x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak performance huppari

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Peak Performance W ORIGINAL ZH M GREY MELANGE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142657445.jpg
      Peak Performance Peak Performance W ORIGINAL ZH M GREY MELANGE W ORIGINAL ZH M GREY MELANGE W ORIGINAL ZH M GREY MELANGE (10)
      Peak Performance W ORIGINAL ZH M GREY MELANGE
      1
      good_buy
      most_sold
      119.00 EUR
    • Peak Performance W ORIGINAL ZH L SALUTE BLUE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142657467.jpg
      Peak Performance Peak Performance W ORIGINAL ZH L SALUTE BLUE W ORIGINAL ZH L SALUTE BLUE W ORIGINAL ZH L SALUTE BLUE (3)
      Peak Performance W ORIGINAL ZH L SALUTE BLUE
      1
      119.00 EUR
    • Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133547360.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123780640.jpg
      Peak Performance Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128 Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128 Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128 Kids Stretch Rider Zip-Up HoodieComfy and stretchy, this cozy junior hoodie features a flat fabric on the outside and soft, brushed surface on the inside.With a cool, bold print on the double layer hood, too, it also wicks away moisture for when the tempo shifts up a gear. FeaturesRegular fitHalf zip at center front Double layer collarID/Artwork: Embroidery (3)
      Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128
      • 05713112411330
      • 05713112411460
      • 05713112411361
      • 05713112411309
      • 05713112411316
      • 05713112411347
      • 05713112411422
      • 05713112411378
      • 05713112411323
      • 05713112411521
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129801083.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83577726.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83279660.jpg
      Peak Performance Peak Performance Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Klassinen collegehuppari pehmeää ja miellyttävää puuvillasekoitetta. Edessä näppärä kengurutasku. Resorit helmassa ja hihasuissa. (2)
      Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • 05713111546583
      • 05713111546651
      • 05713111546552
      • 05713111546644
      • 05713111546545
      • 05713111546613
      • 05713111546668
      • 05713111546569
      • 05713111546637
      • 05713111546538
      • 05713111546590
      • 05713111546606
      1
      84.00 EUR
    • Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129801083.jpg
      Peak Performance Peak Performance Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Klassinen collegehuppari pehmeää ja miellyttävää puuvillasekoitetta. Edessä näppärä kengurutasku. Resorit helmassa ja hihasuissa. (2)
      Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • 01000030059848
      1
      84.00 EUR
    • Peak Performance J ORGINAL HOOD 130 DARK CHILLI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145219602.jpg
      Peak Performance Peak Performance J ORGINAL HOOD 130 DARK CHILLI J ORGINAL HOOD 130 DARK CHILLI J ORGINAL HOOD 130 DARK CHILLI (2)
      Peak Performance J ORGINAL HOOD 130 DARK CHILLI
      1
      59.99 EUR
    • Peak Performance J ORGINAL HOOD 160 PINK CARAMEL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145219598.jpg
      Peak Performance Peak Performance J ORGINAL HOOD 160 PINK CARAMEL J ORGINAL HOOD 160 PINK CARAMEL J ORGINAL HOOD 160 PINK CARAMEL (2)
      Peak Performance J ORGINAL HOOD 160 PINK CARAMEL
      1
      59.99 EUR
    • Peak Performance M ORIGINAL HOOD XL SCARAB GREEN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144282477.jpg
      Peak Performance Peak Performance M ORIGINAL HOOD XL SCARAB GREEN M ORIGINAL HOOD XL SCARAB GREEN M ORIGINAL HOOD XL SCARAB GREEN (2)
      Peak Performance M ORIGINAL HOOD XL SCARAB GREEN
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129801082.jpg
      Peak Performance Peak Performance Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Klassinen collegehuppari pehmeää ja miellyttävää puuvillasekoitetta. Edessä näppärä kengurutasku. Resorit helmassa ja hihasuissa. (2)
      Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • 01000030059893
      1
      84.00 EUR
    • Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129801083.jpg
      Peak Performance Peak Performance Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Klassinen collegehuppari pehmeää ja miellyttävää puuvillasekoitetta. Edessä näppärä kengurutasku. Resorit helmassa ja hihasuissa. (2)
      Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • 01000030059855
      1
      84.00 EUR
    • Peak Performance W ORIGINAL HOOD XS SALUTE BLUE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131935568.jpg
      Peak Performance Peak Performance W ORIGINAL HOOD XS SALUTE BLUE W ORIGINAL HOOD XS SALUTE BLUE W ORIGINAL HOOD XS SALUTE BLUE (2)
      Peak Performance W ORIGINAL HOOD XS SALUTE BLUE
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance M ORIGINAL ZH S YELLOW FLOW
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144282354.jpg
      Peak Performance Peak Performance M ORIGINAL ZH S YELLOW FLOW M ORIGINAL ZH S YELLOW FLOW M ORIGINAL ZH S YELLOW FLOW (2)
      Peak Performance M ORIGINAL ZH S YELLOW FLOW
      1
      119.00 EUR
    • Peak Performance M ORIGINAL HOOD S SCARAB GREEN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144282477.jpg
      Peak Performance Peak Performance M ORIGINAL HOOD S SCARAB GREEN M ORIGINAL HOOD S SCARAB GREEN M ORIGINAL HOOD S SCARAB GREEN (2)
      Peak Performance M ORIGINAL HOOD S SCARAB GREEN
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129801082.jpg
      Peak Performance Peak Performance Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Klassinen collegehuppari pehmeää ja miellyttävää puuvillasekoitetta. Edessä näppärä kengurutasku. Resorit helmassa ja hihasuissa. (1)
      Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • 01000030059886
      1
      84.00 EUR
    • Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129801083.jpg
      Peak Performance Peak Performance Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Sweater, miesten huppari Klassinen collegehuppari pehmeää ja miellyttävää puuvillasekoitetta. Edessä näppärä kengurutasku. Resorit helmassa ja hihasuissa. (1)
      Peak Performance Sweater, miesten huppari
      • 01000030059862
      1
      84.00 EUR
    • Peak Performance Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133552351.jpg
      Peak Performance Peak Performance Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S Women's Waitara Zipped Hooded Mid-Layer from Peak PerformanceThe Waitarahooded Zipped Long Sleeve comes in a recycled polyester mix that wicks away moisture and provides an extra layer of warmth. Reduce the strain on the environment, look good, do good. FeaturesNarrow fitTwo zipped hand pocketsElastic cord adjustment at hoodFlatlock seamsFull inner placket and chin guardBacklength from neck to bottom is 63,5 cm in size S66 % Polyester Recycled 27 % Polyester 7 % Elastane (1)
      Peak Performance Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S
      • 05713112740836
      1
      deal
      119.95 EUR
    • Peak Performance M BASE HOOD S DARK CHILI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144879121.jpg
      Peak Performance Peak Performance M BASE HOOD S DARK CHILI M BASE HOOD S DARK CHILI M BASE HOOD S DARK CHILI (1)
      Peak Performance M BASE HOOD S DARK CHILI
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance M BASE HOOD XL DARK CHILI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144879121.jpg
      Peak Performance Peak Performance M BASE HOOD XL DARK CHILI M BASE HOOD XL DARK CHILI M BASE HOOD XL DARK CHILI (1)
      Peak Performance M BASE HOOD XL DARK CHILI
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance W ORIGINAL HOOD S SALUTE BLUE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131935568.jpg
      Peak Performance Peak Performance W ORIGINAL HOOD S SALUTE BLUE W ORIGINAL HOOD S SALUTE BLUE W ORIGINAL HOOD S SALUTE BLUE (1)
      Peak Performance W ORIGINAL HOOD S SALUTE BLUE
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance W ORIGINAL HOOD S DARK CHILI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145219408.jpg
      Peak Performance Peak Performance W ORIGINAL HOOD S DARK CHILI W ORIGINAL HOOD S DARK CHILI W ORIGINAL HOOD S DARK CHILI (1)
      Peak Performance W ORIGINAL HOOD S DARK CHILI
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance M ORIGINAL HOOD M GREY MELANGE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145219373.jpg
      Peak Performance Peak Performance M ORIGINAL HOOD M GREY MELANGE M ORIGINAL HOOD M GREY MELANGE M ORIGINAL HOOD M GREY MELANGE (1)
      Peak Performance M ORIGINAL HOOD M GREY MELANGE
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance J ORIGINAL ZIP HD 160 MED GREY MEL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145219353.jpg
      Peak Performance Peak Performance J ORIGINAL ZIP HD 160 MED GREY MEL J ORIGINAL ZIP HD 160 MED GREY MEL J ORIGINAL ZIP HD 160 MED GREY MEL (1)
      Peak Performance J ORIGINAL ZIP HD 160 MED GREY MEL
      1
      69.99 EUR
    • Peak Performance M ORIGINAL HOOD L SALUTE BLUE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145539556.jpg
      Peak Performance Peak Performance M ORIGINAL HOOD L SALUTE BLUE M ORIGINAL HOOD L SALUTE BLUE M ORIGINAL HOOD L SALUTE BLUE (1)
      Peak Performance M ORIGINAL HOOD L SALUTE BLUE
      1
      109.00 EUR
    • Peak Performance W ORIGINAL HOOD XS DARK CHILI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145219408.jpg
      Peak Performance Peak Performance W ORIGINAL HOOD XS DARK CHILI W ORIGINAL HOOD XS DARK CHILI W ORIGINAL HOOD XS DARK CHILI (1)
      Peak Performance W ORIGINAL HOOD XS DARK CHILI
      1
      109.00 EUR
    2 7
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • FILA DEFAULT
        • fila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • Thrasher (thrasher)
      • Dickies (dickies)
      • 100% (100_)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Acerbis (acerbis)
      • Aerosmith (aerosmith)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Babista (babista)
      • Baker (baker)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Bikester (bikester)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bones Wheels (bones_wheels)
      • Boob (boob)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Brixton (brixton)
      • Bronson (bronson)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Captain Fin (captain_fin)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • CCM (ccm)
      • Champion (champion)
      • Champion Athletics (champion_athletics)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • Clique (clique)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Creature (creature)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dangerous DNGRS (dangerous_dngrs)
      • Dark Seas (dark_seas)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deathwish (deathwish)
      • Deathworld (deathworld)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deep Purple (deep_purple)
      • Def Leppard (def_leppard)
      • Devold (devold)
      • DGK (dgk)
      • Diamond (diamond)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Dravus (dravus)
      • Drop of mindfulness (drop_of_mindfulness)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Earl Sweatshirt (earl_sweatshirt)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Es (es)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FXR (fxr)
      • Gant (gant)
      • Globe (globe)
      • Grizzly (grizzly)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hamilton (hamilton)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Honda (honda)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Huf (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Häxa (ha_xa)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Imperial Motion (imperial_motion)
      • Independent (independent)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jethwear (jethwear)
      • Jobe (jobe)
      • Jordan (jordan)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • KiSS (kiss)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Levi's (levi_s)
      • Light (light)
      • Love (love)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mazine (mazine)
      • Millet (millet)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Naketano (naketano)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • NIHIL (nihil)
      • Nikita (nikita)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Nixon (nixon)
      • Nnim clothing (nnim_clothing)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Null (null)
      • Numskull (numskull)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OJ Wheels (oj_wheels)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Planks (planks)
      • Plenty (plenty)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • Primitive (primitive)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Race Marine (race_marine)
      • Ragwear (ragwear)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Resterods (resterods)
      • REVIT! (revit_)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Rome (rome)
      • Rothco (rothco)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salomon (salomon)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Soc (soc)
      • Spidi (spidi)
      • Spitfire (spitfire)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supra (supra)
      • Svea (svea)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toy Machine (toy_machine)
      • Transformers (transformers)
      • Triumph (triumph)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Volcom (volcom)
      • Warp (warp)
      • WearColour (wearcolour)
      • Welcome (welcome)
      • Wemoto (wemoto)
      • West Coast Choppers (west_coast_choppers)
      • Wilson (wilson)
      • X TTL (x_ttl)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoot (zoot)
      • ZZ Top (zz_top)
    • Hinta (price):
      • < 60€ (budget)
      • 60€ - 70€ (low)
      • 70€ - 85€ (medium)
      • > 85€ (high)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi