IKKUNAPESURI Puhdista helposti ja vaivattomasti niin ikkunat kuin peilit ja kaakelitkin! Electroluxin ikkunanpesurissa on kestävä Litium-akku (Li-ion), jonka kapasiteetti on 2100 mAh. Voit puhdistaa sillä jopa 90 minuuttia yhtäjaksoisesti käännellen sitä mihin tahansa suuntaan. Kevyen mutoilun ja Soft grip -kändensijan ansiosta laitetta on miellyttävä käyttää. Pakkauksessa tulee mukana suihkepullo, mikrokuitumoppi sekä kapeampi luonnonkumisuulake pienempien pintojen puhdistusta varten. (5)
      Electrolux WS71-6AS IKKUNAPESURI
      • 07332543590162
      1
    • Polti PVEU0083
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202524544.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115655807.jpg
      Polti Polti PVEU0083 PVEU0083 PVEU0083 (4)
      Polti PVEU0083
      • 08007411010705
      • PVEU0083
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 279.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 279.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 279.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 245.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 245.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 279.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 306.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 306.60
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 279.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 276.60
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 276.60
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 245.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 243.97
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 243.97
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 247.67
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 248.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 248.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 261.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 261.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 261.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 260.66
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 259.78
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 262.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 262.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 262.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 261.62
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 260.81
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 262.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 261.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 261.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 261.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 261.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 259.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 262.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 262.81
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 262.81
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 261.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 261.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 265.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 265.00
    • info@vertaa.fi