x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak performance huppari

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Peak Performance Pulse Hoodie blood cherry Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130995229.jpg
      Peak Performance Peak Performance Pulse Hoodie blood cherry Koko S Pulse Hoodie blood cherry Koko S Pulse Hoodie blood cherry Koko S Women's Pulse Zip-up Midlayer HoodieStay dry and comfortable in the stretchy Pulse hoodie. It's ideal for active days, or just lounging, you choose. FeaturesRelaxed fitCord adjustable hoodKangaroo hand pocket (3)
      Peak Performance Pulse Hoodie blood cherry Koko S
      • 05713112402802
      1
      most_sold
      124.95 EUR
    • Peak Performance Pulse Hoodie decent blue Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133546258.jpg
      Peak Performance Peak Performance Pulse Hoodie decent blue Koko S Pulse Hoodie decent blue Koko S Pulse Hoodie decent blue Koko S Women's Pulse Zip-up Midlayer HoodieStay dry and comfortable in the stretchy Pulse hoodie. It's ideal for active days, or just lounging, you choose. FeaturesRelaxed fitCord adjustable hoodKangaroo hand pocket (1)
      Peak Performance Pulse Hoodie decent blue Koko S
      • 05713112402758
      1
      124.95 EUR
    • Peak Performance Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133552351.jpg
      Peak Performance Peak Performance Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S Women's Waitara Zipped Hooded Mid-Layer from Peak PerformanceThe Waitarahooded Zipped Long Sleeve comes in a recycled polyester mix that wicks away moisture and provides an extra layer of warmth. Reduce the strain on the environment, look good, do good. FeaturesNarrow fitTwo zipped hand pocketsElastic cord adjustment at hoodFlatlock seamsFull inner placket and chin guardBacklength from neck to bottom is 63,5 cm in size S66 % Polyester Recycled 27 % Polyester 7 % Elastane (1)
      Peak Performance Waitara Zip Hoodie vibrant pink Koko S
      • 05713112740836
      1
      169.95 EUR
    • Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 140
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133547360.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123780640.jpg
      Peak Performance Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 140 Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 140 Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 140 Kids Stretch Rider Zip-Up HoodieComfy and stretchy, this cozy junior hoodie features a flat fabric on the outside and soft, brushed surface on the inside.With a cool, bold print on the double layer hood, too, it also wicks away moisture for when the tempo shifts up a gear. FeaturesRegular fitHalf zip at center front Double layer collarID/Artwork: Embroidery (1)
      Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 140
      • 05713112411439
      1
      99.95 EUR
    • Peak Performance Tech Zip Hoodie med grey mel Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133528723.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108828009.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108828008.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109151550.jpg
      Peak Performance Peak Performance Tech Zip Hoodie med grey mel Koko L Tech Zip Hoodie med grey mel Koko L Tech Zip Hoodie med grey mel Koko L Peak Performance - Men's Tech Zipped Hooded SweaterHigh performing zip hood with urban style. Part of our new Tech Collection, this zipped hood represents the future of sportswear and has been specifically developed for the dynamic, spontaneous lives of the people who wear it, semi-functional clothing with ultra-modern design and edgy detailing. Crafted in a semi-functional two-faced interlock fleece and packed with extra features such as gussets and mesh inserts, this sleek and stylish hood ... (1)
      Peak Performance Tech Zip Hoodie med grey mel Koko L
      • 05713111988635
      • 05713111988789
      • 05713111988659
      • 05713111988802
      • 05713111988642
      • 05713111988796
      • 05713111988666
      • 05713111988819
      1
      129.95 EUR
    • Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133547360.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123780640.jpg
      Peak Performance Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128 Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128 Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128 Kids Stretch Rider Zip-Up HoodieComfy and stretchy, this cozy junior hoodie features a flat fabric on the outside and soft, brushed surface on the inside.With a cool, bold print on the double layer hood, too, it also wicks away moisture for when the tempo shifts up a gear. FeaturesRegular fitHalf zip at center front Double layer collarID/Artwork: Embroidery (1)
      Peak Performance Rider Zip Hoodie vibrant pink Koko 128
      • 05713112411330
      • 05713112411361
      • 05713112411460
      • 05713112411309
      • 05713112411316
      • 05713112411347
      • 05713112411422
      • 05713112411323
      • 05713112411378
      • 05713112411521
      1
      99.95 EUR
    • Peak Performance Pulse Zip Hoodie dustier blue Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133540281.jpg
      Peak Performance Peak Performance Pulse Zip Hoodie dustier blue Koko XS Pulse Zip Hoodie dustier blue Koko XS Pulse Zip Hoodie dustier blue Koko XS Women's Pulse Hooded Zipped Mid-Layer from Peak PerformancePull on and zip up the Pulse ZIp Hood anytime your outdoor activities require instant snugness. Quick drying and stretchy, it's an extra layer you'll appreciate in the winter chills. FeaturesRelaxed fitCord adjustable hoodKangaroo hand pocketTotal weight (g): 490 gr/pcLength from inner point shoulder to bottom is 59,5 cm for size S100 % Polyester (1)
      Peak Performance Pulse Zip Hoodie dustier blue Koko XS
      • 05713111061369
      1
      deal
      99.9500 EUR
    • Peak Performance Pulse Hoodie desert yellow Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133546312.jpg
      Peak Performance Peak Performance Pulse Hoodie desert yellow Koko XL Pulse Hoodie desert yellow Koko XL Pulse Hoodie desert yellow Koko XL Men's Pulse Zip-up Midlayer HoodieIdeal for active days, the stretchy Pulse Hoodie will keep you dry when the tempo shifts up a notch. But it's also great for chill days just lounging. FeaturesRelaxed fitCord adjustable hoodKangaroo hand pocket (1)
      Peak Performance Pulse Hoodie desert yellow Koko XL
      • 05713112403229
      1
      124.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • FILA DEFAULT
        • fila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • Thrasher (thrasher)
      • Dickies (dickies)
      • 66 North (66_north)
      • 100% (100_)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • A.Lab (a_lab)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Acerbis (acerbis)
      • Aerosmith (aerosmith)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Amstaff (amstaff)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Babista (babista)
      • Bangastic (bangastic)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Bell (bell)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Beyond Limits (beyond_limits)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Kaviar (black_kaviar)
      • Blood in blood out (blood_in_blood_out)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bones Wheels (bones_wheels)
      • Boob (boob)
      • Boston Park (boston_park)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bread & boxers (bread_boxers)
      • Brixton (brixton)
      • Bronson (bronson)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Captain Fin (captain_fin)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carlton (carlton)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Champion (champion)
      • Champion Athletics (champion_athletics)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • Clique (clique)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cordon (cordon)
      • Craft (craft)
      • Creature (creature)
      • Criminal Damage (criminal_damage)
      • Cross Sportswear (cross_sportswear)
      • Cube (cube)
      • Cyprime (cyprime)
      • Dainese (dainese)
      • Dangerous DNGRS (dangerous_dngrs)
      • Dangerous I AM (dangerous_i_am)
      • Dark Seas (dark_seas)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • De Ferro (de_ferro)
      • Deathworld (deathworld)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deep Purple (deep_purple)
      • DEF (def)
      • Def Leppard (def_leppard)
      • Devilsfruit (devilsfruit)
      • Devold (devold)
      • DGK (dgk)
      • Diamond (diamond)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Earl Sweatshirt (earl_sweatshirt)
      • Ecko unltd. (ecko_unltd_)
      • Edelrid (edelrid)
      • Electric (electric)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Es (es)
      • Etnies (etnies)
      • Famous Stars and Straps (famous_stars_and_straps)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • Fresh Made (fresh_made)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FXR (fxr)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Globe (globe)
      • Grimey Wear (grimey_wear)
      • Grizzly (grizzly)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hamilton (hamilton)
      • Hands of Gold (hands_of_gold)
      • Head (head)
      • Hechbone (hechbone)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Homeboy (homeboy)
      • Honda (honda)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Huf (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Häxa (ha_xa)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Illmatic (illmatic)
      • Imperial Motion (imperial_motion)
      • Independent (independent)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jobe (jobe)
      • Joker (joker)
      • Jordan (jordan)
      • Just rhyse (just_rhyse)
      • K1x (k1x)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Khujo (khujo)
      • Kingin (kingin)
      • KiSS (kiss)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Last Kings (last_kings)
      • Levi's (levi_s)
      • Light (light)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Loser Machine (loser_machine)
      • Love (love)
      • LRG (lrg)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mavic (mavic)
      • Mazine (mazine)
      • Men Plus (men_plus)
      • Merchcode (merchcode)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mitchell & ness (mitchell_ness)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • MOROTAI (morotai)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Naketano (naketano)
      • Napapijri (napapijri)
      • NEFF (neff)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • NIHIL (nihil)
      • Nikita (nikita)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Nixon (nixon)
      • Nnim clothing (nnim_clothing)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Null (null)
      • Numskull (numskull)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OJ Wheels (oj_wheels)
      • Onepiece (onepiece)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxbow (oxbow)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pelle pelle (pelle_pelle)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Planks (planks)
      • Platinum Anchor (platinum_anchor)
      • Plenty (plenty)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • Primitive (primitive)
      • Produkt (produkt)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pusher Apparel (pusher_apparel)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Dragon (red_dragon)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Reell jeans (reell_jeans)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • REVIT! (revit_)
      • Ride (ride)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roark Revival (roark_revival)
      • Rocawear (rocawear)
      • Rockshirts (rockshirts)
      • Rome (rome)
      • Rothco (rothco)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • RVCA (rvca)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salomon (salomon)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shisha (shisha)
      • Sik Silk (sik_silk)
      • Sixth June (sixth_june)
      • Sketchy Tank (sketchy_tank)
      • Sky rebel (sky_rebel)
      • Sleeping With Sirens (sleeping_with_sirens)
      • Soc (soc)
      • Solid (solid)
      • Southpole (southpole)
      • Spidi (spidi)
      • Spitfire (spitfire)
      • Stitch & Soul (stitch_soul)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supra (supra)
      • Svea (svea)
      • Sweet Sktbs (sweet_sktbs)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Hundreds (the_hundreds)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thug Life (thug_life)
      • Thug Life Basic (thug_life_basic)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toy Machine (toy_machine)
      • Transformers (transformers)
      • Triumph (triumph)
      • TSG (tsg)
      • TurnUP (turnup)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UNFAIR ATHLETICS (unfair_athletics)
      • Unkut (unkut)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urban Surface (urban_surface)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Vsct clubwear (vsct_clubwear)
      • WearColour (wearcolour)
      • Welcome (welcome)
      • Wemoto (wemoto)
      • West Coast Choppers (west_coast_choppers)
      • Wrung Division (wrung_division)
      • Wu-Tang (wu_tang)
      • X TTL (x_ttl)
      • Yakuza (yakuza)
      • Yezz (yezz)
      • Yonex (yonex)
      • Zero (zero)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoot (zoot)
      • ZZ Top (zz_top)
    • Hinta (price):
      • < 60€ (budget)
      • 60€ - 70€ (low)
      • 70€ - 85€ (medium)
      • > 85€ (high)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 58 (58)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/152 (140_152)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi