x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Babor huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Babor Lip Colour 18 Sun Rose
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/6/6/9/babor-lip-colour-18-sun-rose-77369669.jpg
      Babor Lip Colour 18 Sun Rose (1)
      Babor Lip Colour 18 Sun Rose
      Bangerhead Bangerhead
      33.5, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      33.5, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Babor Lip Colour 17 Perfect Tan
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/1/0/2/babor-lip-colour-17-perfect-tan-77451102.jpg
      Babor Lip Colour 17 Perfect Tan (1)
      Babor Lip Colour 17 Perfect Tan
      Bangerhead Bangerhead
      33.5, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      33.5, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Babor Lip Colour
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/7/3/7/babor-lip-colour-105170737.jpg
      Babor Lip Colour (1)
      Babor Lip Colour
      Bangerhead Bangerhead
      33.5, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      33.5, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Mac DEFAULT
        • mac
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Mac (mac)
      • Nyx (nyx)
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • Yves saint laurent (yves_saint_laurent)
      • Annemarie Borlind (annemarie_borlind)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • Bareminerals (bareminerals)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burberry (burberry)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • DuWop (duwop)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Freedom (freedom)
      • Freedom Makeup London (freedom_makeup_london)
      • Glominerals (glominerals)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN MINERALS (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • Isadora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'oreal paris (l_oreal_paris)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancome (lancome)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • L’Oréal Paris (l_ore_al_paris)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Milani Cosmetics (milani_cosmetics)
      • Misslisibell (misslisibell)
      • Nars (nars)
      • OFRA Cosmetics (ofra_cosmetics)
      • Paese (paese)
      • Pixi (pixi)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • Thebalm (thebalm)
      • Tigi (tigi)
      • Une (une)
      • Uslu Airlines (uslu_airlines)
      • Vida (vida)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Youngblood (youngblood)
      • Ysl (ysl)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 21€ (low)
      • 21€ - 29€ (medium)
      • > 29€ (high)
    • Huulipunan vaikutus (huulipunan_vaikutus):
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Kosteuttava, Pehmentävä (kosteuttava_pehmenta_va_)
      • Kosteuttava, Suojaus (kosteuttava_suojaus)
      • Kosteuttava, Tasoittava (kosteuttava_tasoittava)
      • Pehmentävä (pehmenta_va_)
      • Ravitseva, Pehmentävä (ravitseva_pehmenta_va_)
      • Ravitseva, Tasoittava (ravitseva_tasoittava)
      • Tasoittava, Pehmentävä (tasoittava_pehmenta_va_)
    • Vaikutuksen kesto (vaikutuksen_kesto):
      • 24 tuntia (24_tuntia)
      • 8 tuntia (8_tuntia)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Bordeaux (bordeaux)
      • Creme (creme)
      • Harmaa (harmaa)
      • Ihonvärinen (ihonva_rinen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lukumäärä per pakkaus (lukuma_a_ra_per_pakkaus):
      • 1 kpl (1_kpl)
    • Kestoaika (kestoaika):
      • 24 tuntia (24_tuntia)
      • 8 tuntia (8_tuntia)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen):
      • Kyllä (kylla_)
    • suojakerroin (suojakerroin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ikä alkaen (ika_alkaen):
      • 18 (ika_alkaen_18.0)
    • Koko (koko):
      • 80 (80)
    • hex värikoodi (hex_va_rikoodi):
      • #440b11 (_440b11)
      • #4B0082 (_4b0082)
      • #533e7d (_533e7d)
      • #560707 (_560707)
      • #5b1d20 (_5b1d20)
      • #643431 (_643431)
      • #771e27 (_771e27)
      • #7d0015 (_7d0015)
      • #7f0126 (_7f0126)
      • #7f1443 (_7f1443)
      • #7f1e61 (_7f1e61)
      • #851a40 (_851a40)
      • #8a1842 (_8a1842)
      • #8b0000 (_8b0000)
      • #8d544b (_8d544b)
      • #8f3132 (_8f3132)
      • #9400D3 (_9400d3)
      • #94385d (_94385d)
      • #94523c (_94523c)
      • #945739 (_945739)
      • #984f56 (_984f56)
      • #9d4a66 (_9d4a66)
      • #9e5e6e (_9e5e6e)
      • #a01723 (_a01723)
      • #a05049 (_a05049)
      • #a1484c (_a1484c)
      • #a65857 (_a65857)
      • #ad194d (_ad194d)
      • #b01905 (_b01905)
      • #b20000 (_b20000)
      • #b41c28 (_b41c28)
      • #b62719 (_b62719)
      • #b76981 (_b76981)
      • #bb5a6d (_bb5a6d)
      • #bd0a22 (_bd0a22)
      • #c24f54 (_c24f54)
      • #c32728 (_c32728)
      • #c47460 (_c47460)
      • #c54b64 (_c54b64)
      • #c56265 (_c56265)
      • #c68988 (_c68988)
      • #c7796d (_c7796d)
      • #c99185 (_c99185)
      • #cd3134 (_cd3134)
      • #cd576d (_cd576d)
      • #cf4c5e (_cf4c5e)
      • #d22c6a (_d22c6a)
      • #d4003e (_d4003e)
      • #d59b75 (_d59b75)
      • #da2f25 (_da2f25)
      • #da7c74 (_da7c74)
      • #da8678 (_da8678)
      • #dd4f48 (_dd4f48)
      • #e0495a (_e0495a)
      • #e05534 (_e05534)
      • #e32d31 (_e32d31)
      • #e4a7a6 (_e4a7a6)
      • #e5b292 (_e5b292)
      • #eeb3a1 (_eeb3a1)
      • #FF0080 (_ff0080)
      • #FF69B4 (_ff69b4)
    • Tuoteperhe (family):
      • L'Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
      • Make-Up Designer (make_up_designer)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Kerma (kerma)
      • Kimmellys (kimmellys)
      • LG Shine (lg_shine)
      • Matta (matta)
      • Matte (matte)
      • Matte,Metalized (matte_metalized)
      • Puolimatta (puolimatta)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi