x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak performance huppari

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Peak Performance Jr Rider Zip Hood
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/122403160.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/123783045.jpg
      Peak Performance Jr Rider Zip Hood (3)
      Peak Performance Jr Rider Zip Hood
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      49.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      49.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Peak Performance M LOGO HOOD XXL TIGER EYE
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/125367649.jpg
      Peak Performance M LOGO HOOD XXL TIGER EYE (1)
      Peak Performance M LOGO HOOD XXL TIGER EYE
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Peak Performance Pulse Hoodie decent blue Koko S
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/122404216.jpg
      Peak Performance Pulse Hoodie decent blue Koko S (1)
      Peak Performance Pulse Hoodie decent blue Koko S
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Peak Performance Pulse Hoodie grey melange Koko L
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/121751898.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/122402653.jpg
      Peak Performance Pulse Hoodie grey melange Koko L (1)
      Peak Performance Pulse Hoodie grey melange Koko L
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Peak Performance M LOGO Z HOOD L BLACK
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/116665090.jpg
      Peak Performance M LOGO Z HOOD L BLACK (1)
      Peak Performance M LOGO Z HOOD L BLACK
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Peak Performance Jr Rider Zip Hood
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/122403160.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/123783045.jpg
      Peak Performance Jr Rider Zip Hood (1)
      Peak Performance Jr Rider Zip Hood
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      49.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      49.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Peak Performance M LOGO Z HOOD M BLACK
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/116665090.jpg
      Peak Performance M LOGO Z HOOD M BLACK (1)
      Peak Performance M LOGO Z HOOD M BLACK
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Peak Performance Pulse Hoodie grey melange Koko XS
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/122402653.jpg
      Peak Performance Pulse Hoodie grey melange Koko XS (1)
      Peak Performance Pulse Hoodie grey melange Koko XS
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 1vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Peak Performance Pulse Hoodie desert yellow Koko XL
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/122402761.jpg
      Peak Performance Pulse Hoodie desert yellow Koko XL (1)
      Peak Performance Pulse Hoodie desert yellow Koko XL
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      124.95, 3pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Peak Performance M LOGO HOOD L BRIGHT YELLOW
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/125367346.jpg
      Peak Performance M LOGO HOOD L BRIGHT YELLOW (1)
      Peak Performance M LOGO HOOD L BRIGHT YELLOW
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      79.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Peak Performance W LOGO ZIP HOOD S BLACK
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/109286924.jpg
      Peak Performance W LOGO ZIP HOOD S BLACK (1)
      Peak Performance W LOGO ZIP HOOD S BLACK
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      84.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      84.99, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • FILA DEFAULT
        • fila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Sininen (sininen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • Thrasher (thrasher)
      • Dickies (dickies)
      • 66 North (66_north)
      • 100% (100_)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • A.Lab (a_lab)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Acerbis (acerbis)
      • Aerosmith (aerosmith)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Amstaff (amstaff)
      • Amundsen (amundsen)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Animal (animal)
      • Antihero (antihero)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Ataque (ataque)
      • Atomic (atomic)
      • Babista (babista)
      • Bangastic (bangastic)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Bell (bell)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Beyond Limits (beyond_limits)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Kaviar (black_kaviar)
      • Blood in blood out (blood_in_blood_out)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • Booster Motorcycle Products (booster_motorcycle_products)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Brixton (brixton)
      • Bronson (bronson)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Captain Fin (captain_fin)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carlton (carlton)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • CHABOS IIVII (chabos_iivii)
      • Champion (champion)
      • Champion Athletics (champion_athletics)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • Clique (clique)
      • Colour Wear (colour_wear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cordon (cordon)
      • Craft (craft)
      • Criminal Damage (criminal_damage)
      • Cross Sportswear (cross_sportswear)
      • Cube (cube)
      • Cyprime (cyprime)
      • Dainese (dainese)
      • Dangerous DNGRS (dangerous_dngrs)
      • Dangerous I AM (dangerous_i_am)
      • Dark Seas (dark_seas)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deathworld (deathworld)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Deep Purple (deep_purple)
      • DEF (def)
      • De Ferro (de_ferro)
      • Def Leppard (def_leppard)
      • DefShop (defshop)
      • Deus Maximus (deus_maximus)
      • Devilsfruit (devilsfruit)
      • Devold (devold)
      • Diamond (diamond)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Diverse (diverse)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Earl Sweatshirt (earl_sweatshirt)
      • Ecko unltd. (ecko_unltd_)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ed Hardy (ed_hardy)
      • Electric (electric)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Es (es)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Famous Stars and Straps (famous_stars_and_straps)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Fresh Made (fresh_made)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FXR (fxr)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gentic (gentic)
      • Globe (globe)
      • Grimey Wear (grimey_wear)
      • Grizzly (grizzly)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hamilton (hamilton)
      • Hands of Gold (hands_of_gold)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Homeboy (homeboy)
      • Honda (honda)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Huf (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Häxa (ha_xa)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Illmatic (illmatic)
      • Imperial Motion (imperial_motion)
      • Independent (independent)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjorn (isbjorn)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • J Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jobe (jobe)
      • Joker (joker)
      • Jordan (jordan)
      • Just rhyse (just_rhyse)
      • K1x (k1x)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Khujo (khujo)
      • Kingin (kingin)
      • KiSS (kiss)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Last Kings (last_kings)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Light (light)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Love (love)
      • LRG (lrg)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magenta (magenta)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Maskulin (maskulin)
      • Mavic (mavic)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mazine (mazine)
      • Men Plus (men_plus)
      • Merchcode (merchcode)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montana (montana)
      • MOROTAI (morotai)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Naketano (naketano)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nebbia (nebbia)
      • NEFF (neff)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • NIHIL (nihil)
      • Nikita (nikita)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Nixon (nixon)
      • Nnim clothing (nnim_clothing)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numskull (numskull)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oneill (oneill)
      • Onepiece (onepiece)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxbow (oxbow)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • pelle pelle (pelle_pelle)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Planks (planks)
      • Platinum Anchor (platinum_anchor)
      • Plenty (plenty)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • Primitive (primitive)
      • Puma (puma)
      • Pusher Apparel (pusher_apparel)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • REVIT! (revit_)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roark Revival (roark_revival)
      • Rocawear (rocawear)
      • Rockshirts (rockshirts)
      • Rome (rome)
      • Rothco (rothco)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • RVCA (rvca)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salomon (salomon)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shisha (shisha)
      • Sik Silk (sik_silk)
      • Sixth June (sixth_june)
      • Sketchy Tank (sketchy_tank)
      • Sky rebel (sky_rebel)
      • Sleeping With Sirens (sleeping_with_sirens)
      • Soc (soc)
      • Solid (solid)
      • Southpole (southpole)
      • Spidi (spidi)
      • Spitfire (spitfire)
      • Stitch & Soul (stitch_soul)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supra (supra)
      • Svea (svea)
      • Sweet Sktbs (sweet_sktbs)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Hundreds (the_hundreds)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thug Life (thug_life)
      • Thug Life Basic (thug_life_basic)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Transformers (transformers)
      • Triumph (triumph)
      • TSG (tsg)
      • TurnUP (turnup)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UNFAIR ATHLETICS (unfair_athletics)
      • Unkut (unkut)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urban Surface (urban_surface)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • VSCT Clubwear (vsct_clubwear)
      • WearColour (wearcolour)
      • Welcome (welcome)
      • Wemoto (wemoto)
      • West Coast Choppers (west_coast_choppers)
      • Who Shot Ya? (who_shot_ya_)
      • Wrung Division (wrung_division)
      • Wu-Tang (wu_tang)
      • X Ttl (x_ttl)
      • Yakuza (yakuza)
      • Yezz (yezz)
      • Yonex (yonex)
      • Zero (zero)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoot (zoot)
      • ZZ Top (zz_top)
    • Hinta (price):
      • < 60€ (budget)
      • 60€ - 70€ (low)
      • 70€ - 85€ (medium)
      • > 85€ (high)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 48 (48)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • malli (malli):
      • Normal fit (normal_fit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi