x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Babor Huulipunat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Babor Lip Colour 17 Perfect Tan
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/1/0/2/babor-lip-colour-17-perfect-tan-77451102.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/2/3/4/babor-meikit-huulet-creamy-lip-colour-nr-17-perfect-tan-4-g-117262234.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/6/0/4/babor-make-up-lippen-creamy-lip-colour-nr-17-perfect-tan-4-g-117695604.jpg
      Babor Lip Colour 17 Perfect Tan (1)
      Babor Lip Colour 17 Perfect Tan
      Lyko.fi Lyko.fi
      23.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      Lyko.fi Lyko.fi
      23.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      3
    • Babor Lip Colour 18 Sun Rose
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/6/6/9/babor-lip-colour-18-sun-rose-77369669.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/2/2/5/babor-meikit-huulet-creamy-lip-colour-nr-18-sun-rose-4-g-117262225.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/5/5/0/babor-make-up-lippen-creamy-lip-colour-nr-18-sun-rose-4-g-117695550.jpg
      Babor Lip Colour 18 Sun Rose (1)
      Babor Lip Colour 18 Sun Rose
      Bangerhead Bangerhead
      24.72, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Bangerhead Bangerhead
      24.72, 2pv (offer_sdt_2_days)
      2
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Dior (dior)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Chanel (chanel)
      • Babor (babor)
      • Bareminerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Elf (elf)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Freedom Makeup (freedom_makeup)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glominerals (glominerals)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN MINERALS (idun_minerals)
      • Ikos (ikos)
      • INGLOT (inglot)
      • Isadora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kanebo (kanebo)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancome (lancome)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Milani Cosmetics (milani_cosmetics)
      • Misslisibell (misslisibell)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Models Own (models_own)
      • Nyx (nyx)
      • OFRA Cosmetics (ofra_cosmetics)
      • Pixi (pixi)
      • Rebecca Stella (rebecca_stella)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • The balm (the_balm)
      • Tigi (tigi)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Youngblood (youngblood)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 21€ (low)
      • 21€ - 29€ (medium)
      • > 29€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique High Impact Lip Colour (clinique_high_impact_lip_colour)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel London Lasting Finish (rimmel_london_lasting_finish)
      • Rimmel London Moisture Renew (rimmel_london_moisture_renew)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
      • Yves Saint Laurent Volupté Tint-In-Balm (yves_saint_laurent_volupte_tint_in_balm)
    • Vaikutuksen kesto (vaikutuksen_kesto):
      • 16 tuntia (16_tuntia)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Mallin nimi (group_name):
      • Art Design Lipstick (art_design_lipstick)
      • Color Riche Lipstick (color_riche_lipstick)
      • Color Sensational (color_sensational)
      • Colour Elixir Lipstick (colour_elixir_lipstick)
      • Crushed Lip Color (crushed_lip_color)
      • Extraordinary Duo Lipstick (extraordinary_duo_lipstick)
      • High Impact Lip Colour (high_impact_lip_colour)
      • Honey Lacquer (honey_lacquer)
      • Infallible Lip Paint (infallible_lip_paint)
      • Lasting Finish (lasting_finish)
      • Lip Pop Colour (lip_pop_colour)
      • Lipfinity Lip Colour (lipfinity_lip_colour)
      • Lipfinity Lipstick (lipfinity_lipstick)
      • Long Last Soft Lipstick (long_last_soft_lipstick)
      • Luxe Lip Color (luxe_lip_color)
      • Moisture Renew (moisture_renew)
      • Nourishing Lip Color (nourishing_lip_color)
      • Puro Lipstick (puro_lipstick)
      • Rossetto Unico (rossetto_unico)
      • Rouge Pur Couture Lipstick (rouge_pur_couture_lipstick)
      • Superstay Matte (superstay_matte)
      • Tatouage Couture (tatouage_couture)
      • Vivid Matte Liquid (vivid_matte_liquid)
      • Volupté Tint-In-Balm (volupte_tint_in_balm)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Bordeaux (bordeaux)
      • Creme (creme)
      • Hopea (hopea)
      • Ihonvärinen (ihonva_rinen)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteperhe (family):
      • Make-Up Designer (make_up_designer)
    • Kapasiteetti ml (kapasiteetti_ml):
      • 10 ml (10_ml)
      • 12 ml (12_ml)
      • 13 ml (13_ml)
      • 1 ml (1_ml)
      • 2, 7 ml (2_7_ml)
      • 30, 6 ml (30_6_ml)
      • 3, 2 ml (3_2_ml)
      • 3, 6 ml (3_6_ml)
      • 3, 8 ml (3_8_ml)
      • 3, 9 ml (3_9_ml)
      • 3 ml (3_ml)
      • 4, 7 ml (4_7_ml)
      • 4 ml (4_ml)
      • 55, 2 ml (55_2_ml)
      • 5, 3 ml (5_3_ml)
      • 5, 6 ml (5_6_ml)
      • 5 ml (5_ml)
      • 6, 7 ml (6_7_ml)
      • 6 ml (6_ml)
      • 75 ml (75_ml)
    • Vaatteiden koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 27 (27)
      • 29 (29)
      • 80 (80)
      • XXS (xxs)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Kerma (kerma)
      • Matta (matta)
      • Paistaa (paistaa)
    • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi