x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ciate huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Ciate Lip Lustre Lipgloss Dare
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229607654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72825729.jpg?ts=1
      Ciate Ciate Lip Lustre Lipgloss Dare Lip Lustre Lipgloss Dare Lip Lustre Lipgloss Dare 2.7 ml, Ciaté Lip Lustre High Shine Balm on tahmaamaton huulikiilto, jonka silkkinen koostumus levittyy huulille helposti ja saa ne tuntumaan pehmeiltä. Hienojakoisia helmiäispigmenttejä ja E-vitamiinia sisältävä kiilto luo kosteuttavan sävyn, joka tuntuu huulilla miellytävältä. Huulikiillossa on hurmaava mansikan tuoksu.Koko: 2.7 ml (1)
      Ciate Lip Lustre Lipgloss Dare
      • 05060359906625
      2
      17.80 EUR
    • Ciate London Glitter Flip Transforming Liquid Lipstick: Candy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229610166.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128251021.jpg?ts=1
      Ciate Ciate London Glitter Flip Transforming Liquid Lipstick: Candy London Glitter Flip Transforming Liquid Lipstick: Candy London Glitter Flip Transforming Liquid Lipstick: Candy (1)
      Ciate London Glitter Flip Transforming Liquid Lipstick: Candy
      • 05060414319162
      1
      22.80 EUR
    • Ciate Liquid Velvet Matte Lip Slick, 6.5 ml Ciaté Huulipuna
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208999657.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105468120.jpg?ts=1
      Ciate Ciate Liquid Velvet Matte Lip Slick, 6.5 ml Ciaté Huulipuna Liquid Velvet Matte Lip Slick, 6.5 ml Ciaté Huulipuna Liquid Velvet Matte Lip Slick, 6.5 ml Ciaté Huulipuna 6.5 ml, Ciaté Liquid Velvet Matte Lip Slick on nestemäinen huulipuna, jonka tarkka applikaattori saa tuotteen samettisen koostumuksen levittymään huulille kauniisti ja tasaisesti. Kosteuttava tuote jättää huulille samettisen mattaisen pinnan sekä intensiivisen sävyn ja tekee huulista pehmeän tuntuiset.Koko: 6.5 ml (1)
      Ciate Liquid Velvet Matte Lip Slick, 6.5 ml Ciaté Huulipuna
      • 05060414313566
      1
      deal
      27.85 EUR
    • Ciate Pretty Stix Lipstick Rom Com
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156049549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208993511.jpg?ts=1
      Ciate Ciate Pretty Stix Lipstick Rom Com Pretty Stix Lipstick Rom Com Pretty Stix Lipstick Rom Com 2.5 g, Ciaté Pretty Stix Murumuru Butter Lipstick on kosteuttava huulipuna, jonka murumuru-voita ja aminohappoja sisältävä, pehmeän voidemainen koostumus tuo huulille runsaan sävyn ja kiillon. Ravitseva huulipuna kosteuttaa ja hoitaa huulia samalla kun se antaa niille upean sävyn. Monipuolinen sävyvalikoima Koko: 2.5 gKatso Ciaté Scrub Stix & Pretty Stix -video! (1)
      Ciate Pretty Stix Lipstick Rom Com
      • 05060414318530
      1
      deal
      26.40 EUR
    • Ciate Glitter Flip Transforming Lipstick Surreal Royal Purple Surreal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641968.jpg?ts=1
      Ciate Ciate Glitter Flip Transforming Lipstick Surreal Royal Purple Surreal Glitter Flip Transforming Lipstick Surreal Royal Purple Surreal Glitter Flip Transforming Lipstick Surreal Royal Purple Surreal (1)
      Ciate Glitter Flip Transforming Lipstick Surreal Royal Purple Surreal
      • 05060544970059
      1
      20.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • A-Derma (a_derma)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • VICHY (vichy)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi