x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bellápierre Cosmetics huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Incognito
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229632562.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132743672.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162474476.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Incognito Kiss Proof Lip Crème Incognito Kiss Proof Lip Crème Incognito (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Incognito
      • 00812267016157
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Coral Stone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208003883.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121206736.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156238163.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Coral Stone Kiss Proof Lip Crème Coral Stone Kiss Proof Lip Crème Coral Stone (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Coral Stone
      • 00812267016973
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Brown Shell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234872081.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162474332.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121206737.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Brown Shell Kiss Proof Lip Crème Brown Shell Kiss Proof Lip Crème Brown Shell (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Brown Shell
      • 00812267016997
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Clear lip Gloss
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117584706.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Clear lip Gloss Clear lip Gloss Clear lip Gloss (1)
      Bellápierre Cosmetics Clear lip Gloss
      • 00812267010018
      2
      14.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Vivacious
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870545.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162705070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121127851.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Vivacious Kiss Proof Lip Crème Vivacious Kiss Proof Lip Crème Vivacious (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Vivacious
      • 00812267016195
      2
      15.40 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Black Dahlia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234872380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121206388.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156238164.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162577993.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Black Dahlia Kiss Proof Lip Crème Black Dahlia Kiss Proof Lip Crème Black Dahlia (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Black Dahlia
      • 00812267016232
      2
      15.40 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Finish (transparent)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229640065.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132743718.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170855149.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Finish (transparent) Kiss Proof Finish (transparent) Kiss Proof Finish (transparent) (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Finish (transparent)
      • 00812267017048
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Hothead
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229615970.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132743643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162474193.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Hothead Kiss Proof Crème Hothead Kiss Proof Crème Hothead (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Hothead
      • 00812267016201
      2
      15.40 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Aloha
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133435693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162474407.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Aloha Kiss Proof Lip Crème Aloha Kiss Proof Lip Crème Aloha (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Aloha
      • 00812267016225
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Antique Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155815131.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121206891.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162473970.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Antique Pink Kiss Proof Lip Crème Antique Pink Kiss Proof Lip Crème Antique Pink (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Antique Pink
      • 00812267016980
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Orchid
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870257.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121127915.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Orchid Kiss Proof Lip Crème Orchid Kiss Proof Lip Crème Orchid (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Orchid
      • 00812267016140
      2
      15.40 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Doe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229629865.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132743867.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Doe Kiss Proof Crème Doe Kiss Proof Crème Doe (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Doe
      • 00812267016164
      2
      15.40 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Muddy Rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155811941.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162481281.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132792829.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Muddy Rose Kiss Proof Muddy Rose Kiss Proof Muddy Rose (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Muddy Rose
      • 00812267017000
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Hibiscus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229623142.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132744158.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162473870.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Hibiscus Kiss Proof Crème Hibiscus Kiss Proof Crème Hibiscus (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Crème Hibiscus
      • 00812267016188
      2
      15.40 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Nude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229617587.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133486221.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Nude Kiss Proof Lip Crème Nude Kiss Proof Lip Crème Nude (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème Nude
      • 00812267016416
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème 40s Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229617521.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132793179.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162474424.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème 40s Red Kiss Proof Lip Crème 40s Red Kiss Proof Lip Crème 40s Red (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Lip Crème 40s Red
      • 00812267016218
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Rose Petal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229617952.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162577789.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132743600.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155782642.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Rose Petal Kiss Proof Rose Petal Kiss Proof Rose Petal (1)
      Bellápierre Cosmetics Kiss Proof Rose Petal
      • 00812267016171
      2
      19.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Antique Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229628253.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Antique Pink Matte Lipstick Antique Pink Matte Lipstick Antique Pink (1)
      Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Antique Pink
      • 00812267019509
      1
      17.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Meikit Huulet Mineral Lipstick La Diva 3,75 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132793423.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132793426.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124614291.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231752767.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Meikit Huulet Mineral Lipstick La Diva 3,75 g Meikit Huulet Mineral Lipstick La Diva 3,75 g Meikit Huulet Mineral Lipstick La Diva 3,75 g (1)
      Bellápierre Cosmetics Meikit Huulet Mineral Lipstick La Diva 3,75 g
      • 00812267015068
      1
      22.49 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Purple Rain
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229634269.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Purple Rain Mineral Lipstick Purple Rain Mineral Lipstick Purple Rain (1)
      Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Purple Rain
      • 00812267018977
      1
      17.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Clueless
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229607193.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Clueless Matte Lipstick Clueless Matte Lipstick Clueless (1)
      Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Clueless
      • 00812267018939
      1
      17.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Fire Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229642004.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Fire Red Matte Lipstick Fire Red Matte Lipstick Fire Red (1)
      Bellápierre Cosmetics Matte Lipstick Fire Red
      • 00812267019516
      1
      17.80 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Lipstick Catwalk
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155821209.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132793500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142348592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170983770.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Lipstick Catwalk Mineral Lipstick Lipstick Catwalk Mineral Lipstick Lipstick Catwalk (1)
      Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Lipstick Catwalk
      • 00812267010094
      1
      22.49 EUR
    • Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Velvet Rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229638040.jpg?ts=1
      Bellápierre Cosmetics Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Velvet Rose Mineral Lipstick Velvet Rose Mineral Lipstick Velvet Rose (1)
      Bellápierre Cosmetics Mineral Lipstick Velvet Rose
      • 00812267018953
      1
      17.80 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • A-Derma (a_derma)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • VICHY (vichy)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi